θαθελα....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    θαθελα....

    θαθελα να μου πουν γυναικες του φορουμ τι ειναι αυτο που τις προβληματιζει περισοτερο στους αντρες. δεν θελω να καταληξετε καπου μαζι. η καθε μια ξεχωριστα να πει την την ενοχλει εκεινη. κ μπορειτε να πειτε απο το πιο εσωτερικο (π.χ. συμπεριφορα ,ψυχολογια κλπ) μεχρι κ το πιο εξωτερικο ( π.χ. σωμα, υψος, ντησημο, εμφάνηση κλπ). οτι θελετε...

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    επεισης κ οσοι αντρες θελουν να σχολιασουν μπορουν

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    κ νομιζα θα παρει φωτια αυτο το τοπικ....

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    εμενα με προβλημετιζει η επιθετικοτητα και οι γενικευσεις που μπορει να κανει καποιος πχ να λεει ολοι οι γυφτοι ειναι κλεφτες και τεμπεληδες. επισης δεν αντεχω τη μεγαλομανια, δηλαδη να εχει καποιος συνδρομο ανωτεροτητας, να νομιζει οτι ειναι ο καλυτερος απο ολους και να μην κανει ποτε την αυτοκριτικη του

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Αυτοι που λενε οτι ειναι οι καλυτεροι απο ολους να ξερεις μεσα τους πιστευουν τα χειροτερα για τον εαυτο τους πολλες φορες. Ισως ειναι οντως οι καλυτεροι καμια φορα και εχουν δικιο και μαλιστα ειναι αντικειμενικοι και οταν γινονται κακοι πιστευοντας ασχημα πραγματα για τον εαυτο τους. Το λεω γιατι κι εγω ετσι ειμαι, πχ δεν βλαπτω τους αλλους και ομως με βλαπτουνε και πιστευω οτι αξιζω πολλα ομως υπαρχουν φορες που αισθανομαι πολυ κακια και νιωθω τυψεις. Αυτο δεν παει να πει πως εχω μεγαλομανια.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    η συγκριση νομιζω ειναι κακο πραγμα..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by icecream View Post
    η συγκριση νομιζω ειναι κακο πραγμα..
    Κακο για αυτον που την κανει ειναι και για κανεναν αλλον.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    ευχαριστω πολυ για της απαντησεις. το τοπικ αυτο το ανοιξα γιατη πιστευω θα βοηθουσε κ μενα κ οσα αλλα αγορια το βλεπουν

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    κ επεισης αν μπορουσαρε να πειτε κ λιγο για το εξωτερικο περιβλημα. οχι μονο για το εσωτερικο τους. ευχαριστω...

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Αυτό που με ενοχλεί εμένα, σε μία γυναίκα, είναι ότι είναι γενικά αναποφάσιστη. Ενώ, εμείς οι άντρες λέμε, ένα και ένα κάνει δύο, οι γυναίκες μπορεί να πουν και τρία ή και τέσσερα και μετά από αρκετή ώρα, να πουν δύο, αλλά ίσως να είναι και τρία κλπ. Πιστεύω πως έγινα κάπως κατανοητός, το τι θέλω να πω.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα View Post
    Αυτό που με ενοχλεί εμένα, σε μία γυναίκα, είναι ότι είναι γενικά αναποφάσιστη. Ενώ, εμείς οι άντρες λέμε, ένα και ένα κάνει δύο, οι γυναίκες μπορεί να πουν και τρία ή και τέσσερα και μετά από αρκετή ώρα, να πουν δύο, αλλά ίσως να είναι και τρία κλπ. Πιστεύω πως έγινα κάπως κατανοητός, το τι θέλω να πω.
    ναι καταλαβα.... επεισης πολλες φορες μια δειχνει ενδιαφερον μια φευγει μια δειχνει μια φευγει κ γω δεν το καταλαβαινω αυτο

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    ναι καταλαβα.... επεισης πολλες φορες μια δειχνει ενδιαφερον μια φευγει μια δειχνει μια φευγει κ γω δεν το καταλαβαινω αυτο

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ναι, και αυτό επίσης...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Στους αντρες δεν μου αρεσει το να την πεφτουν μπαμ και κατω, το αμεσο κατανταει επιθετικο....δηλαδη σε ειδα, σε γουσταρω και θελω να σε γνωρισω...
    Θελει πιο πλαγια προσεγγιση...γνωρισε την κοπελια πρωτα ανθρωπινα-κοινωνικα, δες αν δενετε φιλικα, σαν παρεα, και αν ολα καλα, τοτε κανεις μια κινηση να δεις ανταποκριση...κι αν οχι, κρατας μια στοιχειωδη ανθρωπινη επικοινωνια...

    επισης, με προβληματιζει το μπρος-πισω σε μια γνωριμια...δηλαδη σημερα κανω κινηση, και αυριο αφου δω τι πουλια πιανω σε βλεπω φιλικα...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Εμενα σε μια γυναικα δεν μαρεσει (πιο πολυ μικρες ηλικιες) που βριζουν,τσιριζουν!! Επισης δεν μαρεσει το εντονο μακιγιαζ πανω της (ειδικα εαν εχει πολυ κραγιον) αυτα!! ΣΟΡΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΧΑ!!

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Εμενα σε μια γυναικα δεν μαρεσει (πιο πολυ μικρες ηλικιες) που βριζουν,τσιριζουν!! Επισης δεν μαρεσει το εντονο μακιγιαζ πανω της (ειδικα εαν εχει πολυ κραγιον) αυτα!! ΣΟΡΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΧΑ!!
    Πες τα χρυσόστομε!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •