Topamac - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59

Thread: Topamac

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by toureter View Post
    Καλημέρα! Το τοπαμακ το δίνουν οι φαρμακοποιοί χωρίς συνταγή; και αν το αρχίσω θα σταματήσει η υπερφαφια; απαντήστε είναι ανάγκη.
    Καλημερα!! Απαγορευονται κανονικα οι προτροπες φαρμακων, αλλα αν ειναι να παρεις καποιο να παρεις το ladose, ειναι πιο ελαφρυ, εμενα με βοηθησε να χασω κιλα και το δινουν και χωρις συνταγη!!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by toureter View Post
    Καλημέρα! Το τοπαμακ το δίνουν οι φαρμακοποιοί χωρίς συνταγή; και αν το αρχίσω θα σταματήσει η υπερφαφια; απαντήστε είναι ανάγκη.
    Tοπαιρνα το topamac , για να κοψω το αλκκοολ , ουτε το αλκοολ εκοψα ( τοτε ) , ουτε μου μειωθηκε η ορεξη , αμα θες να σου κοπει η ορεξη , φαε τζιντζερ ( πιπερορριζα ) διαλυμενη σε νερο , η σε aloe vera ,η σε γαλα , σου κοβεται η ορεξη μαχαιρι , και επιταχυνεται ο μεταβολισμος , μην παιρνεις αντιεπηληπτικα ΄ετσι ΄..........

  3. #48
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    Καλησπέρα. Πήρα τα τοπαμακ 50 mg μόνο και μόνο για να χασω κιλά..Πότε να τα παίρνω πρωί η βράδυ;

  4. #49
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    Κάποιος που ξέρει;;;

  5. #50
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    Τα πήρα σήμερα το πρωί... Ελπίζω να χασω κιλά!!!

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by toureter View Post
    Τα πήρα σήμερα το πρωί... Ελπίζω να χασω κιλά!!!
    Καλα βρε συ , παιρνεις ενα παλιοαντιεπιληπτικο για να σου κοπει η ορεξη ? εχουν κι αλλες ενργειες τα φαρμακα αυτα , διαιωμα σου βεβαια , αλλα γιατι δενν δοκιμαζεις τζιντζερ ( πιπεροριζα ) , εμενα μου κοβει μαχαιρι την ορεξη .....

  7. #52
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    Ναι γιατί δεν μπορώ να χασω με τίποτα τα κιλά... Και είναι και πολλά πίστεψε με

  8. #53
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    εχω 11 μερες που τα παιρνω και δεν εχω δει καμια διαφορα στην ορεξη ειναι νωρις ακομα; πραγματικα εχω απελπιστει

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by toureter View Post
    εχω 11 μερες που τα παιρνω και δεν εχω δει καμια διαφορα στην ορεξη ειναι νωρις ακομα; πραγματικα εχω απελπιστει
    Εγω σου ειπα, οτι τα ladose αδυνατιζουν. Αν και πρεπει να κανεις λιγη υπομονη ακομη μπορει να μειωθει η ορεξη σου.

  10. #55
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by απογοητευμένη View Post
    Εγω σου ειπα, οτι τα ladose αδυνατιζουν. Αν και πρεπει να κανεις λιγη υπομονη ακομη μπορει να μειωθει η ορεξη σου.
    Είναι σίγουρο ότι αδυνατίζουν; σε πόσες μέρες περίπου βλέπω διαφορά στην όρεξη; τα έχεις δοκιμάσει; είδες αποτέλεσμα; και πόσο κοστίζουν;

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by toureter View Post
    Είναι σίγουρο ότι αδυνατίζουν; σε πόσες μέρες περίπου βλέπω διαφορά στην όρεξη; τα έχεις δοκιμάσει; είδες αποτέλεσμα; και πόσο κοστίζουν;
    Κοστιζουν 12 ευρω. Εγω αδυνατισα. Δεν σκεφτομουν το φαγητο και εχασα 11 κιλα.

  12. #57
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    Οκ σε ευχαριστώ! Θα περιμένω λίγο ακόμα με τα τοπαμακ... Αν δε δω διαφορά στην όρεξη θα πάρω λαντοζ!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by toureter View Post
    Οκ σε ευχαριστώ! Θα περιμένω λίγο ακόμα με τα τοπαμακ... Αν δε δω διαφορά στην όρεξη θα πάρω λαντοζ!
    Οκ! (ελαχιστοι 10 χαρακτηρες)

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by toureter View Post
    Κάποιος που ξέρει;;;
    ο γιατρος ξερει. Τα υπολοιπα μπορουν να εξελιχθουν σε επικινδυνους πειραματισμους. Κατα τα άλλα φάρμακα υπαρχουν διαφορα που μπορει να σου πει καποιος γιατρος και κοιτα καλυτερα τα φυσικα συμπληρωματα που λέει και ο Macgyver.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •