Δεν πρέπει να το λέω πουθενά να το κρατήσω μυστικό.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775

    Δεν πρέπει να το λέω πουθενά να το κρατήσω μυστικό.

    Πρέπει να το κρατάω μυστικό ότι έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου και να μην το λέω σε κανέναν γιατί θα με περάσουνε για εξώλης και έτσι πρέπει να πορευτώ στην ζωή μου χωρίς να το ξέρει κανένας πρέπει να το θάψω μέσα μου. Να μην αισθάνομαι ένοχη όταν βλέπω κάποιον ότι του κρύβω κάτι. ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ για ένα τίποτα και να πεις ότι μου άρεσε αυτός δεν τον θυμάμαι καν αν μου είχε κάνει κλικ θα τον θυμόμουνα . Έτσι το έκανα από μαλακία και χαράμισα όλη την ζωή μου ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΒΕΡΕΣΕ.

  2. #2
    Τωρα με αυτον τι φαση? και με τη φιλη σου επισης

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    παω τωρα να κανω ευθανασια




    ΥΓ
    θα ξεκινησω πινοντας πολυ κοκα κολα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by katrinakat View Post
    Τωρα με αυτον τι φαση? και με τη φιλη σου επισης
    με την φίλη μου καλά είμαστε παντρεύτηκε και έχει 2 παιδιά με αυτόν δεν ξέρω

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    παω τωρα να κανω ευθανασια




    ΥΓ
    θα ξεκινησω πινοντας πολυ κοκα κολα
    Να κάνουμε μαζί να ησυχάσω.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    λοιπόν δελφίνι όλο τις πιο πολλές φορές που σε βλέπω αυτό λες και γύρω από αυτό γυρνάς. εγώ όμως έχω μια απορία: άντε εσύ τον έκλεψες (συ είπας, άκου λέξη που βρήκες!!), αυτός όμως γιατί έκατσε να κλεφτεί;
    η αιτία του φόβου είναι η άγνοια

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    με πολλή κόκα κόλα θα αποκτήσετε μία σούπερ ντούπερ ουάου πέτρα στα νεφρά
    η αιτία του φόβου είναι η άγνοια

  8. #8
    δελφινι το ειπες σε εμας οποτε τωρα δεν ειναι μυστικο ,χαλαρωσε και μη λες κατεστρεψα τη ζωη μου..δεν ειναι καπως βαρυ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    λοιπόν δελφίνι όλο τις πιο πολλές φορές που σε βλέπω αυτό λες και γύρω από αυτό γυρνάς. εγώ όμως έχω μια απορία: άντε εσύ τον έκλεψες (συ είπας, άκου λέξη που βρήκες!!), αυτός όμως γιατί έκατσε να κλεφτεί;
    χαχαχαχαχαχαχαζχα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Πρέπει να το κρατάω μυστικό ότι έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου και να μην το λέω σε κανέναν γιατί θα με περάσουνε για εξώλης
    Δελφινι για χαζο θα σε περασουνε, οχι για εξωλης.... για κανενα βλαμμενο που λεει βλακειες!
    εδω αλλες χωριζουν οικογενειες, υπονομευουν, ρουφιανευουν και μετα παιζουν τις κυριες... και εσυ καθεσαι και σκας για εναν αχρηστο που σου την επεσε, και μετα εξαφανιστηκε! η φιλη ειχε αλλους 3, τωρα παντρευτηκε, εκανε τα παιδακια της. Αφου δε νοιαζει τον αντρα της τι εκανε η γυναικα του προ 20ετιας, εσενα τι σε νοιαζει??

    Για σκεψου....μηπως αυτο το περιστατικο με τον τυπο το χρησιμοποιεις στο μυαλο σου σαν δικαιολογια για να δικαιολογησεις επιλογες σου που σε ενοχλουν? ή πραγματα που σου συνεβησαν και δεν εχεις καταλαβει το γιατι, οπως πχ γιατι δεν παντρευτηκες, ή γιατι δεν βρηκες μια μονιμη δουλεια??

    Και 2ον, ολη αυτη τη φαια ουσια που σπαταλας στα προ 20ετιας συμβαντα γιατι δεν τη χρησιμοποιεις στο πως θα κανεις καθε σου μερα ομορφη, στο πως θα περνας καλα ρε συ???
    Think yourself!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Δελφινι για χαζο θα σε περασουνε, οχι για εξωλης.... για κανενα βλαμμενο που λεει βλακειες!
    εδω αλλες χωριζουν οικογενειες, υπονομευουν, ρουφιανευουν και μετα παιζουν τις κυριες... και εσυ καθεσαι και σκας για εναν αχρηστο που σου την επεσε, και μετα εξαφανιστηκε! η φιλη ειχε αλλους 3, τωρα παντρευτηκε, εκανε τα παιδακια της. Αφου δε νοιαζει τον αντρα της τι εκανε η γυναικα του προ 20ετιας, εσενα τι σε νοιαζει??

    Για σκεψου....μηπως αυτο το περιστατικο με τον τυπο το χρησιμοποιεις στο μυαλο σου σαν δικαιολογια για να δικαιολογησεις επιλογες σου που σε ενοχλουν? ή πραγματα που σου συνεβησαν και δεν εχεις καταλαβει το γιατι, οπως πχ γιατι δεν παντρευτηκες, ή γιατι δεν βρηκες μια μονιμη δουλεια??

    Και 2ον, ολη αυτη τη φαια ουσια που σπαταλας στα προ 20ετιας συμβαντα γιατι δεν τη χρησιμοποιεις στο πως θα κανεις καθε σου μερα ομορφη, στο πως θα περνας καλα ρε συ???
    Think yourself!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Σωστά χαζό είμαι μωρέ ..... και δεν μπορώ να βρω μια δουλειά απλή και να την κρατήσω. Από παντού με διώχνουνε μήπως δεν είμαι σαν όλους? κλαψ.....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Σωστά χαζό είμαι μωρέ ..... και δεν μπορώ να βρω μια δουλειά απλή και να την κρατήσω. Από παντού με διώχνουνε μήπως δεν είμαι σαν όλους? κλαψ.....
    δεν εισαι χαζο! με τα κολληματα που εχεις με τον προ 20ετιας γκομενο ΕΣΥ δινεις την εικονα στους αλλους οτι εισαι χαζο...
    ειπαμε, εδω αλλες δεν θυμουνται με ποιον εκαναν σεξ την προηγουμενη βδομαδα και εσυ χολοσκας για κατι που εγινε πριν 20 χρονια!

    η δουλεια ειναι αλλη φαση....μην τα ανακατευεις ολα και τα κανεις αχταρμα,
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    δεν εισαι χαζο! με τα κολληματα που εχεις με τον προ 20ετιας γκομενο ΕΣΥ δινεις την εικονα στους αλλους οτι εισαι χαζο...
    ειπαμε, εδω αλλες δεν θυμουνται με ποιον εκαναν σεξ την προηγουμενη βδομαδα και εσυ χολοσκας για κατι που εγινε πριν 20 χρονια!

    η δουλεια ειναι αλλη φαση....μην τα ανακατευεις ολα και τα κανεις αχταρμα,
    Πάντως δεν με λες και έξυπνη μια μέτρια είμαι που πνίγομαι σε μια κουταλιά νερό και τρελή για δέσιμο με διάφορα κολλήματα, αχ τι καλά να τα αποβάλλω όλα και να γίνω σαν όλα τα άλλα τα παιδιά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Πάντως δεν με λες και έξυπνη
    σε λεω πολυ γλυκια και ευαισθητη!!!!!!!
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    σε λεω πολυ γλυκια και ευαισθητη!!!!!!!
    ναι αν πάθω πρόβλημα να δούμε πόσο γλυκιά και ευαίσθητη θα είμαι μια ηλίθια θα είμαι.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
    By bluesk in forum Αγαπημένα Βιβλία Ψυχολογίας
    Replies: 17
    Last Post: 04-09-2020, 21:00
  2. φιλοι-πως να τους κρατησω με νυχια και με δοντια?
    By adriana in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-07-2013, 02:48
  3. Το μυστικό της ευτυχίας
    By Driver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 28-12-2011, 11:18
  4. Τη στάση να κρατήσω
    By ekptwtos_aggelos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 106
    Last Post: 09-05-2008, 02:47
  5. Το ποτέ και το πουθενά
    By modi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 27-07-2007, 17:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •