Πέμπτη 27 Απρίλη κι άλλο double! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 57
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Originally posted by 2good2btrue

    Sad......πως έχεις καταφέρει αυτήν την θεαματική απώλεια κιλών χωρίς να σου το έχει κλείσει? σε ρωτώ γιατι εγώ που υποτίθεται πως είμαι πρόσφατα χειρουργημένη και συνεπώς υποτίθεται ταλαιπωρημένη το ομολογώ ΠΕΙΝΑΩ και πεινάω και αρκετά... Ακολουθείς κάποια ειδική δίαιτα? Προσέχεις ιδιαίτερα? Πεινάς?
    Eντάξει θεαματική απώλεια δεν είναι η δική μου είναι της Bionic που έχει χάσει τόσα κιλά... εγώ μόνο 10... και όχι δεν πεινάω, όχι μόνο δεν πεινάω αλλά είμαι μονίμως χορτασμένη, τρώω δύο καλαμάκια με μια πίτα κομένη και είμαι κομπλε, ή μια σαλάτα σεφ και είμαι πάλι κομπλε, και το βράδυ αν πεινάω θα φαω κανα τοστ, δεν κάνω καμια δίαιτα ότι τραβάει η όρεξη μου τρώω αλλά έτσι λίγο ψιλοπροσέχω, τώρα ας πούμε ήρθε η μάνα μου από το σπίτι και με παίρνει από τα everest και μου λέει να σου πάρω καμια τυρόπιτα και της λέω όχι, καλύτερα τοστακι, λιγότερες θερμίδες και το ίδιο χορταστικό κατάλαβες... αλλά περιορισμό γενικά (εκτος γλυκών) δεν έχω κανέναν και γι αυτό μάλλον έχω κολήσει στα 97... Αλλά δεν βιάζομαι οπότε δεν αγχώνομαι κιόλας...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens
    Posts
    115
    Originally posted by sad
    Αλλά δεν βιάζομαι οπότε δεν αγχώνομαι κιόλας...
    Μπράβο γιατι το άγχος δεν ειναι καλός σύμβουλος!!

    Ξέχασα να σας πω.... πως δεν πίνω πολύ νερό! επειδή στα έντυπα γράφει πως πρέπει να πίνεις πολύ αργά να απέχει η μία γουλιά από την άλλη αρκετά λεπτά..... δεν ξέρω γιατί αλλά είτε δεν νοιώθω την ανάγκη να πιώ νερό είτε το ξεχνάω

    Είναι πολύ κακό αυτό?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    αυτό που λέει η bionic για το νερό είναι σωστό, κάνει καλό και βοηθάει σε πολλά πράγματα, είναι λιποδιαλυτής και αποβάλει και τις τοξίνες, όμως ούτε εγώ πίνω πολύ νερό, ολη μέρα μπορεί να μην πιω καθόλου όμως το βράδυ ειδικά αν φάω κάτι αλμυρό ειδικά μπορεί να κατεβάσω 1,5 λίτρο στην καθισίά μου, και το πίνω όπως πριν, γρήγορα και μεγάλες γουλιές, ΄το νεράκι το εφχαριστιέμαι... :P

  4. #34
    Μαλλον μας εχουν βαλει διαφορετικους δακτυλιους 2good2btrue....

    Εγω δεν πειναω καθολου, πινω εναν καφε με γαλα το πρωι, ενα ποτηρι γαλα με τη σκονη που συστησε η bionic το μεσημερι, εναν καφε με γαλα παλι το απογευμα και τελος αλλο ενα ποτηρι με γαλα και σκονη το βραδυ.
    Νερο πινω αφθονο,(1,5-2,5λιτρα) εχω παντα διπλα μου το μπουκαλι, απλα δεν το πινω οπως πριν, παρα χρησιμοποιω ενα ποτηρι κρασιου και σε καθε ποτηρι ενδιαμεσα κανω απαραιτητος ενα τσιγαρο.
    Αποφευγω να βλεπω τον αντρα μου να τρωει...μηπως και μου μπουνε ιδεες...
    Ποσα κιλα εχεις χασει???
    Εγω εχασα 3,5!!!!
    Ειμαι ενθουσιασμενη και παρολο τον πονο, αισθανομαι μαγικη ευεξια...
    Το πρωι ξυπνησα με μια εντονη διαθεση να παω βολτα αν και δεν το εκανα γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα..
    Ισως με ντοπαρει το ζυγισμα, χαχαχαχαχα
    Εγω εχω ραματα, πλαστικα (τα ειδα ) και θα μου τα βγαλει την Παρασκευη ο γιατρος.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Θέλετε να βάλουμε ένα πρόγραμμα τήρησης και υπόσχεσης ότι για δέκα μέρες θα πίνουμε τουλάχιστον
    1 μιση λίτρο νερό την ημέρα? αλλά πρέπει να είμαστε ειλικρινείς.. όταν πίνουμε το έναμισυ λίτρο
    θα πέρνουμε ένα πόντο, όποιος μαζέψει πιο πολλούς κερδίζει! και επιπλέον θα δείτε και την διαφορά
    στη ζυγαριά και στο δέρμα σας!

    ΜαριαΚ. κάνεις πολύ καλά που πίνεις τόσο νερό... μπροστά σου θα το βρεις αυτό!
    δέρμα/ μαλλιά/ απώλεια κιλών
    2good. κανένα πρόβλημα με την κρεμούλα! μην έχεις άγχος επειδή πεινάς θα σου φύγουν οι πείνες
    σύντομα. θα τρως σύντομα ότι θες απλώς πιο λίγο όπως ο Γιάννης κι η Sad.
    αν δεν τρώτε γλυκά όσο να φάτε απ΄όλα τα άλλα θα χάσετε ο κόσμος να χαλάσει.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens
    Posts
    115
    Originally posted by bionic
    Θέλετε να βάλουμε ένα πρόγραμμα τήρησης και υπόσχεσης ότι για δέκα μέρες θα πίνουμε τουλάχιστον
    1 μιση λίτρο νερό την ημέρα? αλλά πρέπει να είμαστε ειλικρινείς.. όταν πίνουμε το έναμισυ λίτρο
    θα πέρνουμε ένα πόντο, όποιος μαζέψει πιο πολλούς κερδίζει! και επιπλέον θα δείτε και την διαφορά
    στη ζυγαριά και στο δέρμα σας!
    Εγώ είμαι μέσα!! Από αύριο 1 1/2 λίτρο νεράκι!!!
    Αλλά λύστε μου μία απορία..... στο βιβλιαράκι με τις οδηγίες που έχω πάρει γράφει ότι πρέπει η κάθε γουλιά να έχει χρονική απόστασή αρκετών λεπτών από την άλλη!! Είναι τόσο επικίνδυνο με την πιο γρήγορη κατάπωση υγρών να δημιουργηθεί πρόβλημα??

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    ναι να σου ανέβει απάνω το νερό σαν συντριβάνι για να μην ξεχνιέμαι έχω συνέχεια ένα μπουκάλι δίλιτρο νερό..
    τι να πω κι εγώ που το πίνω με το καλαμάκι λόγω δοντιών τον τελευταίο καιρό??

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Εγώ να το κάνω vodka??

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Μέσα για την βότκα!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Αν γινει Johny? Και μπομπα κιολας, γιατι το εχω συνηθισει....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    bionic slaps with a large trout Sad/Yannis & Kleanthis :P

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    χαχαχα..Εχεις μαθει το mirc απ'εξω, ε ?

    /me guilty as well...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Είμαι η sad και σήμερα ήπια όλη μου τη vodka.... είμαι η sad και είμαι καλά...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens
    Posts
    115
    Originally posted by ΜΑΡΙΑ_Κ
    Ποσα κιλα εχεις χασει???
    Εγω εχασα 3,5!!!!

    Εγω εχω ραματα, πλαστικα (τα ειδα ) και θα μου τα βγαλει την Παρασκευη ο γιατρος.
    Καλημέρα

    Από την Πέμπτη μέχρι σήμερα έχω χάσει και εγώ 3,5 κιλά!

    εγώ τελικά είμαι λιγόψυχη.... γιατι δεν τολμώ να τραβήξω τις γαζούλες να δω τι είδους ράμματα έχω χιχιχιχιχιχιχιχι αφού ακόμα και με το μπάνιο που όσο να ναι ξεκολάνε λιγάκι δεν τολμώ να τις τραβήξω Θα μου τη λύσει αυτή την εβδομάδα την απορία ο γιατρός!!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    περίεργη που είσαι.. γράψε στο signature σου πόσο ξεκίνησες, πόσο είσαι, που θες να πας
    έτσι να το βλέπω κι εγώ και να καμαρώνω

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •