Πρόβλημα login
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391

    Πρόβλημα login

    Προσπάθησα να συνδεθώ καμιά 30αριά φορές
    αλλά ενώ ΔΕΝ μου επέστρεφε μήνυμα λάθους στην εισαγωγή Ονόματος Χρήστη ή Κωδικού με γύριζε στην αρχική σελίδα του forum χωρίς να με συνδέει ...

    Προσπάθησα να μπώ αλλάζοντας password
    (επιλέγοντας : \"Ξεχάσατε τον κωδικό?\" και εισάγοντας το νέο password που έλαβα στο e-mail μου)
    αλλά η απόκριση του συστήματος ηταν πάλι η ΙΔΙΑ ...

    Μετά από διάφορους συνδιασμούς κατάφερα να συνδεθώ
    επιλέγοντας το check box : \"Ασφαλής σύνδεση – αυξημένη ασφάλεια σε υπολογιστές δημόσιας χρήσης\"

    ... ʼλλαξε κάτι ή πρέπει να συνδέομαι μόνο με .. \"Ασφαλή σύνδεση..\" ??

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Έγιναν κάποιες εργασίες εχθές στο φόρουμ, προκειμένουν να λυθούν κάποια προβλήματα.
    Εαν συνεχιστεί το πρόβλημα, ενημέρωσε με σε παρακαλώ.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    further...
    Posts
    297
    εεε ...ακομα ετσι ειναι
    in my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
    And the voices of those who stand looking...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Ναι ! πράγματι έτσι είναι ακόμα .
    Το ξανατσέκαρα πάλι ...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Δεν ανοίγω άλλο Trhead γιατί μάλλον λόγω των ίδιων εργασιών που έγιναν χτές στο forum οφείλεται και το bagακι αυτό :

    Στην αναζήτηση του : Μέλη On line της πρώτης σελίδας εμφανίζει στον πίνακα διπλές εγγραφές για το ίδιο μέλος την ίδια στιγμή που γίνεται η αναζήτηση ...:

    Όνομα χρήστη Ώρα: Τι κάνουν αυτή τη στιγμή...
    psychangel 02:30 PM Διαβάζει ένα u2u
    psychangel 03:11 PM Βλέπει ποιοι χρήστες είναι on-line


    και στην αρχική οθόνη στους on line users εμφανίζεtai αντίστοιχες φορές το ίδιο user name ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Με Ie7 εδώ δε μου κάνει αυτό που λές για τις διπλές καταχωρίσεις.
    (Τhx πάντως για το χθεσινό μύνημα γιατί είχα σκάσει μέχρι να μπορέσω να κάνω login)
    been good, been bad. WILL GO ON

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Originally posted by justme
    Με Ie7 εδώ δε μου κάνει αυτό που λές για τις διπλές καταχωρίσεις.
    Εμένα και με Ie7 και με Maxthon το κάνει ...
    Originally posted by justme
    (Τhx πάντως για το χθεσινό μύνημα γιατί είχα σκάσει μέχρι να μπορέσω να κάνω login)
    ... γι\' αυτό άνοιξα το thread και δεν έστειλα u2u σε κάποιο mod/Admin γιατί φαντάστηκα πως θάχαν μπλοκάρει κι άλλοι ... ...

  8. #8
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Το θέμα της σύνδεσης στο φόρουμ πρέπει να έχει λυθεί. Εάν θέλετε, δώστε παρακαλώ ένα feedback.
    Το θέμα της διπλής εμφάνισης, εμφανίζεται -αν κατάλαβα σωστά- όταν έχουμε αλλαγή ip διεύθυνσης, πχ επανεκκινηση μοντεμ.

    Αυτό που σίγουρα έχει λυθεί είναι η εμφάνιση προφίλ μελών με ελληνικούς χαρακτήρες.
    Επίσης έχει αλλάξει λίγο ο τρόπος με τον οποίο δουλεύει η \"αναζήτηση\".
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Θέμα σύνδεσης δεν αντιμετωπίζω (πλέον)
    Θέμα με διπλές καταχωρήσεις στο ποιά μέλη είναι online δεν βλέπω (ούτε είχα δει)
    Ένα θεματάκι με την αυτόματη προώθηση στις σελίδες της αναζήτησης των κειμένων κάποιου μέλους είναι ότι δεν υπάρχει κουμπάκι (αν δεν προωθηθείς αυτόματα) να το πατάς και να κατευθύνεσαι \"χειροκίνητα\"
    been good, been bad. WILL GO ON

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by psychangel
    Προσπάθησα να συνδεθώ καμιά 30αριά φορές
    αλλά ενώ ΔΕΝ μου επέστρεφε μήνυμα λάθους στην εισαγωγή Ονόματος Χρήστη ή Κωδικού με γύριζε στην αρχική σελίδα του forum χωρίς να με συνδέει ...

    Προσπάθησα να μπώ αλλάζοντας password
    (επιλέγοντας : \"Ξεχάσατε τον κωδικό?\" και εισάγοντας το νέο password που έλαβα στο e-mail μου)
    αλλά η απόκριση του συστήματος ηταν πάλι η ΙΔΙΑ ...

    ??
    ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΣΕΝΑ. ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΣΦΑΛΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ EMAIL ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

    ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΟΥΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ LOGOUT. ΑΠΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ REFRESH ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Θεσαλλονικη
    Posts
    15
    προς τους συντινιστες:ολες οι ημερομηνιες στα μηνυματα ειναι ιδιες γιατι συμβαινει αυτο? και πως μπορει να διωρθωθει? γιατι εχω την εντυπωση οτι μαλλον θα στελνω \"ακαιρα\"μηνυματα.
    Αν ειναι προβλημα μονο σε μενα τι μπορω να κανω για να το διωρθωσω??

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •