Βαλσαμοχορτο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 69
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Αντε να δουμε εγω το παιρνω 3 μερες τωρα..δν τ παιρνω μονο τ..παιρνω μαζι και θειανινη και ω3

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Τ αλλες παρενεργειες μπορει να κανει το βασλαμοχορτο και η θειανινη?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Το εχει δοκιμασεις κανεις σας αυτο το βοτανο? Το παραγγειλα και το αρχισα απο σημερα της λαμπερτσ 1700mg..εκανε σε κανεναν απο εσας δουλεια πανω στν καταθλιψη και τ αγχος αυτο το βοτανο
    Λοιπον , το παιρνω το βαλσαμοχορτο της health food 4 μερες με την σημερινη , 3Χ 500 MG , dyo leei , εγω παιρνω 3 , ενα καθε τοσο , και εχω μια πιο αναλαφρη διαθεση , πιο λαιτ ........λετε να δουλεψει ? μακαρι .........τοκοψα το αντικαταθλιπτικο προ 3 ημερων , καλα παω , και δεν ειμαι πλασεμπο τυπος ...........................

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Τ να πω μακαρι και εγω με αυτν τν ελπιδα ειμαι..εμενα δν με κανε τπτ ακομα τα ιδια χαλια ειμαι...πηρα τον ψυχιατρο μου και μ ειπε οτι θελει κανα 2 βδομαδες κ αυτο για να δω βελτιωση..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eμενα δουλεψε απο την δευτερη μερα ..................κατσε να περασουν λιγες μερες ακομη , μπας κι ειναι συμπτωση , οχι οτι κανει θαυματα , αλλα μια πιο λαιτ διαθεση την εχω ............ελαφρως , καλυτερο απο οποιοδηποτε αντικαταθλιπτικο παντως , μεχρι στιγμης ..........να δουμε , θα σας πληροφορω .......

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Μακαρι ρε συ δν αντεχω αλλο και εχω δοκιμασει τα παντα μεχρι και ο ψυχιατρος μου με λεει εισαι πολυ ατυχος δεν σ πιανει κανα χαπι..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εγω δν εχω καταθλιψη πιο πολυ.. πιο πολυ εχω ανχωδη διαταραχη αποπροσοποιηση και ειμαι ψυχαναγκαστικος και κανω καταναγκαστικες σκεψεις μ ειπε και οτι εχω ελαφρια με μετρια καταθλιψη..δλδ εχει κολλησει τ μυαλο μ οτι ειμαι τρελος οτι χαζευω και αλλα πολλα που τριγυρνανε συνεχεια μεσα στο μυαλο μ διαφορες σκεψεις π δν μπορω να κοντρολαρω..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εγω εχω κτθλψη σκετη , και πλεον δεν ειναι τοσο βαρια οσο παλια ..........

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Μια χαρα αφου εισαι καλυτερα.. εγω εχει 2 χρονια τωρα π παλευω με τα ψυχολογικα θεματα και δν μπορω να βρω τν ευατο μ..εγω μια ειμαι καλα αλλα οχι τελειως καλα απλως μια μικρη βελτιωση μια οχι αλλα συνεχεια εχω ενα θολομα στο μυαλο και δεν εχω διαυγεια πιστευω..

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Πως εισαι macayver?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εγω το παιρνω καμια 4 μερες δεν ειδα βελτιωση? Υπαρχει περιπτωση να σε κανουν χειροτερα και να εχουν παρενεργειες η θειανινη και το βαλσαμοχορτο? Η απλως ειναι αλλη μια ψυχαναγκαστικη μου σκεψη..παντως βελτιωση δεν ειδα μπορει και χειροτερα να εγινα

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Και σημερα καλα ειμαι , Χριστοφορε .....εχω παρει ενα μεχρι στιγμης , 500αρι ......να σε κανει χειροτερα το βαλσαμοχορτο , μονο να σου δημιουργησει φωτοευαισθησια , σε πολλους το κανει ...............για την θειαμινη , δεν νομιζω , ενα αμινοξυ ειναι , το πολυ να μην σου κανει τιποτα , ισως δεν σου κανει τιποτα κανενα εκ των δυο , και υποτροπιαζεις οντας χωρις αγωγη ......

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Μαλλον δεν ξερω τι να κανω ρε γαμωτο ουτε με τα χαπια ειδα βελτιωση οποτε τζαμπα θα τα ξαναξεκινησω δν με πιανουν και η ψυχολογος μ δν αφηνεο με λεει τα χαπια δεν θεραπευουν.. δεν ξερω τ αλλο να κανω για να στρωσω το μυαλο μ επιτελους

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Τα χαπια πιανουν ενα 30% των ασθενων , αρα μαλλον δεν εισαι στους τυχερους ...........και να σου πω , καλυτερα να μην παιρνεις χαπια , κανεις δεν ξερει τις μακροπροθεσμες συνεπειες των ............. απεφυγε τις αρνητικες σκεψεις , οσο μπορεις , και σκεψου να δεις ενα ψυχολογο , οχι ψυχιατρο .......εγω τραβολογιεμαι με την κτθλψη 12 χρονια , και δεν βρηκα κανενα φαρμακο συγχρονο να μου κανει κατι , αφου τα δοκιμασα ΟΛΑ , και πριν το βαλσαμοχορτο , επαιρνα anafranil , ενα παλιο τρικυκλικο αντικαταθλιπτικο, σε 75+ 25 mg , μουκανε δουλιτσα ......υποτιθεται ουι τα παλια εχουν πολλες παρενεργειες , .αν και δεν εντοπισα καμμα σοβαρη , πλην σεξ. ανικανοτητας και ξηροστομιας ..........................σε ψυχολογο δεν πηγα ποτε ......

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Σε ευχαριστω για τις συμβουλες κ εγω εχει 2 χρονια π ταλαιποριεμαι .κανω ψυχοθεραπεια κανα 2μηνο.. αλλα δεν βλεπω φως και απελπιζομαι..νοιωθω οτι ποτε δεν θα γινω οπως πριν

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Υπερφορινη. βαλσαμοχορτο
    By jim7 in forum Εναλλακτικές Μέθοδοι Θεραπείας
    Replies: 44
    Last Post: 21-08-2017, 12:06
  2. Βαλσαμόχορτο
    By Eva1995 in forum Εναλλακτικές Μέθοδοι Θεραπείας
    Replies: 3
    Last Post: 30-06-2012, 15:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •