η απο πανω - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by down
    Σας ευχαριστω για της συμβουλες!Το προβλημα λυθηκε ελπιζω οριστικα,και μαλιστα μου ειπε οτι δε καταλαβαινε οτι μπορει να ακουγετε τοσο ποια πολυ.Οι σχεσεις μας δε χαλασαν και μειναμε φιλεναδες αυτο ηθελα και σαφως απο το τροπο της φανηκε να μη το εκανε επιτηδες πραγμα που θα με πειραζε και θα χαλιομουν.Απο την αλλη δεν ηθελα να φανω υπερβολικη και τις το ειπα με καλο τροπο + χιουμορ.Ισως κι εκεινη ηταν φορτισμενη με τα δικα της προβληματα το διαστημα αυτο και δεν την ενοιαζε αν ενοχλει η οχι εμενα
    Είδες τι απλό ήταν τελικά ? Οι παρατηρήσεις στο προηγούμενο μου μήνυμα ισχύουν . Τα ίδια λέω και σε εμένα !!!!!!!!!!!! (και φυσικά πολλές φορές δεν τα έχω τηρήσει)

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    7
    Originally posted by justme
    Μιας και λύθηκε το θέμα να τονίσω ότι δε μιλάμε για απλά παντοφλάκια...............
    ΡΟΖ ΤΑΚΟΥΝΟΠΑΝΤΟΦΛΕΣ είναι..........

    Εκανα υπομονή όσο μπόρεσα.
    Πείτε μου να σκάσω σας παρακαλώ και να μη γράψω άλλο σε αυτό το θέμα.
    Δε με αντέχω να γελάω με το πρόβλημα του άλλου,..........
    Σε ευχαριστώ:P Δεν υπάρχει περίπτωση να σου πω τίποτα όταν με κάνεις έτσι απλά να γελάω!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    marias είσαι το ίδιο πρόσωπο με την down ?

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    7
    Originally posted by Kleiw
    marias είσαι το ίδιο πρόσωπο με την down ?
    Όχι, πως σου ήρθε αυτό; Απλά μου προξένησε απίστευτο γέλιο η απορία, η έκφραση, η ανησυχία μην παρεξηγηθεί και γενικά η προσέγγιση του θέματος \"ροζ τακουνοπαντόφλα\" από τον justme.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •