ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!
    ΧΘΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!
    ΜΕ ΒΑΡΑΙΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΥΠΕΡΦΑΓΙΑΣ...
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ!

    ΦΙΛΙΑ!

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    δωδεκανησα
    Posts
    32
    Καλως την.Καλα κουραγια και καλη επιτυχια κελλυ28.
    15 ε? εγω 115.ΤΙ να κανουμε το λουκι ειτε μικρο ειτε μεγαλο ειναι παντα λουκι.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3
    Σε ευχαριστώ Γιάννη μου!
    πράγματι 15 κιλα μπορεί να φαίνονται λίγα, αλλά πιστεψε με ειναι εξίσου δύσκολο να αρχίσω δίαιτα όσο κι αν είχα 100. Και επίσης ήδη αντιμετωπίζω προβλήματα στις κοινωνικές μου σχέσεις. Έλεος δηλαδή!!! 15-20 κιλά παραπάνω έχω, όχι λέπρα!!! Ώρες ώρες είναι λες και είμαστε άνθρωποι β΄κατηγορίας. Τουλάχιστον εγώ αυτό λαμβάνω απο το περιβάλλον μου. Για να μην ανοίξω καν το θέμα αισθηματικά... Τέλος πάντων... Θα τα λέμε συχνά απο εδω!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Καλωσηρθες Κελλυ :)
    Οπως τα λεει ο Γιάννης ειναι..το προβλημα ειναι προβλημα , ειτε μικροτερο ειτε μεγαλυτερο...
    κι επειδη αναφερεις και τα κοινωνικοαισθηματικα κλπ, εχω να πω, οτι και βεβαια υπαρχει τεραστιος ρατσισμος απεναντι στους ανθρωπους με παραπανησια κιλα, αλλα περα απο αυτο, υπαρχει και μια συγχιση δικια μας...κοπανιομαστε, αναμεσα στο προβλημα, στον ρατσισμο που λες και στα υπολοιπα θεματα μας, και δεν ξερουμε στο τελος ποια απο τα προβληματα μας οφειλονται στα κιλα μας και ποια αλλου και δεν μπορουμε να το δουμε οντες μεσα στο προβλημα...
    το προβλημα, του προβληματος , ω προβλημα :):):):):)

    μια ανακυκλωση βασανιστικη που για να αρχισει να ξεδιαλυνεται πρεπει κατι να κανουμε...το τι θα ειναι αυτο, μενει στον καθενα να το βρει...αυτο κανουμε εδω...ψαχνουμε, ακουμε, μιλαμε, στηριζουμε τους αλλους και τον εαυτο μας....

    να τα λεμε οποτε θες;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •