δεν θελω να ειμαι γκει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    11

    δεν θελω να ειμαι γκει

    καλησπερα ειμαι 20 χρονων και νομιζω πως ειμαι γκει η μπαι τουλαχιστον. ενω μου αρεσουν πραγματικα οι κοπελες και θα ηθελα να κανω σχεση με μια κοπελα δεν μου εχει τυχει ποτε. κοπελες πολλες δεν ειχα ποτε και αργησα παρα πολυ εστω να φιλησω μια κοπελα. απο την αλλη μου αρεσει καποιες φορες να σκεφτομαι οτι κανω σεξ με εναν αντρα. πλεον βλεπω σχεδον κθημερινα γκει πορνο. αυτο αρχισε απο το γυμνασιο. ΑΛΛΑ αλλες φορεσ με αηδιαζει εντελως αλλα εντελως!! και εχω τυψεις που σκεφτομαι τετοια πραγματα. δεν θελνα ειμαι γκει καθολου. δεν θα μου αρεσε να κανω σχεση με εναν αντρα μου φαινεται αηδιαστικο. σκεφτομουν οτι επειδη δεν ειχα κοπελες θα κατεληξα ετσι. αλλα αλλες φορες μου αρεσει και αλλες με αηδιαζει. γενικα δεν θελω να ειμαι γκει μου αρεσουν πραγματικα οι γυναικες και ημουν καιρο ερωτευμενος με μια κοπελα. στο τινδερ μαλιστα mach κανω με κοπελες σπανια αλλα με αντρες συνεχεια !!! πραγματικα για τους αντρες ειναι λες και ειμαι μοντελο χωρις πλακα!! αλλα δεν μου αρεσει καθολου αυτο και δεν ξερω τι να κανω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Καλημερα φιλε μου.αφου λες οτι σου αρεσουν οι γυναικες και εισουν και ερωτευμενος αν δεν κανω λαθος..επικεντρωσου εκει..προσπαθησε να διωξεις της σκεψεις με ανδρες αφου λες οτι σε αηδιαζουν κι ολας που λογικο ειναι.
    Εμενα μου φενετε οτι δεν εισαι γκει απλα καπου καπου σου μπενουν οι ιδεες..
    Το γυναικειο σωμα ειναι τελειο.ενα αριστουργημα
    Το καθε σημειο της γυναικας μας προσφερει και μια απολαυση..γιατι δεν επικεντρωνεσε εκει???
    Στο ανδρικο σωμα δεν εχεις να απολαυσεις τιποτα απολυτως.
    Ερωτημα τι ειναι το τινδερ και τι το mach??

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Δε συμφωνω μερδ το γιωργο απο δικης μου εμπειριας γτ εχω το ιδιο θεμα και θελει πολυ ψαξιμο.ειναι ενα ταξιδι που θα πρεπει να κανεις μονος.



    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    γιατι να μην εισαι ομοφιλοφυλος;;
    αμα θες να εισαι ας εισαι, αμα δεν θες να μην εισαι.
    μην πιεζεις τον εαυτο σου με αναχρονιστικα στερεοτυπα.
    δεν ειναι σωστο να σε κουραζουν ψυχολογικα οι αναγκες σου. εισαι ελευθερος να κανεις οτι θελεις και οτι αισθανεσαι γουστο σου και καπελο σου.


    ΥΓ ενα αρθρο απο την βικιπαιδια για να χαλαρωσεις!!https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91...BB%CE%AF%CE%B1

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    11
    ευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλε. το tinder ειναι ενα προγραμμα γνωριμιων για το κινητο. το κονσεπτ ειναι οτι ανεβαζεις μια φωτο και μετα επιλεγεις φωτο που εχουν ανεβασει αλλοι ανδρες η γυναικες αναλογα με την προτημηση σου και επιλεγεις αν σου αρεσουν η οχι. αν επιλεξεις μια φωτο και ο κατοχος της εχει επιλεξει τη αντιστοιχη δικη σου τοτε εχεις mach και μπορεις να αρχισεις την συνομιλια αν θες. εκανα ενα πειραμα να επιλεξω αντρικες φωτο και μου εβγαιναν συνεχεια mach που σημαινει οτι και αυτοι με επελεξαν. ομως με τις γυναικες ειναι το αντιθετο. και μου δημιουργει θεμα το κατα ποσο αρεσω στους αντρες και οχι στις γυναικες

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    11
    το θεμα μου ειναι οτι αλλες φορες μου αρεσουν οι ανδρες και αλλες μου φαινεται αποκρουστικη η ερωτικη επαφη μαζι τους. δεν ειναι οτι μου αρεσουν και ανδρες και γυναικες ταυτοχρονα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Δηλαδή πως το φαντάζεσαι, πως αν είσαι gay θα σου αρέσουν όλοι οι άντρες του κόσμου; Ούτε η Τζέλα Δελαφράγκα που τα μάτια της έβλεπαν άλλα πράγματα έτσι! :Ρ
    Μπορεί να σε αηδιάζει γιατί δεν σου αρέσει ο άλλος ή μπορεί να μην σου αρέσει ο ρόλος σου. Επίσης μπορεί να είσαι bi ή μπορεί να θες να έκανες σχέση με κοπέλα αλλά να είσαι gay. Μπορεί και σε άλλη περίπτωση να είσαι str8 και να έχεις ιδεοληψίες ομοφυλοφιλίας. Αλλά αφού σου αρέσει κάποιες φορές, το τελευταίο δεν παίζει. Ψάξε τι συμβαίνει σε σχέση με τις 4 πρώτες περιπτώσεις που σου έγραψα.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by nickal View Post
    ευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλε. το tinder ειναι ενα προγραμμα γνωριμιων για το κινητο. το κονσεπτ ειναι οτι ανεβαζεις μια φωτο και μετα επιλεγεις φωτο που εχουν ανεβασει αλλοι ανδρες η γυναικες αναλογα με την προτημηση σου και επιλεγεις αν σου αρεσουν η οχι. αν επιλεξεις μια φωτο και ο κατοχος της εχει επιλεξει τη αντιστοιχη δικη σου τοτε εχεις mach και μπορεις να αρχισεις την συνομιλια αν θες. εκανα ενα πειραμα να επιλεξω αντρικες φωτο και μου εβγαιναν συνεχεια mach που σημαινει οτι και αυτοι με επελεξαν. ομως με τις γυναικες ειναι το αντιθετο. και μου δημιουργει θεμα το κατα ποσο αρεσω στους αντρες και οχι στις γυναικες
    καλημερα.
    οι γυναικες δεν ψαχνονται οσο οι ανδρες για γνωριμιες με αγνωστους.
    επιπλεον οι γκεη ψαχνονται πολυ στο ιντερνετ, επειδη υπαρχει ευκολια και ανωνυμια.
    γι αυτο πεφτεις συνεχεια σε ανδρες.
    δεν πεφτεις τυχαια. κι εσυ το επιλεγεις να πεσεις.
    αν δν τους τσεκαρες, δεν θα επεφτες...
    ε, κι αυτοι το ιδιο κανουν.

    οσο για τον προσανατολισμο αυτο, μπορει να ειναι οντως η προτιμηση σου, μπορει ομως και να ειναι μια εμμονη.
    θα πρεπει να το ψαξεις, χωρις πανικο.
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ. αν εισαι γκεη, ετσι ετυχε και δεν μπορεις να κανεις τπτ γι αυτο.
    οποτε βρες τι εισαι τελικα και προσπαθησε να κανεις την ζωη σου ευκολοτερη.
    αν καταλαβα καλα, δεν εχεις κανει καν σεξ, ουτε με γυναικα. σωστα?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Εμενα παντως οταν αγχωνομαι και νιωθω ανασφαλεια με πιανει αυτη η σκεψη.δεν ξερω γιατι.Εκεινη τη στιγμη αυτο που χρειαζομαι ειναι καποιον να μου πει κοριτσι μου οπως και να εισαι σαγαπαω.μαλλον εχει σχεση με την απορριψη και την ερωτηση τι θα γινοταν αν ημουν?Δε θα με εκτιμουσα οι δικοι μου ανθρωποι?Και για να απαντησω εδω απο προσωπικη μου εμπειρια επειδη το ειπα στη μαμα μου και μου λεει οτι δεν με πειραζει αρκει να εισαι εσυ καλα επειδη κατι εβλεπε να με προβληματιζει τελευταια, θα σου πω οτι αυτοι που σε αγαπουν πραγματικα θα ειναι μαζι σου.παρολα αυτα ουτε εγω το εχω αποδεχτει ακομη αλλα τουλαχιστον παιρνω καποια αποδοχη που με ηρεμει απο τους γυρω μου.αυτο χρειαζεσαι κι εσυ.τα περιθωρια να διαλεξεις ελευθερα

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    204
    Να ειστε αληθινοι παιδια,να μην κρυβεστε και μη δειχνετε κατι που δεν ειστε. Αγαπηστε τον εαυτο σας οπως ειναι και θα σας αγαπησουν και αλλοι. Γνωριζω ατομα που ηταν γκει ,το εκρυψαν και εκαναν οικογενειες για να μην στιγματιστουν κοινωνικα. Και τι καταφεραν; Αποκαλυφθηκαν μετα απο χρονια,διελυσαν τις οικογενενειες τους. Ειναι γνωστη επισης η στροφη πολλων γκει προς την Εκκλησια,θεωρωντας πως η ομοφυλοφυλια ειναι αμαρτια και πρεπει να το αποτιναξουν απο πανω τους. Ουτε ντροπη ειναι να εισαι ομοφυλοφυλος ,ουτε αμαρτια, ουτε τιποτα.Χαλαρωστε και ζηστε τη ζωη σας οπως πραγματικα θελετε

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    11
    με γυναικα εχω κανει σχεση δεν ειχα ποτε.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by nickal View Post
    με γυναικα εχω κανει σχεση δεν ειχα ποτε.
    τι δεν ειχες ποτε? δεν καταλαβα.
    με την κοπελα που ειχες σχεση, κανατε σεξ?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Να κάνεις στο κρεβάτι σου οτι σου αρέσει.. Δεν κατάλαβα; γιατι ειναι κακο να ειναι καποιος γκει; Αν φτιαχνεσαι με άντρα πηγαινε με άντρα. Μη χαλασεις τη ζωή σου νεο παιδι με '' πρεπει'' κ ηθικολογικες σαχλες
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Δε συμφωνω μερδ το γιωργο απο δικης μου εμπειριας γτ εχω το ιδιο θεμα και θελει πολυ ψαξιμο.ειναι ενα ταξιδι που θα πρεπει να κανεις μονος.



    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    ιωαννα τι απολαμβανει μια γυναικα σε ενα ανδρικο σωμα και τι απολαμβανει ενας ανδρας σε ενα γυναικειο σωμα την ωρα του σεξ????

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Να κάνεις στο κρεβάτι σου οτι σου αρέσει.. Δεν κατάλαβα; γιατι ειναι κακο να ειναι καποιος γκει; Αν φτιαχνεσαι με άντρα πηγαινε με άντρα. Μη χαλασεις τη ζωή σου νεο παιδι με '' πρεπει'' κ ηθικολογικες σαχλες
    δεν ειναι κακο καποιος να ειναι γκει..αλλα δεν παιδι δεν εχει καταλαβει τι ειναι ακομα δεν εχει αποφασιση.και γιαυτο του ειπα να επικεντρωθει στο γυναικειο σωμα που ειπε οτι επεισης του αρεσει.
    αν ελεγε παιδεια ειμαι γκει τοτες αλλαζει το πραγμα..αλλα ακομα αναρωτιετε...
    δεν ειναι κακο να εισαι και γκει αλλα δεν ειναι καιοτι το καλυτερο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 16:23
  2. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 00:53
  3. Βοηθεια!!!Αυνανιζομαι με gay,τρανσεξουαλ πορνο!Ειμαι γκει???Εθισμενος με το πορνο??
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 04-03-2013, 10:05
  4. ειμαι καλα αλλα δε θελω να ειμαι καλα γιατι βαριεμαι
    By favvel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 17-09-2012, 13:12
  5. ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ...
    By olga18 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 11-09-2012, 23:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •