Αλαγι φαρμακου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Αλαγι φαρμακου

    Επερνα ζολοφτ 9 χρονια και τα τελεφτεα 2 χρονια ειμουνα στα 100μλ τα μιονα σταδιακα με ομοιοπαθιτικι και το καλοκαιρι έπεσα κσανα σε φοβιες σταδιακα μου το εκοπσε το ζολοφτ ο γιατρός και μου προσθεσε το εφεκσορ εδο και 1μοινα περνο εφεκσορ 75μλ πρωί 75 μλ βραδι και μου μιονι σταδιακα και το ζαναξ που περνο 0,5 3 φορές τιν μέρα και θελι να μου το φιγι επειδι δεν εινε θεραπευτικό έχει περιπτοσι να έπαθα υποτροπι από τιν στιγμι που εφιγα το ζολοφτ και πρόσθεσα το εφεκσορ? Ι επειδι εινε ο προτος μοινας και ειμε σε χαμιλες δόσεις νιοθο ακομι πονοκεφαλους και πεζι και το ματι μου ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Ε, ενταξει οι πονοκεφαλοι και το ματι ειναι παρενεργειες, δεν ειναι κατι το ψυχολογικο, το αν υποτροπιασες θα στο πει μονο ο γιατρος σου!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Μπορει το εφεξορ να μην σου παει σαν φαρμακο , στον καθενα παει διαφορετικο φαρμακο , εμενα πχ. το ζολοφτ δεν μου κανει τιποτα , ενω το εφεξορ κανει δουλεια .........

  4. #4
    Ποσα μλ δουλεβι επανο σου?εχει 1 μοινα που το περνο ειμε λιγο καλιτερα ομος δεν ειμε ο Ανδρέας που ειμουνα πριν 5 μοινες νιοθο αδιναμια κουράζουμε εφκολα δεν εχο διναμι για γιμναστιρειο δεν κσερο εαν χριαζετε λιγο καιρο να δουλεπσι

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    3
    γεια σε όλους ,με εμενα συμβαινει το εξης απο το 2003 παιρνω ρεμερον και νευροντιν,με υψος 1.73, και βαρος 58 οταν τα ξεκινησα,κοιλιακους και επιπεδη κοιλια αυτο που λεμε φετες, μετα απο περιπου 6 μηνες απο οταν τα ξεκινησα χωρις να εχω Έχω Αλλάξει τιποτα στην διατροφη μου εμφανιστηκε στο κατω κατω μερος της κοιλιας μια σχετικα μικρη μπακα,να σιμιοσο οτι στην αρχη δεν ειχα παχυνει πουθενα αλου εκτος απο εκει,στην πορεια και αφου εφτασα ακομα και 90 κιλα ετρωγα παρα πολυ ακομα και αργα το βραδυ, την περασμενη ανοιξη πηγα σε διατροφολογο εφτασα τα 60 κιλα και το λιπος στο κατω μερος της κοιλιας ακομα εκει,(τωρα ειμαι 67 κιλα) αναρωτιέμαι μηπως φταιει το ρεμερον που δεν φευγη,σκεφτομαι να πω στον γιατρο να το αλλαξω αλλα φοβαμαι για το τι θα μου δοσι και τι παρενεργιες θα εχει,ειχε κανεις παρομοια εμπειρια με το ρεμερον?

Similar Threads

  1. Αλαγι φαρμακου
    By andreasg9 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 18-09-2017, 10:28
  2. allagh φαρμακου
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 18-08-2015, 13:53
  3. Χορήγηση Φαρμάκου
    By rita.dr in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 4
    Last Post: 08-09-2014, 20:17
  4. αλλαγη φαρμακου
    By prasiniklosti in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 07-09-2009, 17:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •