Επιτέλους μπορώ να χασω κιλά! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    18
    Ειναι 1300 θερμίδων . Εχει καταλογο με διαφορα τροφημα και τις ποσοτητες που μπορεις να καταναλωσεις. Σου λεει πχ στο μεσημερινο
    3 κρεας 1,5 ψωμι 1φρουτο 4 σαλατα
    οπου 3 κρεας= 3* 30γρ κοτοπουλο ή 2*30γρ κοτοπουλο +30γρ ανθότυρο 1,5 ψωμι= 1,5 φετα ψωμι ή 3/4 φλυτζ. καλαμποκι 1 φρουτο= 2 μικρα βερυκοκα 4 σαλατα= 2 φλιτζανια μαρουλι, ντοματα κτλ

  2. #17
    κοριτσια μπειτε στο τσατ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    93
    Κατάλαβα... πάντως 1300 θερμίδες είναι μια χαρά διατροφή, νομίζω θα έπρεπε να μπορείς να φας περισσότερη ποσότητα σαλάτας, χωρίς να είμαι και ειδική βέβαια...

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    18
    diaki γενικά δεν εχω ακουσει και κανενα γιατρο να σου δίνει χάπια, τουλάχιστον οχι τετοιου ειδους. Τωρα για παρενεργειες οσως να υπαρχουν τιποτα δεν ειναι απολυτα αθώοο όσο φυτικο και να ναι. Παντως για κατι σοβαρο δεν γνωριζω. Ξερω ατομα που παίρνοιυν το xs για μεγάλο χρονικό διάστειμα(περίπου 1 χρόνο) και δεν είχαν κάποιο πρόβλημα. Τωρα θα δειξει καθε οργανισμός αντιδρα διαφορετικα.
    Οσο για το τοπικο πάχος που θέλω χασω και τους ποντους ειναι αυτο που με ταλαιπορει περισσότερο. Βλεπεις λογω υψους επαιρνα παντα τα κιλα ομοιομορφα και τωρα με την εγκυμοσυνη εκανα ξαφνικα κώλους και ψωμακια(καρβέλια να πω καλήτερα) οπότε θέλω κάτι δραστικό!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    93
    Είμαι στο chat και σου γράφω, αλλά δεν απαντάς... τι γίνεται;

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Μπραβο torry για την αποφαση.
    Το θεμα ειναι και το γνωριζουμε ολοι και ολες πρωτα να το παρουμε αποφαση και μετα ολα τ'αλλα γινονται.
    Να σημειωσω οτι για τα χs και εγω εχω ακουσει πολυ καλα λογια.Εχουν αποτελεσμετα σε ποντους.
    Εχω ρωτησει τον χειρουργο μου και την παθολογο -διατροφολογο μου και μου εχουν πει και οι δυο οτι μπορω να παρω οτι θελω για να βοηθησω το λιπος να λιωσει καλυτερα αρκει να ειναι φαρμακα.Δεν πειραζουν.
    Απο την αλλη ανθρωπος που επαιρνα 3-4 μηνες τα ισομεραν θα φοβηθω τα φυτικα?!?
    Αν ειναι δυνατον!!!
    Το σκεφτομαι και θα τα παρω και εγω.
    ΦΙΛΙΑ!!!

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    18
    Πάντως βλέπω οτι χανω γρηγορα βαρος και αυτο μου δινει φοβερη δηναμη για να συνεχησω! Και εκτως αυτου ξερω οτι αφου αρχησα παλι να χανω κιλα σε αυτους τους ρυθμους θα καταφερω να κρατησω την διατροφη για πολυ καιρο γιατι κακα τα ψεματα το πραγμα παντα χαλαει στην συντηρηση . Οποτε τωρα εχω πολλες ελπίδες να τα καταφερω!!!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Αντε και την τσακισες την πρωτη δεκαδα!!!!
    Απο αυριο γιατην δευτερη!!!
    Και για καθε δεκαδα ενα χρυσο με διαμαντη ναπεις τον καλο σου...!!!
    ΦΙΛΙΑ!!!

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    18
    χαχα ωραιο αυτο με το διαμαντι αλλα προτιμω να μου δειχνει περισσότερο ποσο ερωτευμενος ειναι μαζί μου... Ετσι να θυμόμαστε λίγο τον πρώτο καιρό... Μην νομίζεις αυτό είναι το μεγαλήτερο κινητρο για να γίνω κορμάρα

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Βρε καλυτερο κινητρο απο το διαμαντη υπαρχει?
    Οσο περοσσοτερο θα ζοριζεται αυτος να στο παρει τοσο πιο πολλη θα σε αγαπαει!!
    Κατι ηξερε η Μαιρυλιν Μονροε!!
    Και για παν ενδεχομενο ......σου μενει και κατι!!!
    ΦΙΛΙΑ!!!

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    18
    Originally posted by dexa
    Βρε καλυτερο κινητρο απο το διαμαντη υπαρχει?
    Οσο περοσσοτερο θα ζοριζεται αυτος να στο παρει τοσο πιο πολλη θα σε αγαπαει!!
    Κατι ηξερε η Μαιρυλιν Μονροε!!
    Και για παν ενδεχομενο ......σου μενει και κατι!!!
    ΦΙΛΙΑ!!!
    Μπα δεν ειμαι τετοιος τυπος. Δεν με νοιαζουν αυτα για να καταλαβεις κ πρπταση γαμου χωρις δαχτυλιδι μου εκανε γιατι του χα πει οτι δεν προκειται να το φοραω, δεν μ'αρεσει το μονοπετρο(γούστα ειναι αυτα) κι ετσι μου πηρε ενα καλο ρολοϊ .
    Οσο για να μου μεινει κατι , υπαρχει καλήτερο από το παιδί μας? Τι να τα κανω τα διαμαντια αν δεν εχω μια δεμενη οικογενεια?

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    18
    κωλησα! Εκεί 108.800 δεν λεει να πέσει αλλο η ζυγαριά ! Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα.
    Εκανα μια μερα πιο free μπας και ξεκωλησω αλλα το μόνο που καταφερα ήταν απλά να πάρω άλλα 400γραμμαρια.
    Πείτε κανα κόλπο μπας και ξεκωλήσω. Αμα ρίξω κι αλλο τις θερμιδες με βλεπω να πέφτω κάτω!
    Το μόνο καλό οτι απο βδομάδα θα στειλω τον μικρό στην γιαγι'α μου και θα κάτσω να κάνω γενική και χαλιά οπότε όλο και καμια θερμίδα παραπανω θα κάψω Πάντως παρατήρησα οτι απο την 3 φορά που πήγα στο γυμναστήριο έχω κωλήσει και να πεις οτι γυρν'αω και σαβουρώνω.. Οχι την διαιτα δεν την αλλαξα καθόλου! Ουτε θερμίδα παραπάνω ΄Λέτε να αυξήθηκε τόσο η μυϊκή μάζα και για αυτο να μην βλέπω διαφορά?

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    18
    Επιτελους ΞΕΚΩΛΗΣΑ!!!! Παει η πρωτη 10δα!!!!!!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Αντε για την δευτερη!!!
    Πηρες τα χs που ελεγες?Τι εγινε?
    Εισαι καλα?Το θαυμα σου πως παει?Τωρα θα ειναι γλυκα ,και οσο φανταζομαι την πιπιλα βζουμ ...βζουμ...βζουμμμ να την ρουφαει!!!
    Περιμενω νεα!!
    ΦΙΛΙΑ!!!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    κοριτσια πειτε μου και μενα που βοηθανε τα xs και εαν μπορω να τα παρω χωρις συνταγη γιατρου.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •