Ζηλευω.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 118
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Πολυ απλοικο για να ειναι αληθινο xD
    Τι απλοικο???δεν καταλαβα..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ο λογος ειναι οτι την ενδιαφερει πολυ αν δε την ενδιαφερε καθολου θα ειχε.
    πεστα χρυσοστομεεε. κ γενικα:

    οσο περισοτερο σε νιαζει->τοσο λιγοτερο τους νιαζει.

    οσο λιγοτερο σε νιαζει-> τοσο πςρισοτερο τους νιαζει

    ΚΑΝΟΝΑΣ

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ο λογος ειναι οτι την ενδιαφερει πολυ αν δε την ενδιαφερε καθολου θα ειχε.
    Σωστος ο παικτης.αλλα νομιζα οτι αυτο ισχυει μονο για τους ανδρες

  4. #19
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Miliva δε μπορεις να φανταστεις με ποσο καλη προθεση σου μιλαω καπως σκληρα. Ειμαι 40 χρονων και γνωρίζω γυναικες που πραγματικα υποφερουν επειδη οι αντρες τους αντιμετωπισαν σαν αντικειμενα. Καταλαβαινω τι κοπελα εισσι, θελεις σχεση. Ψαξε για ποιον λογο φευγουν σε 2-3 μερες. Αν εχεις οικονομικη δυνατοτητα συμβουλεψου εναν ψυχολογο, θα σου ανοιξει τα ματια πριν γινει η ζημια.
    Το οτι μπαινεις εδω και ρωτας ειναι το πρωτο καμπανακι
    Τι να πω....αλλες χωνονται με γκομενους κ βγαζουν τα ματακια τους κ εμενα μου βγηκε το ονομα?......xD

    Τι να μη βιαστω? Λες κ παω γρηγορα....?? Εγω νιωθω σαν τη "χαζη" που ψαχνει τον "πριγκιπα" ασχετο που το παιζω και καλα "μεσα στα πραγματα" για να μη δειχνω ξενερωτη οπισθοδρομικη και σεμνοτυφη....δν ξερεις ποσα "μυξοπαρθενα" ειχα ακουσει στο λυκειο...αυτος που ειχα γραψει το ποστ για τον και κλ απιαστο ερωτα μου ...αυτος με ειρωνευοταν που δεν ενεδωσα και μ πεταγε μπηχτες οτι και καλα ειμαι "ξενερωτη" επδ δεν του εκανα το χατιρι..
    Απο τη μια "σεμνοτυφη" κ απο την αλλη "καργιολακι"οπως λες...πως γντ?? δεν ξερω αν φαινεται οτι ψαχνομαι..το οτι γραφω στ φορουμ δεν σημαινει οτι το διατυμπανιζω

    Τι ν πω δν ξερω...νιωθω οτι κτ εχεις ν μ πεις αλλα δν σ πιανω ....να χω το μαλακομαγνητη? Γτ?

  5. #20
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Ευχαριστω παιδια για τις αποψεις σας μεχρι τωρα....

    Οσο γ σενα τζορτζ αυτο που θελω να πω ειναι....εισαι σιγουρος οτι εχεις διαβασει καλα τα θεματα μου....?? Εγω τον εαυτο μου εν αντιθεσει με αυτα που γραφεις εσυ...τον χαρακτηριζω διαφορετικα.....

    Ειμαι σοβαρη κοπελα...δεν προκαλω με το ντυσιμο μου....ουτε με τον τροπο μου...ουτε ειμαι προσιτη σε ολους το αντιθετο μαλιστα...ειμαι πιο ζεστη σε αυτους που θ μου τραβηξουν εστω κ λιγο τη προσοχη....με θεωρω επιλεκτικη .....και δν ειμαι η ευκολη που θα σου κατσει τοσο γρηγορα και σε οποιον να ναι...βλεπω και αλλες κοπελες της ηλικιας μου....που εχουν παρει καμια εικοσαρια κ εγω προς το παρον μονο με εναν....xD δν θελω να το παω στο αλλο ακρο....

    Οσο για τους αντρες που λες οτι με βλεπουν του στυλ " ενα πο...τσο και τπτ παραπανω" εγω νμζ οτι δεν το προκαλω αυτο...ειμαι μαζεμενη...τωρα αν αυτο δειχνω σαν εικονα δεν ξερω...

    Ειμαι εμφανισημη (οχι μοντελο)....αλλα σιγουρα δεν με λες μετρια....ουτε καλουλα...ειμαι ψηλη ....κτλ κτλ....
    Τωρα αν προκαλω ανασφαλεια απο αυτο...κ φοβουνται επδ ειμαι μπανικη και με εχουν στο νου τους σαν ξεπετα αλλο αυτο....αν και το κρινω υπερβολη....δεν ειμαι και η ζιζελ...

    Δεν ξερω....δεν νμζ οτι δινω τετοια εντυπωση μαλλον νμζ οτι τα αγορακια γενικως εχουν τρελαθει απο τις ορμονες τους κ βλεπουν ξερολουκουμα και σεξοβομβες γυρω τους και θελουν μονο να πηδανε και να μαζευουν εμπειριες...

    Παντως δεν θελω να νομιζεις οτι επδ κανω αντιπαραθεση οτι προσβληθηκα απο αυτα που εγραψες..ισα ισα...ειμαι ανοιχτη στο να ακουσω οποιαδηποτε αποψη (γ αυτο γραφω αλλωστε)...και αν θελεις να μου εξηγησεις παραπανω πώς κατεληξες στην αποψη αυτη..εγω ανοιχτη ειμαι να το συζητησω...

    Επισης κ αλλα μελη του φορουμ που θελουν να συμμετασχουν κ εχουν διαβασει κ αλλα θεματα δικα μου ...θα ηθελα να πουν την αποψη τους
    Αγαπητή Μiliva,

    Έχεις κάποια θετικά στοιχεία που σίγουρα προσελκύουν.Και δυστυχώς κάποια λιγούρια σε σκέφτονται έτσι όπως λες(σαν ξεπέτα).Αλλά σε αυτό δεν φταις εσύ,είναι δυστυχώς έτσι η φύση κάποιων.
    Βλέπω πάντως ότι σε αγχώνει το ερωτικό και σου κολλά το μυαλό.Και σε εμένα έτσι είναι κ το ξέρεις.
    Πιστεύω ότι οφείλεις να είσαι πιο άνετη με αυτό το ζήτημα(όχι όμως και αδιάφορη).

  6. #21
    Miliva21
    Guest
    Εννοω οτι δεν ειμαι και η κλοντια σιφερ....κ οτι υπαρχουν κ αλλες κοπελες ομορφες που εχουν σχεση κτλ...τί το τοσοοο τρομακτικο μπορει ν εχω εγω που με τρεμουν γ σχεση? xD

  7. #22
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Εννοω οτι δεν ειμαι και η κλοντια σιφερ....κ οτι υπαρχουν κ αλλες κοπελες ομορφες που εχουν σχεση κτλ...τί το τοσοοο τρομακτικο μπορει ν εχω εγω που με τρεμουν γ σχεση? xD
    Υπάρχει κάτι πάνω σου,που νιώθεις άβολα μήπως?

  8. #23
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Υπάρχει κάτι πάνω σου,που νιώθεις άβολα μήπως?
    Τσουυυ...........

  9. #24
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Τσουυυ...........
    Ε εντάξει τότε.
    Βγές τότε να κάψεις καρδιές.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Εννοω οτι δεν ειμαι και η κλοντια σιφερ....κ οτι υπαρχουν κ αλλες κοπελες ομορφες που εχουν σχεση κτλ...τί το τοσοοο τρομακτικο μπορει ν εχω εγω που με τρεμουν γ σχεση? xD
    Μυαλό :P ......

  11. #26
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Μυαλό [emoji14] ......
    Οντως φιλη μου δικιο εχεις !!!!!! ....αυτο ειναι τρομαχτικο απο μονο του

  12. #27
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    πεστα χρυσοστομεεε. κ γενικα:

    οσο περισοτερο σε νιαζει->τοσο λιγοτερο τους νιαζει.

    οσο λιγοτερο σε νιαζει-> τοσο πςρισοτερο τους νιαζει

    ΚΑΝΟΝΑΣ

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ναι αλλα και εγω παντα ετσι το πηγαινα....αν αδιαφορησω εντελως τελειως....τοτε να γινω καλογρια.....αν δεν ειμαι ανοιχτη καθολου κ δν με νοιαζει ...θα περναω το μνμ της απλησιαστης ψυχρης που δεν τη νοιαζουν οι σχεσεις....θα περναει ο καιρος κ θα εχω παραιτηθει...
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Εννοω οτι δεν ειμαι και η κλοντια σιφερ....κ οτι υπαρχουν κ αλλες κοπελες ομορφες που εχουν σχεση κτλ...τί το τοσοοο τρομακτικο μπορει ν εχω εγω που με τρεμουν γ σχεση? xD

  13. #28
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Ναι αλλα και εγω παντα ετσι το πηγαινα....αν αδιαφορησω εντελως τελειως....τοτε να γινω καλογρια.....αν δεν ειμαι ανοιχτη καθολου κ δν με νοιαζει ...θα περναω το μνμ της απλησιαστης ψυχρης που δεν τη νοιαζουν οι σχεσεις....θα περναει ο καιρος κ θα εχω παραιτηθει...
    Σνομπ δηλαδή θα γίνεις?:Ρ

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Miliνa μου δεν θα σου χαιδεψω τ αυτια, κακο θα σου κανω. Απο τα γραφομενα σου και απο αλλα θεματα που εριξα μια ματια, κατι επεξεργαζεσαι λαθος στο θεμα σχεσης και προσεγγισης αυτης. Ειμαι σχεδον σίγουρος οτι η εντυπωση που εχουν για σενα οι αντρες του περιγυρου σου, χωρις καν να εχουν κανει τιποτα μαζι σου, ειναι η εντυπωση της καριολιτσας, του ψεκαζω σκουπιζω και φευγω, του μακρια απο αυτη κανα που...ο και δρομο. Ψιλοαθελα σου το κανεις αλλα οι αντρες τα πιανουν αυτα με μια ματια. Εχουν ακουσει οτι εισαι ευκολακι, το νοιωθουν οτι ψαχνεις απεγνωσμενα για αντρα. Κανει μπαμ πως να στο πω αλλιως? Εισαι ο μαγνητης του αντρα του πηδαω σε φτυνω και γελαω.
    Εγω θα σε συμβουλεψω το αντιθετο, να μην βιαστεις να πας μπροστα και να ρωτησεις γυναικες εδω μεσα που ξεκινησαν με την ιδια λανθασμενη οπτικη, με τι ψυχολογικα κατεληξαν.
    Το νου σου γιατι εισαι μικρο κοριτσι ακομη, μην ψαχνεις το φανταστικο ιδανικο προτυπο αντρα, δεν θα το βρεις, κανε σχεση με καποιο παιδι που δεν θα σε αποθεωσει στο πρωτο δευτερολεπτο και ουτε θα πιεσει για σεξ. Θα το καταλαβεις ποιος θα ειναι γιατι θα ξενερωσεις λιγο. Δεν θα σου κανει εξ αρχης αυτο το κλικ να νοιωσεις βασίλισσα σαν αυτους που θα σου ριξουν ενα δυο και την επομενη που θα τους παρεις τηλ θα αναφωνησουν ωωωχ το ξεκολακι.
    Δεν ξερω τι να κανεις και πως, ειλικρινα, παντως σου ευχομαι να το βρεις να πανε ολα καλα και προσεχε.
    Συνηθως συμφωνω με τα ποστς σου George αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση εχοντας διαβασει δημοσιευσεις παλιοτερες της Μιλιβα, εχω ακριβως την αντιθετη αποψη.
    Οτι ισως της βαζουν ταμπελα "Α καλα αυτη το παιζει μυξοπαρθενα και καλα". Δεν αρεσει αυτο στα 20χρονα.
    Αν θυμαμαι καλα απο 2 δημοσιευσεις τουλαχιστον, τη μια με τον τυπο που νομιζες οτι τα εχετε μιλιβα αλλα δεν ειχατε κανει σεξ και τελικα εξαφανιστηκε και ειπε οτι δεν τα εχετε, και την παλιοτερη δημοσιευση που ελεγες οτι εχεις γενικως μια συστολη με το σεξ(ισχυει αυτο ή θυμαμαι αλλο μελος?).

    Τωρα για τη ζηλεια, τι να πω? Ενταξει τι να κανεις, θελεις σχεση, το λες τοσο καιρο, λογικο καποιες φορες να βλεπεις αλλο και να ζηλευεις ας πουμε, ο φθονος κανει κακο, η ζηλεια μονο σε αυτον που τη νιωθει ισως και παλι αποδεκτο συναισθημα ειναι. Εχεις και συ τις αναγκες και τις επιθυμιες σου.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Μυαλό :P ......
    ναι γιατι τα αλλα κοριτσια τι εχουν βρε???

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πως να ζηλεύω λιγότερο;
    By WhyAlwaysMe? in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 179
    Last Post: 18-11-2016, 20:18
  2. Ζηλεύω απίστευτα την κοπέλα μου.
    By toplel in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-06-2015, 12:48
  3. Ζηλεύω με την καλή ένοια.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-2014, 13:25
  4. Ζηλεύω πολύ
    By iliaktida in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 19-07-2012, 20:10
  5. Ζηλεύω... αλλά γιατί?
    By Tass in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 03-07-2007, 12:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •