ζητουνται γνωμες.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    ζητουνται γνωμες.

    δεν ειναι λιγες οι φορες. που κ εγω κ αλλα μελοι υσχιριζομαστε πως δεν υπαρχουν ατομα που θα μπορουσαμε να κανουμε παρες η φιλους. κ αυτο ναι ειναι αληθεια. αν κ καθε μερα περιτριγηριζωμαστε απο πολυ κοσμο. κ με πολους απο αυτους ανταλασουμε συχνα κουβεντες κ γενικα εχουμε μια "Α" επαφη παλι δεν μπορουμε να βρουμε καταληλα ατομα που θα μπορουμε να κανουμε παρεα. κ εχω δει απο παραπολλους την απαντηση οτι μπορει οι περισοτεροι ναναι ετσι αλλα υπαρχουν κ καποια λιγα ατομα που θα μπορουσαν να γινουν φιλοι μας. κ εχω να πω πως κ αυτο ειναι αληθεια. πως μεσα στο πληθος κ το τσουρμο υπαρχουν καποια ατομα που ξεχωριζουν ως προς το ποιον τους. κ πιστευω πως αν προσπαθησεις να βγεις προς τα εξω με την καταληλη θετικη αυτοεικονα. κ οχι αμεσος να ξανακλειστεις αλλα να μεινεις εξω κα να προσπαθεις να κηνεισαι ολλο κ περισοτερο κ να συναναστρεφεσαι κ να συσχεριζεσαι με κοσμο ολλο κ περισωτερο ειναι απλα θεμα χρονου να αρχισεις να βλεπεις τετοια ατομα. ωραια μεχρι εδω. ο λογος που ανοιγω το θεμα αυτο ειναι γτ θελω βοηθεια γ το εξης....πως προσεγκηζεις τετοια ατομα κ πως μπορεις να τους φερεις σηγα σηγα με το μερος σου για να αναπτηχθει μια σχεση φιληκη

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Κατ εμε το Νο1 σημειο γνωριμιων ειναι το γυμναστηριο. Και ειδικα τα γυμναστηρια με ομαδικα τμηματα . μποξ γιογκα πιλατες λατιν TRX . Εμενα ειναι η βασικη πηγη μου , παντα εχω παρεα, Γενικα πρεπει να πας σε κοινωνικες δραστηριοτητες με κοινα ενδιαφεροντα. Δε χρεειαζεται να παρακαλας τον καθε ασχετο να σου κανει παρεα. Οταν βρεθεις σε μια φαση που θα εχεις καλη βαση τοτε θα εκπεμπεις και αδιαφορια αν ο αλλος θα ξαναβγει η οχι μαζι σου την επομενη, Γραψου σε οσες περισοτερα μπορεις, σχολες σεμιναρια γυμναστηρια. Τωρα αν αυτα που κανεις σε ευχαριστουν κιολας τοτε το κερδος ειναι διπλο. Ελπιζω να βοηθησα. Σχεση εχεις να φανταστω ? Δεν αναφερεις κατι. Και αυτο ειναι ενα σημαντικο αισθημα αυξησης αυτοπεποιθησης

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Κατ εμε το Νο1 σημειο γνωριμιων ειναι το γυμναστηριο. Και ειδικα τα γυμναστηρια με ομαδικα τμηματα . μποξ γιογκα πιλατες λατιν TRX . Εμενα ειναι η βασικη πηγη μου , παντα εχω παρεα, Γενικα πρεπει να πας σε κοινωνικες δραστηριοτητες με κοινα ενδιαφεροντα. Δε χρεειαζεται να παρακαλας τον καθε ασχετο να σου κανει παρεα. Οταν βρεθεις σε μια φαση που θα εχεις καλη βαση τοτε θα εκπεμπεις και αδιαφορια αν ο αλλος θα ξαναβγει η οχι μαζι σου την επομενη, Γραψου σε οσες περισοτερα μπορεις, σχολες σεμιναρια γυμναστηρια. Τωρα αν αυτα που κανεις σε ευχαριστουν κιολας τοτε το κερδος ειναι διπλο. Ελπιζω να βοηθησα. Σχεση εχεις να φανταστω ? Δεν αναφερεις κατι. Και αυτο ειναι ενα σημαντικο αισθημα αυξησης αυτοπεποιθησης
    οχι σχεση δεν εχω. αλλα γιαυτο ειχα μηλησει σε αλλο θεμα... παντος ναι οκ βοηθησες... κ ειδικα αυτο με τα ομαδικα στα γυμαστιρια. θα το δω

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

Similar Threads

  1. Ζητούνται γεναία μέλη για την επική μάχη με την διαχείριση!!
    By Driver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 44
    Last Post: 28-12-2011, 14:00
  2. Replies: 49
    Last Post: 27-07-2010, 00:22
  3. Ζητούνται ιδέες!!
    By Ντάλια in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 30-01-2008, 15:32
  4. Γνώμες
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 07-10-2007, 08:34
  5. Σημειο καμπης, ζητουνται συμβουλες...
    By Krateros in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-2005, 21:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •