προταση σε γκει μπαρ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 124
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197

    προταση σε γκει μπαρ

    καλησπερα παιδια ! σημερα η φυσιοθεραπευτρια μου με ρωτησε πως θα δισκεδασω το σαββατο το βραδυ και της ειπα οτι δεν ξερω και μου προτεινε να παω σε ενα μπαρ στο γκαζι βεβαια μου λεει δεν θυμαμαι το ονομα της οδου θυμαμαι μονο το ονομα του μαγαζιου της λεω τι μπαρ ειναι αυτο μου κανει κοκτειλ μπαρ . γυριζω στο σπιτι το ψαχνω στο διαδυκτιο και τι να δω οτι το εν λογω μπαρ ειναι γκει μπαρ και μαλιστα το διαφημιζαν σε ολα τα σαιτ των ομοφυλοφιλων . τελος παντων δεν πηγα προσωπικα μου φανηκε περιεργο αυτο που εκανε η κυρια . το πα και σε μια φιλη μου το περιστατικο η οποια τυγχανει να την εχει και εκεινη φυσιοθεραπευτρια και με το που το ακουσε μου λεει η ναντια αποκλειεται δεν ξερει τετοια μπαρ ! μετα απο μια εβδομαδα μου λεει η φιλη μου οτι ρωτησε τη φυσιοθεραπευτρια αν ξερει κανα καλο μπαρ στο γκαζι και της λεει πηγαινα πιο παλια με το αγορι μου σε ενα που εχει ξυλινα τραπεζακια και κανει και καλο καφε αλλα τωρα δεν πηγαινουμε λογω υποχρεωσεων και δε θυμαμαι το ονομα μετα απο αυτο της κανει η φιλη μου πως το λενε αυτο το πολυ καλο στο γκαζι του σεργολουπουλου ηταν αυτο που ειχε προτεινει σε μενα και θυμοταν το ονομα ενω τωρα δεν το θυμοταν σεργουλοπουλος της λει της φιλης μου ποιος ειναι αυτος ? οχι της κανει δεν το ξερω ! εμενα ολο αυτο μου φαινεται περιεργο εσας ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    269
    Εγώ προσωπικά δεν το βρίσκω λογικό αυτό! Ποιος ο λόγος να σου προτείνει κάποιο τέτοιο μπαρ; Χάθηκαν τα τόσα άλλα μπαρ που υπάρχουν εκεί στο γκάζι; Εμένα κάτι δεν μου αρέσει σε αυτή την ιστορία.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    καλησπερα παιδια ! σημερα η φυσιοθεραπευτρια μου με ρωτησε πως θα δισκεδασω το σαββατο το βραδυ και της ειπα οτι δεν ξερω και μου προτεινε να παω σε ενα μπαρ στο γκαζι βεβαια μου λεει δεν θυμαμαι το ονομα της οδου θυμαμαι μονο το ονομα του μαγαζιου της λεω τι μπαρ ειναι αυτο μου κανει κοκτειλ μπαρ . γυριζω στο σπιτι το ψαχνω στο διαδυκτιο και τι να δω οτι το εν λογω μπαρ ειναι γκει μπαρ και μαλιστα το διαφημιζαν σε ολα τα σαιτ των ομοφυλοφιλων . τελος παντων δεν πηγα προσωπικα μου φανηκε περιεργο αυτο που εκανε η κυρια . το πα και σε μια φιλη μου το περιστατικο η οποια τυγχανει να την εχει και εκεινη φυσιοθεραπευτρια και με το που το ακουσε μου λεει η ναντια αποκλειεται δεν ξερει τετοια μπαρ ! μετα απο μια εβδομαδα μου λεει η φιλη μου οτι ρωτησε τη φυσιοθεραπευτρια αν ξερει κανα καλο μπαρ στο γκαζι και της λεει πηγαινα πιο παλια με το αγορι μου σε ενα που εχει ξυλινα τραπεζακια και κανει και καλο καφε αλλα τωρα δεν πηγαινουμε λογω υποχρεωσεων και δε θυμαμαι το ονομα μετα απο αυτο της κανει η φιλη μου πως το λενε αυτο το πολυ καλο στο γκαζι του σεργολουπουλου ηταν αυτο που ειχε προτεινει σε μενα και θυμοταν το ονομα ενω τωρα δεν το θυμοταν σεργουλοπουλος της λει της φιλης μου ποιος ειναι αυτος ? οχι της κανει δεν το ξερω ! εμενα ολο αυτο μου φαινεται περιεργο εσας ?
    αν ειναι ολο αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ οπως το περιγραφεις και δεν εγινε καποιο μπερδεμα με τις δυο συνομιλιες, ναι ειναι πολυ περιεργο.
    το να σου κλεινει κατευθειαν ενα ραντεβου σε ενα γκει μπαρ που μετα λεει οτι δεν το γνωριζει καν, περισσοτερο σαν ερωτικη προσσεγγιση μου φαινεται.

    επαναλαμβανω την επιφυλαξη μου, μηπως κατι απο ολα αυτα δεν ειπωθηκε ετσι ακριβως.
    επισης ελπιζω να μην την λενε οντως ναντια. αν ναι, καλυτερα να το αλλαξεις.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    δεν μου εκλεισε ραντεβου στο μπαρ ουτε μου ειπε να παμε μαζι απλως μου το προτεινε σαν κοκτειλ μπαρ οχι για να πα μαζι παντως

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    γιατι ελπιζεις να μην τη λενε ναντια ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    γιατι οχι λογικο ? δηλαδη τι ειναι αυτο που δε σου αρεσει ? το τι ειπε σε μενα και στη φιλη δε σου κανει εντυπωση ?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    δεν μου εκλεισε ραντεβου στο μπαρ ουτε μου ειπε να παμε μαζι απλως μου το προτεινε σαν κοκτειλ μπαρ οχι για να πα μαζι παντως
    στο προτεινε να πας με δικη σου παρεα δλδ?
    με συγχωρεις. νομιζα οτι στο προτεινε για να πας να την βρεις!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    γιατι ελπιζεις να μην τη λενε ναντια ?
    γιατι ειναι σπανιο και την φωτογραφιζει.
    ποσες φυσιοθεραπευτριες ναντιες να υπαρχουν, ακομα και στην αθηνα?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    οχι για να παω να τη βρω απλως μου πεταξε μια ιδεα που να παω μια προταση εκανε ! δεν μου το πε για να παμε μαζι

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    οχι για να παω να τη βρω απλως μου πεταξε μια ιδεα που να παω μια προταση εκανε ! δεν μου το πε για να παμε μαζι
    οκ τοτε.
    αν δεν εχει γινει παρεξηγηση, το ματαξαναλεω, κι αφου μετα εκανε οτι δεν το γνωριζει το μπαρ, δυο τινα μπορω να σκεφτω.
    η σκεφτηκε οτι θα σου αρεσε να πας σε τετοιου ειδους μπαρ, η πηγαινει εκεινη και ελπιζει να συναντηθειτε, η και τα δυο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    κοιτα να συναντιομασταν αποκλειεται γιατι εκεινο το σαββατο μου ειχε οτι θα ελειπε εκτος αθηνων ! το περιεργο ειναι οτι ειπε δυο διαφορετικα πραγματα σε μενα και στη φιλη μου και οτι εκανε οτι δεν το γνωριζει ! γιατι μπορει να σκεφτηκε οτι θα μου αρεσε ενα τετοιο μπαρ ? δεν ειχαμε μιλησει ποτε για ομοφυλοφιλια !

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    να σου πω την αληθεια επειδη ενοχληθηκα την πηρα τηλεφωνο και της λεω δεν ντρεπεσαι να μου προτεινεις τετοια μπαρ και μου κανει μη με ξαναπαρεις ποτε !

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Μπορει να λεσβιοφερνεις. Και να νομιζε οτι εχεις σχεση με αυτη τη φιλη σου που στησατε το σκηνικο και εχετε την ιδια φυσιοθεραπευτρια.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    κοιτα προσωπικα δεν λεσβιοφερνω αλλα και να λεσβιοφερνα θα ηταν αναγωγη συμπεριφορα εκ μερους της . σε οτι αφορα τη φιλη μου γνωριζει οτι συζει με τον συντροφο της και εχει παει και σπιτι της ! τι εννοεις στησατε σκηνικο ?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    κοιτα προσωπικα δεν λεσβιοφερνω αλλα και να λεσβιοφερνα θα ηταν αναγωγη συμπεριφορα εκ μερους της . σε οτι αφορα τη φιλη μου γνωριζει οτι συζει με τον συντροφο της και εχει παει και σπιτι της ! τι εννοεις στησατε σκηνικο ?
    Αυτο που κανονισατε, που της ειπες να την ψαρεψει για το συγκεκριμενο μαγαζι για να δειτε τι θα πει σε συγκριση με αυτο που ειπε σε σενα. Δε βρισκω να εκανε κατι αναγωγο η φυσιοθεραπευτρια, ενα μαγαζι σου προτεινε να πας, επειδη ΙΣΩΣ σε νομιζε για λεσβια.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 16:23
  2. Μόνη σε ένα μπαρ...
    By SpongeBob25 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 40
    Last Post: 23-07-2015, 13:30
  3. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 00:53
  4. Ποια η διαφορα να γνωρισεις καποιον σε ενα μπαρ & σε ενα internet?
    By Christina82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 22-10-2011, 21:21
  5. Μια νυχτα στο μπαρ
    By Phil_85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 28-03-2008, 14:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •