Επιτέλους μπορώ να χασω κιλά! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    μια γνωστη μου που επαιρνε την ειχαν βοηθησει αρκετα..βεβαια με προσεγμενη διατροφη..εχουν και μια διατροφουλα μεσα ουτως η αλλως...και δεν νομιζω οτι ειναι δυσκολη..οποτε παρτα...ειναι χωρις συνταγη γιατρου γιατι ειναι φυτικα!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    125
    Torry μπράβο για τα κιλά που έχασες και δυναμικά για τη συνέχεια!! Όσο για το γυμναστήριο μην ανησυχείς καθόλου, μπορεί να αυξάνεται λίγο η μυική μάζα αλλά αυτό θέλει αρκετό καιρό (2-3 μήνες, και ειδικά για τις γυναίκες που χτίζουν μυς πολύ δύσκολα και ούτως ή άλλως μόνο μέχρι κάποιο σημείο). Αυτό όμως δεν είναι κακό γιατί 1 κιλό μυικής μάζας καίει 35 θερμίδες τη μέρα για να διατηρηθεί, ενώ 1 κιλό λίπους καίει 5.

    Εγώ είδα αρκετή διαφορά με το γυμναστήριο (σε πόντους) και έχε υπόψη ότι το καθημερινό μου διαιτολόγιο είναι γύρω στις 1800 θερμίδες (δεν έχω με τίποτα την ψυχολογία να κάνω δίαιτα με 1300 θερμίδες). Τα xs δεν τα ξέρω αλλά ότι φυτικά χάπια έχω πάρει με ταλαιπώρησαν δεόντως (από διάρροια, πόνους στο έντερο, αϋπνία - με χάπια καφείνης...μεγάλο σουξέ χαχαχα!!).

    Φιλιά και καλή συνέχεια!!

  3. #33
    Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    32
    ΣΟΦΗ έχω καμια βδομαδούλα που ξεκίνησα τα Χs. Είναι λίγο νωρίς ακόμα και από κιλά δεν έδειξε ακόμα (έχασα 1 κιλο) άλλα έχω ήδη διαφορά σε πόντους. Εχει και ένα gel για το τοπικό πάχος στη συσκευασία που πιστεύω ότι βοηθάει αρκετά!!

    good luck!!

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1
    παιδια γεια σας!!!χθες ειδα για πρωτη φορα το site και αποφασισα να γινω μελος.ειμαι 21 χρονων 69 κιλα με υψος 1,57.προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω.μολις περασει η πρωτη εβδομαδα τα παραταω γιατι βλεπω οτι ουτε ενα κιλο δεν εχει χαθει.καθως φαινεται εχω κομπλεξ κι εχω απελπιστει.περιμενω τη βοηθεια σας.φιλια!!!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •