ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1

    ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ

    ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΗΤΟ Κ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...ΓΙΑ 'ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ' ΓΙΑ ΨΥΧΩΤΙΚΟΥΣ Π ΕΛΠΙΖΟΥΝ Κ ΨΥΧΩΤΙΚΟΥΣ Π 'ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΑΝ'.ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΑΙΚΕΥΜΕΝΗ ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΠΑΝ ΜΕΤΡΟ ΑΡΙΣΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ΖΑΛΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΤ ΕΙΝΑΙ Κ ΦΙΛΟΣΣΟΦΙΚΟ. ΥΓ Η ΨΥΧΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΦΘΑΡΤΗ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Κ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Π ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΞΕΝΣΕΡΝΗΣΤΩ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΓΤ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΕ ΒΕΛΤΙΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ
    Last edited by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817; 14-07-2017 at 14:51.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    200
    ολα καλα δημητρη?

  3. #3
    ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΚ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    200
    δεν επαθες καμια υποτροπη ε?γτ λιγο περιεργα μας τα λες :/

  5. #5
    ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΤΡΟΠΗ.ΓΤ ΒΛΕΠΕΙς ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ? ΕΝΝΟΩ ΜΕ ΑΥΤΑ Π ΕΙΠΑ Ας ΤΟ ΠΩ ΠIO ΑΠΛA ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΨΥΧΩΤΙΚΟΙ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ. ΕΣΥ ΔΛΔ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗ?ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ Κ χωρισ να εχεις ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙO? κ στο κατω κατω γιατρο εχω δεν χρειαζομαι συμπασχων για γιατρο...
    Last edited by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817; 16-07-2017 at 05:56.

  6. #6
    δλδ πρεπει να μιλαμε μονο για φαρμακα κ γιατρους στο φορουμ δεν μπορουμε να φιλοσοφησουμε λιγο?νομιζω τλκ οτι πρεπει να παιρνεις σωστα τα φαρμακα σου ωστε να μην χρησιμοποιεις ευκολα κ ανευ λογου κ αιτιας εκφρασεις σκληρες με τους αλλους οπως ειναι η εκφραση υποπτροπη.θελει πολυ προσοχη να την χρησιμοποιησεις κ να ξερεις τον αλλον...
    Last edited by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817; 16-07-2017 at 02:48.

  7. #7
    ΥΓ το παν μετρο αριστο ολη η ανθρωποτητα το ασπαζεται εσυ οχι δλδ?προσεξε για υποτροπη τον εαυτο σου.δεν εχεις δικαιωμα να επιμενεις να χρεισιμοποιεις τετοιες σκληρες εκφρασεις απο μια κ μονο παραγραφο.εμενα κ ο γιατρος με βρισκει μια χαρα κ εγω το νιωθω αλλα παιρνω τα φαρμακα μου σωστα αλλα ποιος εισαι εσυ που θα απολογιθω σε σενα?να τα παιρνεις κεσυ σωστα σε συμβουλευω....κ εν παση παριπτωση σε ειχα απαντησει με οκ κ το συνεχισες με προσχημα το ενδιαφερων αλλα ολα αυτα ειναι εκ του πονηρου πιστευω...
    Last edited by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817; 16-07-2017 at 02:52.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Μεγάλε μην ψαρωνεισ με το παραμικρό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    ΕΝΤΑΞΗ ΕΛΙΣ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    200
    ρε δημητρη απλα δεν καταλαβαινα τι ελεγες σορρυ κ νμζ τ ειχες παθει! δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σ απλα ανησυχησα..εγω παιρνω καλα τα φαρμακα μ αλλαξα σε αμπιλιφαι εδω κ ενα μηνα κ φοβαμαι μηπως υποτροπιασω ;;/

  11. #11
    OK AYTO ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΑΠΛΑ Η ΛΕΞΗ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΗ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...

  12. #12
    ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΑΜΠΙ ΜΗΝ ΠΟΛΥΦΟΒΑΣΑΙ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ Κ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΕΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ 3ΗΣ ΓΕΝΙΑΣ....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    200
    με το αμπιλιφαι εχεις καμια παρενεργεια? τι φαση?εγω προς το παρον ειμαι πολυ καλα μου εφυγε εντελως μπορω να πω η απαθεια,ερωτικα ειμαι πολυ καλυτερα,,,αλλα τη νυχτα μ ρχοντε λεξεις λες κ κανω συζητιση χωρις να το καταλαβω τι λεω απο μεσα μ (δεν ακουω τπτ τα λεω μεσα μ) κ φοβαμαι μηπως υποτροπιαζω αλλα ο γιατροσ ειπε ειναι ψυχαναγκασμος

  14. #14
    H ΦΩΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΔΛΔ,ΕΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥΡΜΠΟ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΑΜΠΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΕΚΤΗΝΑΞΕ Κ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΝ ΧΑΛΑΕΙ.ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    200
    α καταλαβα...εμενα ο γιατρος μ ειπε πως θα χασω κιλα! προς το παρον τρωω λιγο κ ειμαι κομπλε!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. λιγο απο ολα..
    By Zinovaki in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 12
    Last Post: 27-05-2017, 00:22
  2. Λίγο από ολα;!
    By Destiny25 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 09-07-2016, 11:59
  3. Λιγο φως εδω μέσα...
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 30-12-2014, 16:06
  4. Λιγο απο ολα?
    By oduss in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 14-11-2012, 23:53
  5. ΛΙΓΟ HELP ΠΑΙΔΙΑ..
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-2011, 10:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •