εχει κανει κανεις τη μεθοδο μαγνητικου ερεθισμου?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657

    εχει κανει κανεις τη μεθοδο μαγνητικου ερεθισμου?

    Τη μεθοδο διακρανικου ερεθισμου;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δοξα τω Θεω , οχι ............................μονο και μονο η εκφραση μου προκαλει φοβο ........

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δοξα τω Θεω , οχι ............................μονο και μονο η εκφραση μου προκαλει φοβο ........
    Το αγνωστο δημιουργει φοβο και η γνωση τον διωχνει ειναι μια τελειως ασφαλης μεθοδος που θα μ]ρουσε να απαλλαξει ενα σωρο ανθρωπους ανωδυνα ακομα κ σε σχεση με τα χαπιαμλ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δοξα τω Θεω , οχι ............................μονο και μονο η εκφραση μου προκαλει φοβο ........
    Απο οτι εχει γραψει η joanna σε αλλο θρεντ ειναι απολυτα ασφαλης, απλα σου περνανε μαγνητικα πεδια στον εγκεφαλο, κατι σαν μαγνητικη, που ειναι ασφαλης. Απλα δεν ξερω ποσο αποτελεσματικη ειναι αυτη η μεθοδος και ποσο κοστιζει και ποσο διαρκει η επηρρεια της.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by απογοητευμένη View Post
    Απο οτι εχει γραψει η joanna σε αλλο θρεντ ειναι απολυτα ασφαλης, απλα σου περνανε μαγνητικα πεδια στον εγκεφαλο, κατι σαν μαγνητικη, που ειναι ασφαλης. Απλα δεν ξερω ποσο αποτελεσματικη ειναι αυτη η μεθοδος και ποσο κοστιζει και ποσο διαρκει η επηρρεια της.
    Ετσι ειναι και δεν το λεω εγω αν ψαξετε στο ιντερνετ παντου αναφερεται .οσον αφορα την αποτελεσματικοτητα πρεπει να υπαρχει αρκετη.εξαρταται παντα βεβαια .ενα πολυ σοβαρο περιστατικο εγινε καλα που επασχε απο ιδεοψυχαναγκαδτικη διαταραχή και ενα αλλο μελος του φορουμ το ειχε κανει και ειδε αποτελεσμα με την καταθλιψη.εγω πηγα στον γιατρο αυτον που το κανει και οπως κ με τους αλλους ηταν αποθαρρυντικος οτι δεν ξερουμε αν θα βοηθησει εσενα μ ελεγε και δεν εχω ακομα εξαντλησει ολες τις θεραπειες κτλ.ψυχοθεραπεια κ ετσι.ετσι ελεγε κ στους αλλους αλλα το εκαναν κ ειναι μια χαρα τωρα ο αντρας της βελτιωθηκε αρκετα .βεβαια τα χρηματα ειναι το βασικο κ ανερχονται γυρω στο 2 χιλιαρο για εμενα γιατι 20 συνεδριες καθε μερα απο μιση ωρα.και γιαα καταθλιψη θελειεκει λιγο περισσοτερες ισως.ο γιατρος αυτος ειναι ετοιμος να δημοσιευσει το βαρυ περιστατικο ιψδ που θεραπευτηκε σε διεθνες περιοδικο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Ναι αλλα αφου ειναι τοσο ακριβο και συμφερει το γιατρο πως και δεν το προτεινει; Μηπως οντως δεν ειναι αποτελεσματικο;

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by απογοητευμένη View Post
    Ναι αλλα αφου ειναι τοσο ακριβο και συμφερει το γιατρο πως και δεν το προτεινει; Μηπως οντως δεν ειναι αποτελεσματικο;
    Δεν ξερω ρε γαμωτο..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    Δεν ξερω ρε γαμωτο..
    Αν ηταν αποτελεσματικο τοσο πολυ θα ηταν ευρεως γνωστο!! Αρα κατι δεν παει καλα. Μπορει να ειναι αποτελεσματικο αλλα λιγο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    .βεβαια τα χρηματα ειναι το βασικο κ ανερχονται γυρω στο 2 χιλιαρο για εμενα γιατι 20 συνεδριες καθε μερα απο μιση ωρα.και γιαα καταθλιψη θελειεκει λιγο περισσοτερες ισως.ο γιατρος αυτος ειναι ετοιμος να δημοσιευσει το βαρυ περιστατικο ιψδ που θεραπευτηκε σε διεθνες περιοδικο.
    Eγω πουχω κτθλψη , και εχω και τα χρηματα αυτα , μου φαινεται τοσο υποπτα ακριβο , που δεν θα ταδινα με τιποτα ........δεν μαρεσει να με πιανουν κοροιδο .......

Similar Threads

  1. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΣΠΑΣΜΟΘΕΡΑΠΕΙΑ?
    By holfork in forum Εναλλακτικές Μέθοδοι Θεραπείας
    Replies: 4
    Last Post: 12-07-2020, 18:55
  2. ποια θυσια εχει κανει αυτη/ος για σενα
    By deus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 26-05-2015, 17:35
  3. Θελω τη βοηθεια σας (με την φιλη μ εχει να κανει)
    By Lacrymosa in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 06-03-2013, 06:01
  4. μηπως εχει κανει καμια κοπελα το gardasil ?
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 24-02-2012, 17:04
  5. Ένα παιχνίδι (όταν δεν έχει τι να κάνει κανείς...:)
    By vince in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 13-10-2007, 05:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •