επιλογή ψυχίατρου - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Originally posted by ico
    Μαράκι επειδή είδα το μηνυμα σου τώρα πες μου σε παρακαλώ πως μπορώ να σου γράφω και εγώ μηνύματα?Είμαι σκράπας με το internet.Συγνώμη για το off topic
    Πατάς το U2U στο μήνυμα αυτού που σε ενδιαφέρει να του στείλεις και για να τσεκάρεις αν έχεις μηνύματα πάνω δεξιά στην οθόνη εκεί που γράφει Logged in ... απο κάτω έχει τις επιλογές [Αποσύνδεση - U2U - Πίνακας ελέγχου / Επιλογές]

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    η αλήθεια είναι ότι διαβάζοντας εδώ μέσα εμπειρίες άλλων, άλλαξα γνώμη για το πως έβλεπα την κατάσταση. Μια ζωή φοβόμουν πως να μιλήσω, τί να πώ κ σιγά μην με καταλάβουν, τι γνώμη θα σχηματίσουν για μένα, ενα πράγμα απίστευτό μια φοβία με όλο τον κόσμο, να με ενοχλούν τα βλέμματα των ξένων κ γιατι με κοιτάει αυτός, τι προσπαθεί να καταλάβει, με ξέρει, έχει ακούσει για μένα, μικρή η κοινωνία μας εδώ που μένω. Πάντα κρυβόμουνα με αποτέλσμα να κλείνομαι όλο κ πιο πολύ στον εαυτό μου.

    ααα κ κάτι που ξέχασα, εδω σε αυτό το φορουμ, μου δώσατε δύναμη, πήρα κουράγιο απο εσας κ ξεκίνησα να μιλάω, να γράφω αυτα που μου συμβαίνουν κ να βρίσκω ανταπόκριση

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Ο ψυχίατρος εχθές μου είπε ότι έχω ενταφιάσει μέσα μου ότι έχει συμβει.
    Οι αυπνίες μου έχουν πάρει τρομερές διαστάσεις 2 βδομάδες τώρα δεν έχω κοιμηθεί πάνω απο 2 ώρες την ημέρα. ξέρετε τα stilnox μου τα έγραψε για να κοιμάμαι, φοβάμαι να τα πάρω γιατί ήδη παίρνω την μεγαλύτερη δόση απο efexor.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •