Ζηλευω.... - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 118 of 118
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Παολακι φουλ καψούρα με λίγο Λαβ για αλατοριγανη
    https://youtu.be/b54TsKOnCuM
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ελισάβετ αυτό με το κρεμμύδι είναι το βάθος της προσωπικότητας που το λέω εγώ δε στη πέφτω αλλά εμένα μ αρέσει αυτό οπωσ καταλαβεσ δεν το έχουν όλοι
    Όλοι το χουνε ρε ελις...ή τουλάχιστον οι περισσότεροι, δεν ειμαστε δα και 20 χρονων, μετα τα 30 κατι όλοι κρεμμυδια είμαστε απλά ο αλλος ηταν τοσο βλακας που ηθελε να βγάλει μια φλούδα και να με μάθει με την μια...ε δεν γίνονται αυτά αγόρι μου, αν έχεις όρεξη κάτσε ξεφλούδιζε και κλαίγε! Δεν θα σου ζητήσω και συγγνώμη που έχω πολλές φλούδες και δεν χωράω στα κουτάκια σου.

    Σορυ Μιλιβα που βγαινω εκτος θεματος, εχω νευρα :)

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Δεν νομίζω να το έχουν όλοι αλλά πάω πάσο όσοι εξελίσσονται το έχουν όχι όλοι όμως είναι πολλοί αυτοί που είναι ίδιοι πάντα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #109
    Miliva21
    Guest
    Ελις κ ελισσαβετ για να απαντησω... ΟΛΟΙ οι ανθρωποι ειναι σαν τα κρεμμυδια........οι αλλοι βλεπουν απλα την εξωτερικη μας φλουδα....ομως δεν ειμαστε ενα μονοπλευρο πραγμα...ειμαστε πολλα πραγματα μαζι...εχουμε πολλες πτυχες ....(φλουδες).....

    ο γιουνγκ ελεγε οτι ακομα κ εμεις οι ιδιοι ειμαστε τουριστες στην ιδια μας τη χωρα......δλδ ουτε εμεις γνωριζουμε σε βαθος τον εαυτο μας...ποσο μαλλον οι γυρω μας.....

    Ελισσαβετ μαλλον ο αντρας αυτος στον οποιο αναφερεσαι δεν το ειχε σκεφτει πολυ το θεμα....

    Να...αυτα δεν μπορω..θελω καποιον ανδρα σκεπτομενο....με αποψη....να αναλυει να σκεφτεται να ξερει......δεν μπορω τα ανωριμα πια...ουτε τους αντρες που κατατασσουν μια γυναικα στο διπολο ******* - παρθενα....

    Θα δυσκολευτω πολυ να βρω καποιον να επικοινωνησω το νιωθω.......xD xD

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Κι όμως μια χαρά σκεπτόμενος και ψαγμένος και με άποψη ήταν. Αυτά ήταν έτσι κι αλλιώς αυτά που με τράβηξαν και θαύμασα σε αυτόν από την αρχή. Και τα δικά μου κουτάκια (γιατί όλοι έχουμε φυσικά!) αυτός με βοήθησε απίστευτα να τα πετάξω και μαζί του ένιωσα πρώτη φορά την ελευθερία να είμαι οτι είμαι χωρίς λογοκρισία, χωρίς ταμπελάκια και χωρίς πανοπλίες.

    Αλλά...όταν οι ανασφάλειες χτυπούν κόκκινο έρχεται η παλινδρόμηση και τα ξεχνάς όλα και τις απόψεις, και τις γνώσεις...και γίνεσαι ο δάσκαλος που δίδασκε ...και επανέρχεσαι στα κουτάκια σου που σου προσφέρουν ασφάλεια ή έτσι νομίζεις.

    Τέλοσπαντων, κάτι με έπιασε σήμερα ας πούμε πως φταίνε τα άστρα να ηρεμήσουμε.

    Θα δυσκολευτείς Μιλίβα μάλλον, αλλά μη συμβιβαστείς με τίποτα λιγότερο.

  6. #111
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν νομιζω οτι ο σκοπος μιας σχεσης ειναι να επικοινωνησεις οσο περναει ο καιρος δε θα μινει σχεδον τιποτα εκτος απ το σεξ ολοκληρομενο η μη δεν εχει σημασια.

  7. #112
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Κι όμως μια χαρά σκεπτόμενος και ψαγμένος και με άποψη ήταν. Αυτά ήταν έτσι κι αλλιώς αυτά που με τράβηξαν και θαύμασα σε αυτόν από την αρχή. Και τα δικά μου κουτάκια (γιατί όλοι έχουμε φυσικά!) αυτός με βοήθησε απίστευτα να τα πετάξω και μαζί του ένιωσα πρώτη φορά την ελευθερία να είμαι οτι είμαι χωρίς λογοκρισία, χωρίς ταμπελάκια και χωρίς πανοπλίες.

    Αλλά...όταν οι ανασφάλειες χτυπούν κόκκινο έρχεται η παλινδρόμηση και τα ξεχνάς όλα και τις απόψεις, και τις γνώσεις...και γίνεσαι ο δάσκαλος που δίδασκε ...και επανέρχεσαι στα κουτάκια σου που σου προσφέρουν ασφάλεια ή έτσι νομίζεις.

    Τέλοσπαντων, κάτι με έπιασε σήμερα ας πούμε πως φταίνε τα άστρα να ηρεμήσουμε.

    Θα δυσκολευτείς Μιλίβα μάλλον, αλλά μη συμβιβαστείς με τίποτα λιγότερο.
    Ναι καταλαβα πως το εννοεις...δεν πειραζει εκφρασου ελευθερα....

  8. #113
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δεν νομιζω οτι ο σκοπος μιας σχεσης ειναι να επικοινωνησεις οσο περναει ο καιρος δε θα μινει σχεδον τιποτα εκτος απ το σεξ ολοκληρομενο η μη δεν εχει σημασια.
    Ελα ρε συ...εγω στη σχεση μου τη θελω την επικοινωνια....συν ολα τα αλλα.
    Δεν με νοιαζει τι θα γινει στο τελος..
    Θα μ αρεσε καποιος να εχεις αποψη...να εχει ωριμοτητα...κ ν νιωθω οτι μπορω ν επικοινωνησω μαζι του και να με καταλαβει

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εμείς μπορούμε να σε καταλάβουμε να σε πηδήξουμε δε μπορούμε οπότε έχε εμάς για να σε καταλαβαίνουμε κ κάνε τη δουλειά σου με τα πιτσιρίκια η με παππούδες ότι σ αρέσει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εγώ μιλιβακι θέλω την γριά την κότα που έχει το ζουμί
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #117
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καπιες φορες κανεις τον επιφανειακο για να σε πλησιασουν οι αλλοι αφου αν τους δωσεις την εντυπωση οτι θες κατι σοβαρο δε σε πλησιαζουν ευκολα πχ πολυ παλιοτερα οσες φορες ειχα γραψει οτι ψαχνω κατι σοβαρο δε απανταγε σχεδον καμια και οταν το γυρισα στα αστειακια δε τις προλαβαινα.

  13. #118
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εμείς μπορούμε να σε καταλάβουμε να σε πηδήξουμε δε μπορούμε οπότε έχε εμάς για να σε καταλαβαίνουμε κ κάνε τη δουλειά σου με τα πιτσιρίκια η με παππούδες ότι σ αρέσει
    Χαχαχαχα μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.....ευχαριστω γ τη συμμετοχη κ τη κατανοηση...αλλα μωρε....δεν μπορει ενα φορουμ να αντικαταστησει τις "πραγματικες" σχεσεις...
    Μπορει?? Δν μπορει...xD

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Πως να ζηλεύω λιγότερο;
    By WhyAlwaysMe? in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 179
    Last Post: 18-11-2016, 20:18
  2. Ζηλεύω απίστευτα την κοπέλα μου.
    By toplel in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-06-2015, 12:48
  3. Ζηλεύω με την καλή ένοια.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-2014, 13:25
  4. Ζηλεύω πολύ
    By iliaktida in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 19-07-2012, 20:10
  5. Ζηλεύω... αλλά γιατί?
    By Tass in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 03-07-2007, 12:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •