ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ Η ΩΡΑ - Page 32
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 32 of 92 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast
Results 466 to 480 of 1368
  1. #466
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    ειναι αυτο που σου λεγα με τα γενικολογα πριν, οταν αοριστολογει και γενικολογει καποιος για κατι που το εχει μια μεγαλη ομαδα ατομων (πχ εδω καταθλιψη), τοτε πιθανο να υπαρχουν παρεξηγησεις.

  2. #467
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΑΛΛΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΛΙΑ. ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΣΥΜΠΑΘΙΟΜΑΣΤΕ Ή ΟΧΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ. ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #468
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    εγω παντως σε πιστευω οτι δεν το πες για τη νταλια, απλα σου λεω τι καταλαβα τι δεδομενη στιγμη. Ειναι δυσκολο μεσα στο μπινελικωμα να καταλαβεις αν πηραν καποιον τα πυρα ή οχι γιατι εκεινη τη στιγμη μπορει να πεις και κατι για καποιον απ τα νευρα σου που δεν το εννοεις.

  4. #469
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΕΣΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ. ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #470
    Originally posted by MANTHES
    ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΑΛΛΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΛΙΑ. ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΣΥΜΠΑΘΙΟΜΑΣΤΕ Ή ΟΧΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ. ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ.

    MANTHES....το ότι ήταν φάουλτ αυτό στο είπαμε όλοι.
    Από κει και πέρα μόνο για τη Ντάλια δεν το είπες και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

  6. #471
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΟ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ \'Η ΛΑΘΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #472
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by MANTHES
    ΤΟ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ \'Η ΛΑΘΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.
    οχι,ειναι αυτο το θεμα!

  8. #473
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΤΗΝ ΝΤΑΛΙΑ.
    ΤΟ ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ Ή ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΕΤΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #474
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    ασυναρτησιες με βαση τα δικα σου πιστευω....

  10. #475
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΛΕΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ. ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  11. #476
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Καλά..αν αποφασίσετε σε ποιον αναφερόταν το συγκεκριμένο σχόλιο ενημερώστε με.
    Οχι τίποτα άλλο,για να ξέρω αν μου αξίζει να γίνω καλά ή όχι.

  12. #477
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by Dalia
    Οχι τίποτα άλλο,για να ξέρω αν μου αξίζει να γίνω καλά ή όχι.
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ?

  13. #478
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

    ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Η ΣΟΦΙΑ; ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΟ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  14. #479
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    ok δεν το είπες για την Ντάλια . Οι περισσότεροι το καταλαβαμε . Εχεις καταλάβει όμως οτι είναι παρα πολύ βαριά κουβέντα και δεν έπρεπε να την πεις σε ΚΑΝΕΝΑΝ , ούτε στον εχθρό σου (που λέει και ο λαός) . Δεν είναι και κακό να ζητάς συγνώμη για κάποιο λάθος και καμιά φορά ........ εκτός αν πιστεύεις ακόμη σε αυτά τα λόγια . (????)

    ( συγνώμη για την επίθεση , δεν έχω κάτι μαζί σου . εχω όμως με αυτό που είπες . )

  15. #480
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by Dalia
    Οχι τίποτα άλλο,για να ξέρω αν μου αξίζει να γίνω καλά ή όχι.
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ?
    Πλάκα κάνω.Εννοείται πως όχι.Σε κανέναν δεν αξίζει να μην είναι καλά και να ταλαιπωρείται.

Page 32 of 92 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •