μηπως η κοπελα ειναι βλαμμενη ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 81
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197

    μηπως η κοπελα ειναι βλαμμενη ?

    υπαρχει μια τυπισα στη δουλεια οπου μολις με ειδε να μιλαω με ενα συναδελφο ηρθε και μπαστακοθηκε απο διπλα και κατεβασε την προβοσκιδα της . πριν απο αυτο ξεχασα να πω οτι καποιοι κυριοι του λεγανε αρε δημητρη εχεις θαυμαστριες εννοουσαν εμενα . μετα απο καποια ωρα τη ρωτησα κατι και μου λεει πειτε μο μου μιλησε στον πληθυντικο ενω μεχρι τοτε μου μιλαγε στον ενικο . να σημειωσω δε οτι μου ειχε ζητησει να της μιλαω στον ενικο αλλα της ειπα οχι γιατι δεν αισθανομουν πολυ οικεια μαζι της . μετα απο τεσσερις μερες με το που με βλεπει ξυνισε τα μουτρα της και μου λεει γεια σας για κατι μιλαγαμε σχετικο μ ετη δουλεια και περναει εκεινη την ωρα μια κοπελια και μου λεει για σου μαρια και της και εγω γεια σου τι κανεις ? και εκεινη την ωρα αυτη η συναδελφος μου δακρυζουν τα ματια της στην κυριολεξια και μου λεει συγνωμη της μιλησες στν ενικο ναι της λεω γιατι μου το ζητησε βρηκα μια δικαιολογια για να την αποφυγω και μου κανει νομιζω οτι και εγω τοζητησα . παμε καλα ? αυτο τωρα τι ειναι ? δεν ειναι λιγο υπερβολικη ? μια αλλη φορα επειδη ειχε να με δει περιπου ενα μηνα με το που με βλεπει αρχισε να χτυπιεται και να μου λεει που εισαι που εισαι ? ξερω οτι θα σας φανει παλι περιεργο αλλα εχει συμβει !

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    109
    Γιατι ανοιγεις το ιδιο θεμα δυο φορες?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    υπαρχει μια τυπισα στη δουλεια οπου μολις με ειδε να μιλαω με ενα συναδελφο ηρθε και μπαστακοθηκε απο διπλα και κατεβασε την προβοσκιδα της . πριν απο αυτο ξεχασα να πω οτι καποιοι κυριοι του λεγανε αρε δημητρη εχεις θαυμαστριες εννοουσαν εμενα . μετα απο καποια ωρα τη ρωτησα κατι και μου λεει πειτε μο μου μιλησε στον πληθυντικο ενω μεχρι τοτε μου μιλαγε στον ενικο . να σημειωσω δε οτι μου ειχε ζητησει να της μιλαω στον ενικο αλλα της ειπα οχι γιατι δεν αισθανομουν πολυ οικεια μαζι της . μετα απο τεσσερις μερες με το που με βλεπει ξυνισε τα μουτρα της και μου λεει γεια σας για κατι μιλαγαμε σχετικο μ ετη δουλεια και περναει εκεινη την ωρα μια κοπελια και μου λεει για σου μαρια και της και εγω γεια σου τι κανεις ? και εκεινη την ωρα αυτη η συναδελφος μου δακρυζουν τα ματια της στην κυριολεξια και μου λεει συγνωμη της μιλησες στν ενικο ναι της λεω γιατι μου το ζητησε βρηκα μια δικαιολογια για να την αποφυγω και μου κανει νομιζω οτι και εγω τοζητησα . παμε καλα ? αυτο τωρα τι ειναι ? δεν ειναι λιγο υπερβολικη ? μια αλλη φορα επειδη ειχε να με δει περιπου ενα μηνα με το που με βλεπει αρχισε να χτυπιεται και να μου λεει που εισαι που εισαι ? ξερω οτι θα σας φανει παλι περιεργο αλλα εχει συμβει !
    Πόσο χρονον είναι η τύπισσα??
    Μπορεί να σοκαριστης αλλά μπορεί να σε γουστάρει..
    Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Lilyanna View Post
    Γιατι ανοιγεις το ιδιο θεμα δυο φορες?
    Γιατί δεν πήρε απάντηση

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    γραφεις 10 γραμμες απο μια συναναστροφη πολλων ωρων και εβδομαδων ισως και μηνων.
    απομονωνεις αυτα που εσυ θεωρεις σημαντικα, οδηγωντας μας σε συγκεκριμενα συμπερασματα που θα θελες να ακουσεις, αλλα μπορει αλλα που αποσιωπεις να ειναι τα σημαντικα.
    που να ξερουμε βρε μαρια, τα νυχια μας θα μυρισουμε? εγω δεν βγαζω ακρη με οσα λες. φερτην εδω να μας τα πει κι εκεινη.
    τπτ ιδιαιτερο δεν καταλαβαινω να συμβαινει, εκτος ισως απο το οτι το θεωρησε προσβολη? ( ισως ) το οτι σε αλλες μιλας στον ενικο αλλα με αυτην επιμενεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    δεν απομονωνω τιποτα απολυτως . περιγραφω ενα περιστατικο που συνεβη ανανμεσα σε μενα και εκεινη . αυτο μου εκανε εντυπωση αυτο λεω . δηλαδη συγνωμη δεν ειναι περιεργο για τοσο ασημαντα ζητημα να φτανει στο σημειο να βουρκωνει καποιος βλαμμενος πρεπει να ειναι η να εχει καποια απωθυμενα σιγα και τις σχεσεις που ειχαμε πολυ τυπικες . και ναι θεωρω υπερβολικο το ξεσπασμα της μας συνδεουν τελειως επιφανειακα ζητηματα για να χτυπιεται μπροστα σε ολο τον κοσμο λεγοντας μου νομιζω οτι και εγω το ζητησα και βουρκωνοντας στην κυριολεξια η ας που με να χτυπιεται στο διαδρομο και να μου λεει που εισαι ? και επαναλαμβανω εχουμε τυπικες σχεσεις χωρις αυτο να σημαινει απεναντι στην κοπελα οτι εχω κατι εχθρικο . τι να κανουμε δεν μπορουμε με ολους τους ανθρωπους να νοιωθουμε οικεια . και εγω δεν βρισκω κατι προσβλητικο απεναντι της ισα ισα μου ειχε πει οτι ειμαι και πολυ ευγενικη απεναντι της . απλως της ειχα εξηγησει με πολυ ευγενικο τροπο δεν νοιωθω ανετα και οικεια δεν μου το βγαζει . και δεν βρισκεις περιεργο το γεγονος οτι παιδιαριζει και ειναι ανωριμη επειδη καποιος της λεει οχι και ειναι και 31 ετους . τι παιδιαρισματα ειναι αυτα ? ακου εκει επειδη μιλησα στο συναδελφο στον ενικο αυτη μετα να ξυνιζει τα μουτρα της αγενεστατη η να μου μιλαει στον πληθυντικο γιατι λεει νευριασε το πενταχρονο !

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    και φυσικα θα γραψω δεκα σειρες αφου αυτο εγινε . σου εξηγησα εχουμε καθαρα τυπικες σχεσεις τι αλλο να πω . γνωριζομαστε πεντε μηνες απο τον ιουλιο δηλαδη η αληθεια ειναι ειμαι παραπ ολυ τυπικη απεναντι της με ενα ομως φιλικο πλαισιο . θα στο ξαναπω δεν μου ειναι αντιπαθης απλα με καποιους ανθρωπους δεν παει παρακατω δεν εχουμε αρκετα κοινα με αυτη την κοπελα . εκεινη εχει ανοιχτει περισσοτερο απο οτι εγω εγω δε θελω πολλα πολλα που ειναι το περιεργο ? και δεν καταλαβαινω που ειμαι προσβλητικη με τον πληθυντικο ? της το ξεκαθαρισα απο την αρχη οτι δεν μπορω να της μιλαω στον ενικο ουτε της τα γυρισα το λεω γιτι οντως μου το ειχε ζητησει στην αρχη . και θ ασου πω ποιες ηταν οι κουβεντες της να τον κοψουμε τον πληθυντικο μου κανει μπορεις να εισια και ευγενικη χωρις τον πληθυντικο και της λεω με πολυ ευγενεια οχι δεν αισθανομαι ανετα . γιατι λοιπον ολο αυτο ? μετα να χτυπιεται λεγοντας που εισαι

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    δεν απομονωνω τιποτα απολυτως . περιγραφω ενα περιστατικο που συνεβη ανανμεσα σε μενα και εκεινη . αυτο μου εκανε εντυπωση αυτο λεω . δηλαδη συγνωμη δεν ειναι περιεργο για τοσο ασημαντα ζητημα να φτανει στο σημειο να βουρκωνει καποιος βλαμμενος πρεπει να ειναι η να εχει καποια απωθυμενα σιγα και τις σχεσεις που ειχαμε πολυ τυπικες . και ναι θεωρω υπερβολικο το ξεσπασμα της μας συνδεουν τελειως επιφανειακα ζητηματα για να χτυπιεται μπροστα σε ολο τον κοσμο λεγοντας μου νομιζω οτι και εγω το ζητησα και βουρκωνοντας στην κυριολεξια η ας που με να χτυπιεται στο διαδρομο και να μου λεει που εισαι ? και επαναλαμβανω εχουμε τυπικες σχεσεις χωρις αυτο να σημαινει απεναντι στην κοπελα οτι εχω κατι εχθρικο . τι να κανουμε δεν μπορουμε με ολους τους ανθρωπους να νοιωθουμε οικεια . και εγω δεν βρισκω κατι προσβλητικο απεναντι της ισα ισα μου ειχε πει οτι ειμαι και πολυ ευγενικη απεναντι της . απλως της ειχα εξηγησει με πολυ ευγενικο τροπο δεν νοιωθω ανετα και οικεια δεν μου το βγαζει . και δεν βρισκεις περιεργο το γεγονος οτι παιδιαριζει και ειναι ανωριμη επειδη καποιος της λεει οχι και ειναι και 31 ετους . τι παιδιαρισματα ειναι αυτα ? ακου εκει επειδη μιλησα στο συναδελφο στον ενικο αυτη μετα να ξυνιζει τα μουτρα της αγενεστατη η να μου μιλαει στον πληθυντικο γιατι λεει νευριασε το πενταχρονο !
    αυτο λεμε βρε μαρια.
    οτι απομονωνεις ενα συγκεκριμενο περιστατικο απο ΟΛΗ την γνωριμια σας.
    δεν λεω οτι δεν το περιγραφεις σωστα.
    αλλα που να ξερουμε τι λεγατε τοσους μηνες και τι μπορει να την πειραξε?
    ναι ετσι οπως τα περιγραφεις ξεκαρφωτα, ειναι μια κουλη αντιδραση. αλλα και ανεξηγητη, χωρις αλλα στοιχεια.
    ε και?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    σε διαβεβαιω remedy οτι απο ολη τη γνωριμια μας οσον αφορα το συγκεκριμενο με τους ενικους και τους πληθυντικους δεν ειχε προηγηθει τιποτα αλλο και της το ειχα ξεκαθαρισει απο την αρχη οτι δεν μπορω ενικους μαζι σου τελος με πολυ ευγενικο τροπο δεν της το πα ετσι απλα σου λεω το ζουμι. τοσυμβαν εγινε ετσι ακριβως οπω ςτο περιγραφω ! δεν ειχε προηγηθει τιποτα απολυτως .

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    και να ειχε προηγηθει κατι παει περασε τελειωσε ! τι σημαινει οτι κι αν ειχε προηγηθει κατι αυτη θα συμπεριφερεται αλλοκοτα και ανωριμα ? τι σχεση εχει με το συγκεκριμενο συμβαν ? ειναι ασχετο !

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    και να ειχε προηγηθει κατι παει περασε τελειωσε ! τι σημαινει οτι κι αν ειχε προηγηθει κατι αυτη θα συμπεριφερεται αλλοκοτα και ανωριμα ? τι σχεση εχει με το συγκεκριμενο συμβαν ? ειναι ασχετο !
    μιλας με γριφους γεροντα ...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    δεν γραφω με γριφους απλως δεν μπορει ςνα μπεις στη θεση μου κατανοητο . αλλα οτι ι και να ειχε συμβει αναμεσα μας η και προηγουμεν αοπως λες δεν την αφορα αν μιλαγα στον ενικο στον αντρα συναδελφο η στη γυναικα συνεδελφο σε εκεινη το χα ξεκαθαρισει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    δεν γραφω με γριφους απλως δεν μπορει ςνα μπεις στη θεση μου κατανοητο . αλλα οτι ι και να ειχε συμβει αναμεσα μας η και προηγουμεν αοπως λες δεν την αφορα αν μιλαγα στον ενικο στον αντρα συναδελφο η στη γυναικα συνεδελφο σε εκεινη το χα ξεκαθαρισει
    ααα τωρα μας τα γυρνας.
    φυσικα και εχει σημασια αν κατι εχει προηγηθει μεταξυ σας και αναλογα με το τι ειναι αυτο το κατι.
    εσυ πριν μιλησες για εντελως τυπικες επαγγελματικες σχεσεις. δεν ειχες αφησει περιθωριο να εχει υπαρξει κατι αλλο εμταξυ σας.
    αν δεν θες να διευκρινισεις, μη το κανεις, αλλα μην μας βαζεις σε αυτο το τριπακι να παιζουμε την κολοκυθια ενω δεν λες βασικες πληροφοριες.
    μεντιουμ, δεν ειμαστε.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-12-2017 at 12:01.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    σα την να χει προηγηθει τιποτα απολυτω ςενα πενταχρονο που δεν αντεχει το οχι . και εσυ παριστανεις το ντενετκτιβ τον αστυνομο με τα στοιχεια . τι ειναι οπασαρης η σπειρα ναρκωτικων ? ελεος πια απλα πραγματα

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. η κοπελα μου ειναι εθισμενη στο λαπτοπ
    By αλεξανδρος_77 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 35
    Last Post: 16-05-2013, 21:36
  2. μηπως εχει κανει καμια κοπελα το gardasil ?
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 24-02-2012, 17:04
  3. Μήπως το πρόβλημα είναι οι άλλοι ;
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 28-11-2011, 16:40
  4. Μήπως είναι η αρχή του τέλους?
    By panos34 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 21-10-2011, 19:12
  5. ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ?
    By simetra in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 23-12-2010, 03:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •