ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΖΥΓΙΣΜΑ - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 457 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 151 to 165 of 6847
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Αγάπη μήπως να τρως ότι έτρωγες στην περίοδο των αλεσμένων;

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθήνα, Κηφισσιά
    Posts
    150
    Bionic, το Niflamol είναι θάνατος για το στομάχι γενικώς. Πολύ δε περισσότερο για το ευαίσθητο δικό σου. Να παίρνεις ΜΑΖΙ με το Νιφλαμόλ και Losec που είναι καταπληκτικό για το στομάχι. Δύο μαζί τα χάπια, όχι μόνο του το αντιφλεγμονώδες. Και το Zandac είναι καλό, αλλά το Losec καλύτερο! Και όσο για το φαγητό, δεν μπορείς να μαγειρεύεις κρεατόσουπα και την περνάς στο μίξερ, να τα διαλύεις όλα σε σούπα για να τα φας; Και χορτόσουπες έτσι και κρεατόσουπες και ψαρόσουπες και κοτόσουπες, όλα μέσα αλεσμένα. Για λίγο διάστημα, μέχρι να ξεμπερδέψεις με τα δόντια. Δεν γίνεται να τρως παγωτά γιατί 1. παχαίνουν και 2. δεν είναι αρκετή τροφή για να κρατήσει ένα Νιφλαμόλ. Losec απαραιτήτως Bionic, ταυτόχρονα. Καλό κουράγιο κούκλα! Θα περάσει κι αυτό το σκασμένο!

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    ααχ ευχαριστώ.. κι εγώ σε Losec vs Zandac ψηφίζω Losec...
    δυστυχώς η θεραπεία στο οδοντογιατρό θα κρατήσει μήνες.. ας είναι
    καλά η περιοδοντίτιδα και κάτι εμφυτεύματα που θα βάλω..
    τη στέγη Καλατράβα θα φτιάξω στο στόμα.. και μέχρι τότε θα πρέπει
    να τρώω με το καλαμάκι.. πάντως παγωτό δεν ξανατρώω..
    γιατί μετά τον οδοντογιατρό θα τρέχω στους ψυχιάτρους πάλι...

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    γιατι δεν δοκιμαζεις εκεινα τα πρωτεινουχα σκευασματα που διαλυονται σε γαλα νερο, η χυμο και τα εχουν τα φαρμακεια...εχουν αρκετες καλες ουσιες, ειναι θρεπτικα και δε παχαινουν...

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    191
    87.5 :-)) σήμερa

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    198
    Originally posted by bionic
    κάστανο: μην αγχώνεσαι, θα χαθούν δεν υπάρχει περίπτωση..θύμησε μου όλο ξεχνάω (γέρασα)
    το χεις καθόλου σφίξει και πόσο?
    Το γέμισα πριν από 1.5 εβδομάδα 1cc. Είχα και 2 από το χειρουργείο.
    Εχθές τα παιξα κι ολάς με ένα κομμάτι σπανακόπιτα που προσπάθησα να φάω. Πρώτη φορά, μου κόλλησε, με επιασε λοξυγγας και νόμισα ότι θα τα κακαρώσω... Τελικά την γλύτωσα.
    Όσο για τις οδοντιατρικές σου εργασίες, επειδή έχω περάσει κι εγώ διάφορα με τα δόντια μου το αντιμετώπιζα με ύπνο. Επαιρνα και upsalgin που είναι σαν ασπιρίνη, αναβράζον. Πολύ αποτελεσματικό.

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens
    Posts
    115
    Originally posted by bionic
    ααχ ευχαριστώ.. κι εγώ σε Losec vs Zandac ψηφίζω Losec...
    δυστυχώς η θεραπεία στο οδοντογιατρό θα κρατήσει μήνες.. ας είναι
    καλά η περιοδοντίτιδα και κάτι εμφυτεύματα που θα βάλω..
    τη στέγη Καλατράβα θα φτιάξω στο στόμα.. και μέχρι τότε θα πρέπει
    να τρώω με το καλαμάκι.. πάντως παγωτό δεν ξανατρώω..
    γιατί μετά τον οδοντογιατρό θα τρέχω στους ψυχιάτρους πάλι...
    Καλημέρα!!! Εύχομαι να περάσει γρήγορότερα η ταλαιπωρία σου με τον οδοντίατρο!! Σχετικά με το τι θα κάνεις αυτή την περίοδο..... μήπως να έπαιρνες τον γιάτρό σου να του το συζητήσεις; μπορεί να έχει να σου προτείνει κάτι που δεν έχουμε σκεφτεί εμείς!!

    Με την ευκαιρία θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά ειδικά εσένα bionic και τον gaspe για το γεγονός ότι με συμβουλέψατε και με βοηθήσατε πολύ ώστε να μπορέσω να καταλήξω στην επιλογή γιατρού, χωρίς να προσπαθήσετε να με επηρεάσετε. Ο Σαχπαζίδης μου έκανε πολύ καλή εντύπωση, με κέρδισε μπορώ να πω, είναι φανερή η μεγάλη του εμπειρία. Πρέπει επίσης να αναφέρω ότι το γεγονός ότι προερχόμουν συστημένη και από άτομα του forum έπαιξε "εξαιρετικώς" θετικό ρόλο!!!!!! if you know what I mean!!! την άλλη εβδομάδα έχω ήδη κλείσει ραντεβού!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΑΚΟΜΗ σας μιλώ ειλικρίνά!!! θα είμαι και εγώ μία δεμένη πλέον αλλά ελεύθερη να ζήσω αυτά που θέλω και όπως τα θέλω!!!

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα 2good..
    ξέρω πως νοιώθεις αυτή τη στιγμή.. την μέρα που έκλεισα ημερομηνία πετούσα από τη χαρά μου!
    θα θελα να σου γράψω κι άλλα αλλά σήμερα έχω πυρετό και είμαι να με κλαιν οι ρέγγες..
    με έχετε κάνει και σας έχω αγαπήσει τόσο πολύ που νοιώθω λες και θα πάει να χειρουργηθεί δικός μου
    άνθρωπος.. είμαι πολύ τυχερή τελικά που βρήκα αυτό το φόρουμ που έχει τόσες πολλές διαφορετικές
    και ενδιαφέρουσες προσωπικότητες..
    σχετικά με το γιατρό δεν τον παίρνω τηλ γιατί θα μου πει να πάω να το ξεσφίξω

    καστανάκι: το αγαπημένο μου παυσίπονο είναι το depon. αλλά τι να μου κάνει όταν πρόκειτε
    για την στέγη Καλατράβα? "τοπαρώνκατεδαφίζετε" στόμα μου...πάντως Niflamol δεν ξαναπαίρνω με ξετίναξε..
    με το δακτύλιο δεν έχουμε πρόβλημα στα φάρμακα, και αντιβίωση Zinadol που είναι τεράστιο χάπι
    καταπίνω μια χαρά και χωρίς πρόβλημα..μόνο τα αντιφλεγμονώδη είναι no-no.

    Βέρα: είμαι πολύ χαρούμενη για σένα. Τα πας πολύ καλά!

    ----------------------------------------------------------------------------------------
    υ.γ. Ζητήτε σούπα κομπλέ.. με κοτοπουλάκι, καροτάκι επαγγελματική!

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Εγω ειμαι σιγουρος οτι την Δευτερα, αν δεν εχω χασει, θα εχω παρει ισως κ 1 κιλο. Το περιμενω, οποτε δεν αγχωνομαι !!!

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Originally posted by YiannisD
    θα εχω παρει ισως κ 1 κιλο.
    Με τίποτα.. όσο και να το ζορίσεις..

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Καλα λοιπον...Θα το ζορισω για να δω

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    191
    εγω δεν εβαλα αλλα εχασα και ειμαι 86 σημερα.

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    τότε προς τι τα .. μαύρα ρούχα?
    χρόνια πολλά Βέρα και μπράβο που έχασες κι άλλα κιλά!!

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    191
    χρόνια πολλά bionic. αλλα δεν ειμαι καλα ειχα ενα ασχειμο πασχα.

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Update 25/04.....140 kg!

    Μετα απο προσπαθεια μου με οβελια(εννοειται κ πετσουλες)/κρασι, απειρο ουισκι (μπομπα βεβαιως!), εχασα 2 κιλα την τελευταια εβδομαδα ! Απιστευτο !

Page 11 of 457 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •