υπαρχει μια τυπισα στη δουλεια οπου μολις με ειδε να μιλαω με ενα συναδελφο ηρθε και μπαστακοθηκε απο διπλα και κατεβασε την προβοσκιδα της . πριν απο αυτο ξεχασα να πω οτι καποιοι κυριοι του λεγανε αρε δημητρη εχεις θαυμαστριες εννοουσαν εμενα . μετα απο καποια ωρα τη ρωτησα κατι και μου λεει πειτε μο μου μιλησε στον πληθυντικο ενω μεχρι τοτε μου μιλαγε στον ενικο . να σημειωσω δε οτι μου ειχε ζητησει να της μιλαω στον ενικο αλλα της ειπα οχι γιατι δεν αισθανομουν πολυ οικεια μαζι της . μετα απο τεσσερις μερες με το που με βλεπει ξυνισε τα μουτρα της και μου λεει γεια σας για κατι μιλαγαμε σχετικο μ ετη δουλεια και περναει εκεινη την ωρα μια κοπελια και μου λεει για σου μαρια και της και εγω γεια σου τι κανεις ? και εκεινη την ωρα αυτη η συναδελφος μου δακρυζουν τα ματια της στην κυριολεξια και μου λεει συγνωμη της μιλησες στν ενικο ναι της λεω γιατι μου το ζητησε βρηκα μια δικαιολογια για να την αποφυγω και μου κανει νομιζω οτι και εγω τοζητησα . παμε καλα ? αυτο τωρα τι ειναι ? δεν ειναι λιγο υπερβολικη ? μια αλλη φορα επειδη ειχε να με δει περιπου ενα μηνα με το που με βλεπει αρχισε να χτυπιεται και να μου λεει που εισαι που εισαι ?