ανεκληρωτη αγάπη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 102
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775

    ανεκληρωτη αγάπη

    Καλησπέρα σας χρειάζομαι την βοήθεια σας
    είμαι 19 χρονών και στο γυμνάσιο ήταν μια κοπέλα ένα χρόνο μικρότερη που μου άρεσε αλλα εγω μετα αλλαξα σχολείο, αυτή δεν το ήξερε οτι μου άρεσε, στα διαλείμματα την κοίταζα, από χθες στα καλά καθούμενα με πιάνει μια ταχυκαρδία όλοι μέρα και δεν ξέρω τη να κάνω νομίζω ότι θα πάθω κάτι
    ακούω και πολλά ότι τρελαίνεται κόσμος από απογοήτευσεις και φοβάμαι

    δεν είχα /έχω κάνει σχέση καθόλου

    φανταστείτε μόνο το όνομα τις ήξερα και το επίθετο το έμαθα φέτος που έδωσε πανελλήνιες
    είμαι και ντροπαλός και κλειστός τύπος να φανταστείτε δεν βγαίνω εξω στην πλατεία για βόλτα και καφέ και δεν έχω φίλους

    εσείς τι λέτε να κάνω?
    να φτιάξω fb και να στέλνω αιτήματα στις φίλες της? αυτή νομίζω δεν έχει

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    Καλησπέρα σας χρειάζομαι την βοήθεια σας
    είμαι 19 χρονών και στο γυμνάσιο ήταν μια κοπέλα ένα χρόνο μικρότερη που μου άρεσε αλλα εγω μετα αλλαξα σχολείο, αυτή δεν το ήξερε οτι μου άρεσε, στα διαλείμματα την κοίταζα, από χθες στα καλά καθούμενα με πιάνει μια ταχυκαρδία όλοι μέρα και δεν ξέρω τη να κάνω νομίζω ότι θα πάθω κάτι
    ακούω και πολλά ότι τρελαίνεται κόσμος από απογοήτευσεις και φοβάμαι

    δεν είχα /έχω κάνει σχέση καθόλου

    φανταστείτε μόνο το όνομα τις ήξερα και το επίθετο το έμαθα φέτος που έδωσε πανελλήνιες
    είμαι και ντροπαλός και κλειστός τύπος να φανταστείτε δεν βγαίνω εξω στην πλατεία για βόλτα και καφέ και δεν έχω φίλους

    εσείς τι λέτε να κάνω?
    να φτιάξω fb και να στέλνω αιτήματα στις φίλες της? αυτή νομίζω δεν έχει
    Καλησπερα πανο.γιατι νομιζω οτι ειχες ξανα ανοιξει παρομοιο θεμα??μπορει ομως να σε μπερδευω.οχι στης φιλες της καλητερα στην ιδια.εισαι σιγουρος οτι δεν εχει φβ?μηπως εχει με αλλο ονομα??μην εισαι ντροπαλος προσπαθησε να διωξεις αυτη τη ντροπη αλλιως θα σου ειναι εμποδια σε πολλα.προσπαθηαε να τη πλησιασης με καποια αφορμη να της μιλησης.ξερω ειναι δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο.τα κοριτσια θελουν μπλα-μπλα.και χιουμορ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Επεισης προσπαθησε να κανεις φιλους να βγενης.
    Εισαι νεο παιδι ακομα.μην κλεινεσε μεσα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Όχι δεν έχω αλλον λογαριασμό είναι ο πρώτος,
    δεν ξέρω αν έχει με άλλο όνομα κοιτάω σε like και σχολια δεν βλέπω κάτι,
    γιατί όχι τις φίλες της?
    και που να την βρω την ίδια

    που να τους βρω και τους φίλους στο δημοτικό, γυμνάσιο, λύκειο δεν με έκανε κάνεις και ούτε να βγούμε έξω
    παρέα μπορεί να έκανα για τα μάτια του κόσμου για να μην με κοροϊδεύουν δεν τους είχα εμπιστοσύνη

    να στείλω σε μια συμμαθήτρια μου που την είχα στο δημοτικό και γυμνάσιο ?μου φάνηκε πως την ήξερε
    αλλά και τι να τις γράψω και αυτής θα γελάει όλοι η πόλη
    υγ αν ξέρεις το όνομα και πάρεις στο 11888 μπορεί να σου δώσουν διεύθυνση?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    Όχι δεν έχω αλλον λογαριασμό είναι ο πρώτος,
    δεν ξέρω αν έχει με άλλο όνομα κοιτάω σε like και σχολια δεν βλέπω κάτι,
    γιατί όχι τις φίλες της?
    και που να την βρω την ίδια

    που να τους βρω και τους φίλους στο δημοτικό, γυμνάσιο, λύκειο δεν με έκανε κάνεις και ούτε να βγούμε έξω
    παρέα μπορεί να έκανα για τα μάτια του κόσμου για να μην με κοροϊδεύουν δεν τους είχα εμπιστοσύνη

    να στείλω σε μια συμμαθήτρια μου που την είχα στο δημοτικό και γυμνάσιο ?μου φάνηκε πως την ήξερε
    αλλά και τι να τις γράψω και αυτής θα γελάει όλοι η πόλη
    υγ αν ξέρεις το όνομα και πάρεις στο 11888 μπορεί να σου δώσουν διεύθυνση?
    Δεν νομιζω οτι το 11880 να σου δωση πληροφοριες αλλα και παλι δεν ξερω.οχι στης φιλες της γιατι καμια φορα δεν ξερεις τι μπορει να γινει καμια παρεξηγηση να της τα μεταφερουν αλλιως να πουν ψεμματα κτλ.το καλυτερα ειναι να της μιλησεις ο ιδιος.βρες κατι μια προφαση στο κατω κατω καντης καμακι στη ψυχρα.αλλα με ευγενεια παντα.
    Που να βρεις την ιδια??δεν ξερεις που μενει??εννοω γειτονια.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Όχι δεν ξέρω καθόλου που μείνει
    τι ψέματα να πουν και να τις μεταφέρουν λες?
    εσύ τι θα έκανες στην θέση μου?
    δεν έχει και το λύκειο αναμολογητα να έγραφα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    Όχι δεν ξέρω καθόλου που μείνει
    τι ψέματα να πουν και να τις μεταφέρουν λες?
    εσύ τι θα έκανες στην θέση μου?
    δεν έχει και το λύκειο αναμολογητα να έγραφα
    Τωρα ξανα διαβασα το κειμενο σου.καλα αυτο γινοταν στο γυμνασιο ακομα τη σκεφτεσε?αντε και τη βρηκες τη θα της πεις ειμαι ενας θαυμαστης απτο παρελθον??απο τοτες δεν σου εχει αρεσει καμια αλλη??τωρα δεν υπαρχει καποια κοπελα να σου αρεσει??

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Όχι δεν υπάρχει αλλη κοπέλα και όπως σου είπα προηγούμενος δεν βγαίνω και έξω στην πλατεία
    να βρω μια κοπέλα η οποία να μην έχει πάει με όλους και να είναι χαμηλών τόνων ελπίζω να με καταλαβαίνες

    έχω και αυτές τις ταχυκαρδιες όλοι όσοι νιώθουν κάτι για κάποιον άλλων έχουν ταχυκαρδιες?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Βγενωντας στη πλατεια δεν βρισκεις κοπελα.δεν ειναι τοσο απλο..τι εννοεις να μην εχει παει με ολους??δηλαδη τη θελεις παρθενα?θεοδυσκολο.
    Αλλα γιατι τι θελεις τοσο συντηρητικια??και αν εχει κανει ηδη σχεση??τι παει να πει δηλαδη?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Α για της ταχυκαρδιες δεν ξερω.εγω παλιοτερα ειχα κατι ταχυκαρδιες αλλα ητανε μονο οταν ηταν να κανω σεξ με καμια κοπελα που τη γουσταρα υπερβολικα πολυ.και ηταν πιο πολυ απτην αγωνια.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Βγενωντας στη πλατεια δεν βρισκεις κοπελα.δεν ειναι τοσο απλο..τι εννοεις να μην εχει παει με ολους??δηλαδη τη θελεις παρθενα?θεοδυσκολο.
    Αλλα γιατι τι θελεις τοσο συντηρητικια??και αν εχει κανει ηδη σχεση??τι παει να πει δηλαδη?

    και στο σπίτι που κάθομαι που θα τις βρω σε σύγκριση με το να βγω έξω αυτό σου λέω
    εδώ βλέπεις ακούς που είναι γκαβοι,κουτσοι,χοντροί και έχουν κοπελαρες δεν το λέω ρατσιστικά αλλά για παράδειγμα

    να βγαίνει με εμένα και να φλερτάρει με άλλον και να το παίζει σε διπλό ταμπλό δεν μου αρέσει

    εσύ πως την φλερτάρες την κοπέλα σου?
    και μετά από πόσο καιρό ολοκλήρωσατε την σχέση σας?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Εγω ποια φιλαρακι ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια.και οταν ημουν στην ηλικια σου φλερταραμε τελειως διαφορετικα.εννοω τωρα φλερταρουνε μεσω φειςμπουκ και δεν ξερω και εγω με τι αλλο ενω τοτε υπηρχαν τα ραφασακια. Αφιερωσεις στο ραδιο και αλλα ρομαντικα.την σημερινη εποχη δεν ξερω πως γινετε.βλεπεις περασε απο μας.
    Τωρα οσο αφορα αυτο που λες να βγενη με εσενα και να ξενο κοιταει αυτο ποτε δεν ξερεις ποιο κοριτση θα το κανει και ποιο οχι.μην σου πω οτι αν καποιο κοριτση δεν εχει κανει σχεση πιο πιθανο το θεωρω να κανει αυτο που λες.αν δεν γνωρισεις δεν μπορεις να το ξερεις.υστερα ολα ειναι εμπειριες γνωρισε εσυ κοριτσια κανε σχεση και τα βλεπεις αυτα στη πορεια.μην προδικαζεις.
    Αλλα για να γινουν ολα αυτα πρεπει να πιασεις φιλους να κοινωνικοποιηθεις κανενα κοριτση η παλικαρι δεν θα ερθη στο σπιτη σου να σε πει ελα να κανουμε παρεα.πρεπει να κανεις φιλους/φιλες
    Με τι ασχολησε??πας σχολειο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Καλησπερα και απο μενα, για μενα κανε καποια κινηση, κανε αντ τις φιλες της, βρες το τηλεφωνο της η την διευθυνση της, κανε κατι αρκει να μην κατσεις ετσι!! Μπορει και αυτη να σε θελει που ξερεις; Μην το αφησεις ετσι να περασει γιατι θα το μετανιωσεις αργοτερα!! Και οι φιλοι συμφωνω, δεν υπαρχουν. Ολοι για τον ........ ειναι σε αυτον τον τομεα.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by απογοητευμένη View Post
    Καλησπερα και απο μενα, για μενα κανε καποια κινηση, κανε αντ τις φιλες της, βρες το τηλεφωνο της η την διευθυνση της, κανε κατι αρκει να μην κατσεις ετσι!! Μπορει και αυτη να σε θελει που ξερεις; Μην το αφησεις ετσι να περασει γιατι θα το μετανιωσεις αργοτερα!! Και οι φιλοι συμφωνω, δεν υπαρχουν. Ολοι για τον ........ ειναι σε αυτον τον τομεα.
    και ποιος να μου δώσει το τηλέφωνο και τις να τις πω θα με πάνε μέσα μετά θα με περάσουν για ανώμαλο
    την διεύθυνση τη να την κάνω να τις κάνω καντάδα?
    Αν ήθελε μπορεί να με έβρισκε αυτή αν ήθελε η μπορεί να είναι και αυτή ντροπαλά

    Γιώργο το έχω τελειώσει το σχολείο
    περιμένω να πάω στρατό μπας και κοινωνικοποιηθω
    και τη να βγω μόνος μου έξω σαν την άδικη κατάρα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    αδερφε γιατι ετσι ουτε ενα φιλαρακι?

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ...με αγαπη...<3
    By Deleted-member-250416b in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 24-04-2016, 13:13
  2. αγαπη
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 16-05-2009, 23:57
  3. Αγάπη
    By Arsi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 30-04-2009, 19:41
  4. Αγάπη μου....
    By heaven in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 13-10-2006, 01:44
  5. Αγάπη
    By anasia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-2006, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •