Θα ειθελα με τιν πίρα σας να μου πειτε τι εινε αυτό που μου σιμβενι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1

    Θα ειθελα με τιν πίρα σας να μου πειτε τι εινε αυτό που μου σιμβενι

    Χθες είπα να βγο λίγο έκσο από το σπιτι να ΠΑΟ να δο ποδοσφαιρο ενιοθα να μιν σονο τα ποδια μου αδιναμια και μολις είδα κοσμο νομιζα θα φιρτο πιρα 2 ζανακς 0,5 και μετα πετουσα και τα ποδια μου εσοναν και κοινονικος ειμουνα και ορεκσι για φαγιτο και όλα εάν ειχα καπια αροστια παραδειγμα καρκινο ι κατι θα με έκανε καλα το ζανακς? Ι εινε καθαρο αχος?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Έλεος, δεν άφησες ενότητα που να μην το ανεβάσεις το θέμα σου, σε μία δεν σου έφτανε;
    Και μας έβγαλες και τα μάτια με την ορθογραφία...

    Επί του θέματος αποκλείεται να είχες καρκίνο και να σε συνέφερε το ζάναξ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    109
    Ο γιατρος σου τι λεει για αυτο;

  4. #4
    Μου ειπε εινε αχος και επισεις μου ειπε να παο να μου γραπσι ενα χαπακι του υπνου για να κοιμαμε το βραδι και να μιν με κσιπνα ενδιαμεσα 0,5 ζανακς δεν εινε λιγι δοσι για να με βοιθισι να φιγι το αχος? Πσες πιρα 2 τον 0,5 και περασανε

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    αυτα τα συζητας μονο με τον γιατρο σου.
    εδω δεν γινονται ουτε διαγνωσεις, ουτε συνταγογραφησεις.
    και σε παρακαλουμε πολυ να μην ανοιγεις πολλα ομοια θεματα. οποιος ενδιαφερεται , θα απαντησει ΣΤΟ ΕΝΑ.

  6. #6
    Οκ απολογουμε

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    109
    έχεις πει στο γιατρο τους προβληματισμους σου αυτους? και για το ζαναξ και ολα? τι λεει για αυτο?

  8. #8
    Θα παο αβρυο να μιλισουμε αφτος λει πος με το ζαναξ παθενεις εθισμο περα τον 3 μοινον παλια το επερνα 1ναμισι χρονο μαζι με το ζολοφτ και εκοπσα το ζαναξ σταδιακα χθες που πιρα 2 πετουσα ανοικσε και ι όρεξη μου να φαο και όλα πριν τα παρο καθος επερνα μόνο ενα δεν με κρατουσανε τα ποδια μου τι πιστεβεις πος εινε αυτο?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    109
    Τι να σου πω. Δε μπορω να ξερω. Στον καθε ανθρωπο ειναι αλλιως. Αλλους τους πιανει 1 αλλους δε τους πιανει. Εγω πχ θελω 1μγ πλεον για να σταθω στα ποδια μου. Εξαρταται κι απο το διαστημα που το παιρνεις. Αυτο για τον εθισμο ισχυει αλλα ο ψυχιατρος σε καθοδηγει και το κοβεις σταδιακα. Γιατι δε πας και σε εναν αλλον για δευτερη γνωμη?

  10. #10
    Πιγενα σε αλο και μου εδεινε ζολοφτ και ζανακς το ζανακς μου το εδοσε αρκετο καιρο και γιαφτο τον αλακσα εχεις φεισπουκ να τα πουμε καλυτερα και να αλιλοβοιθουμαστε?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    109
    Υπάρχει τρόπος επικοινωνιας με μηνυματα και εδω στο φορουμ. Δεν ξερω ποσα μηνυματα ομως πρεπει να γραψεις για να σου επιτρεψει να στειλεις μηνυμα πριβε.

  12. #12
    Πεσμου το φεισπουκ σου να τα πούμε καλυτερα φιλε εαν θες θα σου ειμε ευγνομον

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    109
    δε σου επιτρεπει να στειλεις προσωπικο μηνυμα εδω?

  14. #14
    Οχι δεν μου επιτρεπι

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    109
    Ρωτησε καποιον διαχειριστη μου φαινεται οτι πρεπει να γραψεις ενα συγκεκριμενο αριθμο ποστ στο φορουμ και μετα να σε αφησει

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. πειτε το μαζι μου!
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 24-07-2012, 23:49
  2. xeforapid πειτε μου.
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 07-11-2011, 20:24
  3. Μην το πειτε ποτε
    By the_downward_spiral in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 53
    Last Post: 26-02-2011, 00:23
  4. πειτε μουυυ plz
    By anonimi in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 17:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •