ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΖΥΓΙΣΜΑ - Page 101
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 101 of 457 FirstFirst ... 519199100101102103111151201 ... LastLast
Results 1,501 to 1,515 of 6847
  1. #1501
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    472
    α και για το 1,5 μιν στεναχωριέσαι...έφαγες γιαυτό το πήρες???

  2. #1502
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    472
    παναγία μου τι έγραψα θα νομίζετε ότι είμαι αγράμματη "ΜΗΝ" εννοούσα απλά έχω συνηθίσει απο τα greeklish!

  3. #1503
    Είμαι πολύ χαρούμενη, πήγα σήμερα στον διατροφολόγο και ζυγιστικά έχω χάσει μέσα σε 2 βδομάδες 0.5 κιλό...
    Μπορεί να φαίνεται λίγο...αλλά εγώ νιώθω πολύ ωραία ΤΕΛΕΙΑ
    Ελπίζω ότι μέσα στις επόμενες 2 βδομάδες θα έχω χάσει ακόμα 1-1.5 κιλό

  4. #1504
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    Originally posted by dominique
    Είμαι πολύ χαρούμενη, πήγα σήμερα στον διατροφολόγο και ζυγιστικά έχω χάσει μέσα σε 2 βδομάδες 0.5 κιλό...
    Μπορεί να φαίνεται λίγο...αλλά εγώ νιώθω πολύ ωραία ΤΕΛΕΙΑ
    Ελπίζω ότι μέσα στις επόμενες 2 βδομάδες θα έχω χάσει ακόμα 1-1.5 κιλό
    μπράβο dominique για το μισούλι σου!!! Οι παλιοι λένε.. "φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι"!!!!

    σιγα σιγα όλοι θα φτάσουμε το στόχο μας!!!!

  5. #1505
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    Originally posted by dominique
    Είμαι πολύ χαρούμενη, πήγα σήμερα στον διατροφολόγο και ζυγιστικά έχω χάσει μέσα σε 2 βδομάδες 0.5 κιλό...
    Μπορεί να φαίνεται λίγο...αλλά εγώ νιώθω πολύ ωραία ΤΕΛΕΙΑ
    Ελπίζω ότι μέσα στις επόμενες 2 βδομάδες θα έχω χάσει ακόμα 1-1.5 κιλό
    μπράβο dominique για το μισούλι σου!!! Οι παλιοι λένε.. "φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι"!!!!

    σιγα σιγα όλοι θα φτάσουμε το στόχο μας!!!!

  6. #1506
    Ευχαριστώ mtsek85 για τα καλά σου λόγια και για τη δύναμη που μου δίνεις... Βασικά έχω βάλει στόχο κάθε φορά που πηγαίνω στη διαιτολόγο να είμαι 0.5 kg πιο κάτω...αν το καταφέρω αυτό θα έχω χάσει σε ένα χρόνο 12 kg έτσι θα έχω σχεδόν πετύχει τον στόχο μου χωρίς να έχω στερηθεί τις τροφές που αγαπώ...

  7. #1507
    Ευχαριστώ mtsek85 για τα καλά σου λόγια και για τη δύναμη που μου δίνεις... Βασικά έχω βάλει στόχο κάθε φορά που πηγαίνω στη διαιτολόγο να είμαι 0.5 kg πιο κάτω...αν το καταφέρω αυτό θα έχω χάσει σε ένα χρόνο 12 kg έτσι θα έχω σχεδόν πετύχει τον στόχο μου χωρίς να έχω στερηθεί τις τροφές που αγαπώ...

  8. #1508
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    472
    ούτε καν λίγο!!!έτσι μόνο έτσι θα μείνει το αποτέλεσμα και μέσα σε αυτό το χρονο δεν θα έχεις χασει 2 η και 3 μήνες απο την ζωή σου!!!

  9. #1509
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    καλημεραααα!Επιτελουs η ζυγαρια,η ριμαδα κατεβηκε ενα ολοκληρο κιλο χαχα,εκει που ειχα κολλησει εδω και μηνεs,ετσι απωλεια 1 κιλου,ειμαι στα 114kg,αυτο το νουμερο το ξαναειδα πριν 3 χρονια,και που να δω το αρχικο μου τα 62κg,αααχ,ποτε θα ερθει αυτη η ευλογημενη μερα?αρα εχουμε απωλεια 11κg,απο τα μεσα γενναρη,μεχρι σημερα!!!
    ελπιζω μεχρι τελοs ιουλιου να ειμαι 99κg,προσεξτε οχιιιιι 100,99κg γιατι αλλιωs ειναι να βλεπειs to διψηφιο,αλλιωs το τριψηφιο.καλεs απωλειεs σε ολεs κουκλεs,φιλιαα και παντα τετοιαα!yioupiiiiiiiii..............
    ιανουαριο 125kg
    μαιοs 9/05/09 114kg

  10. #1510
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    Originally posted by dominique
    Ευχαριστώ mtsek85 για τα καλά σου λόγια και για τη δύναμη που μου δίνεις... Βασικά έχω βάλει στόχο κάθε φορά που πηγαίνω στη διαιτολόγο να είμαι 0.5 kg πιο κάτω...αν το καταφέρω αυτό θα έχω χάσει σε ένα χρόνο 12 kg έτσι θα έχω σχεδόν πετύχει τον στόχο μου χωρίς να έχω στερηθεί τις τροφές που αγαπώ...
    πολύ σωστη βρισκω τη σκεψη σου.... όταν χάνεις αργα τα κιλά, το ξέρεις πως είναι και σταθερά!!! Οπότε ακόμα πιο καλό αποτέλεσμα!!!!

  11. #1511
    GLUKOULA28 μπράβο σου και πάλι μπράβο σου τέλεια και εις κατώτερα...
    mtsek85 απλά πιστεύω ότι όταν κάνουμε δίαιτα αυτό που πρέπει να περιορίζουμε είναι την ποσότητα και όχι την ποιότητα δεν πρέπει να κόβουμε τις τροφές που μας αρέσουν αλλά να τις περιορίζουμε ή τουλάχιστον να τις μαγειρεύουμε πιο υγιεινά...γιατί αν είναι να χάσω τα κιλά που θέλω και να στερηθώ κάποιες τροφές που αγαπώ όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω.. Παν μέτρον άριστον

  12. #1512
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    λοιπον...

    ηρθε και η δικη μου ωρα μέτρησης...!!! ΄

    Ωραίο πράγμα, να ξημερώνε Κυριακή, μετά από ένα αρκετά εποικοδομητικό βράδυ, να ανεβαίνεις στη ζυγαρια και αυτη να σε λέει..... 85,1!!!!!! από 87,2 της περασμενης Κυριακης!!!! Σχεδόν -2 κιλάκιαααααααααααααααα

    πετάει η ομάδα!!!!!!!!!!!!

    Αν και τα τζινακια μου ειναι σταθερα στα 4 δαχτυλα ποσταση (τόσο απέχει η μια μερια του φερμουαρ από την άλλη), πιστευω ότι μέχρι το καλικαίρι αν δε το βάλω κάτω, θα τα εχω καταφερει να βάλω έστω και το πιο μεγάλο μου!!!!!

    φιλάκια πολλά αποδωωωωωω και καλα αποτελέσματα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #1513
    μπραβο mtsek85!!
    το καλοκαιρι θα εισαι μια κουκλα και θα βαλεις και τα τζινακια σου σιγουρα!!
    καλη συνεχεια..

  14. #1514
    mtsek85 συγχαρητήρια πολύ καλά !!! Σίγουρα μέχρι το καλοκαίρι θα είσαι στα κιλά που επιθυμείς

  15. #1515
    mtsek85 συγχαρητήρια πολύ καλά !!! Σίγουρα μέχρι το καλοκαίρι θα είσαι στα κιλά που επιθυμείς

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •