ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΣΟ??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    ATHENS
    Posts
    89

    ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΣΟ??

    Θα ηθελα να μαθω αν πληρωνετε για το γεμισμα του φιογκου και ποσο ???

    εγω ας πουμε δινω 100 ευρω με αποδειξη

    ευχαριστω πολυ για τισ απαντησεις σας

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    42
    Γλυκία μου εμένα ήταν μέσα στο πακέτο.

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    35
    και εμένα οι ρυθμίσεις είναι μέσα στο πακέτο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens
    Posts
    115
    και εμένα το ίδιο!!! κάθε φορά τον ρωτάω....."τι σας οφείλω γιατρέ"" και η απάντηση που παίρνω είναι "μη με ξαναρωτήσεις ποτέ πια...... γιατί ό,τι ήταν να μου δώσεις μου το έδωσες την ημέρα της επέμβασης!!"

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Και εμενα το ιδιο. Ολα τα τσεκαπ απο εδω κ περα και τα γεμισματα ειναι "δωρεαν". Ειναι προ-πληρωμενα ολα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Κι εγώ τα ίδια... δωρεάν...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Maroussi
    Posts
    10
    Sugar... σε ποιό γιατρό έκανες την επέμβαση?
    Είναι ο μοναδικος απο ότι βλέπω που έχει την τακτική να πληρώνεται για τα γεμίσματα. Μήπως ήταν μικρότερο το ποσό που έδωσες για την επέμβαση από ότι των υπολοίπων?

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    8
    γεια σας μια ερωτηση ο φιογκος ειναι καινουργιο συστημα?? εγω μεχρι τωρα ξερω για δαχτυλιο ,μπαλονακι μπαι πας αυτα.
    ΕΠΙΣΕΙΣ θα ηθελα την γνωμη σας

    ειμαι μετα απο ατυχημα τωρα στην αναρρωση εχω παρει σην 13 κιλα περιπου

    υψος 1,74 κιλα 90 ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ
    ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΕΛΕΣ ΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΚΑΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΕΥΣΟΜΟ. ΛΟΓΟ ΥΨΟΥΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΑΛΛΑ 13 ΚΙΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΛΑ .ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ??? ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΗΛΙΚΡΙΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ....ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΩ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    45
    Ξένια ο "φιόγκος" είναι ο δακτύλιος! Τον λέμε έτσι γιατί είναι σαν ένα φιογκάκι από σιλικόνη που δένει το στομάχι. Επίσης δεν έχεις πολλά κιλά, το ΒΜΙ σου (δείκτης μάζας σώματος) είναι μετά βίας 30, άρα είσαι υπέρβαρη, τώρα αρχίζεις να αγγίζεις τα όρια της παχυσαρκίας. Η λύση για σένα είναι μόνο μία: σωστή διατροφή και άσκηση. Κι αφού δεν έχεις τρελές τάσεις για φαγητό, αύξησε τις καύσεις σου με γυμναστική και περπάτημα και θα δεις σίγουρα αποτελέσματα. Κουράγιο!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by ξενια
    ...
    ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΕΛΕΣ ΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΚΑΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΕΥΣΟΜΟ. ΛΟΓΟ ΥΨΟΥΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΑΛΛΑ 13 ΚΙΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΛΑ .ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ??? ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΗΛΙΚΡΙΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ....ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΩ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.
    Δηλαδη αν καταλαβα καλα, πριν βαλεις τα 13 κιλα ησουν σχετικα ικανοποιημενη... και για 13 κιλα εισαι διατεθιμενη να μπεις στο χειρουργειο βρε κοπελα μου?μεχρι να αναρρωσεις θα τα εχεις χασει σχεδον...
    δεν μας ειπες σε ποσο καιρο υπολογιζεις να ξαναγυρισεις στισ νορμαλ δραστηριοτητες σου. Αν αυτο γινει συντομα, οπως σου ειπε και η μητερα, με λιγη κινηση παραπνω και προσεκτικη διατροφη (οχι διαιτα) θα μπορεσεις πολυ συντομα να επανερθεις.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    8
    ευχαρηστω που μου απαντησατε ...

    δεν ειπα να μπω στο χειρουργειο..για μπαλονακι μιλησα..στην νορμαλ ζωη μου θα γυρισω σε 2 μηνες περιπου..και θα ερχιζω να ασκουμε και να περπαταω..οσο για πριν παρω αυτα τα κιλα και παλι δεν ενιωθα καλα με τον εαυτο μου ...τωρα οπως καταλαβαινεται νιωθω ακομα χειροτερα ...θελω οποσδηποτε να τα χασω ...αγχονομαι πολυ στην φαση που ειμαι...

    σχεδον ολλοι ετσι μου λενε οτι μεχρι να γεινω καλα τελειος θα τα εχω χασει αλλα εχω κουραστει με διαιτες και απο αυτα που εχω περασει δεν εχω πολυ κουραγιο...
    οταν αρχιζω διαιτα μετα απο μια ευδομαδα λιγιζω και την χαλαω
    ........?δηλαδη λετε οχι στο μπαλονακι στην περιπτοση μου τελικα?

  12. #12
    Αν και ακόμα δεν έχω κάνει κανένα γέμισμα, ο γιατρός μου (Νίκος Σύκας), κατά την ενημέρωση μού είπε πως είναι δωρεάν.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182
    και γω 3 χρόνια τώρα δεν πληρώνω για γέμισμα....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •