O,TI NANAI!! - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 151 to 165 of 188

Thread: O,TI NANAI!!

  1. #151
    Οχι, ακομα δεν το έχω στα σκαριά, με το που θα εγκληματιστώ στην δουλειά όμως, θα μπει κατεύθειαν μπροστα!!! Με το που θα μπει το 2008 πρώτα ο Θεός, εχετε ετοιμες τις σαμπανιες όμως!!!

    ʼντε και στα δικά σας ευχάριστα νέα, ολοι!!!!

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    Δεν ήξερα που να το βάλω όποτε ως εντελώς ότι να ναι το βάζω εδώ
    παρα8έτω απόσπασμα απο την α8άνατη janis που κάτι μου κάνει αυτές τις μέρες

    o ah work me Lord, whoa use me Lord,
    Don't you know how hard it is
    Trying to live all alone.
    Every day I keep trying to move forward,
    But something is driving me, oh, back,
    Honey, something's trying to hold on to me,
    To my way of life.

    So don't you forget me down here, Lord,
    No, no, no, no, no, no, no, no, no,
    Ah, ah, don't you forget me, Lord.
    Well I don't think I'm any very special
    Kind of person down here, I know better,
    But I don't think you're gonna find anybody,
    Not anybody who could say that they tried like I tried,
    The worst you can say all about me
    Is that I'm never satisfied. Whoa.

    Λίγο η αδυναμία μου στην joplin λίγο η σκ@τοδιαθεση των ημερών
    Κάτι μου λέει αυτό το τραγούδι...μου μιλάει... και κα8ε λίγο μουρμουρίζω work me Lord

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Καλο σαββατοκυριακο!!!!
    Καλο τελευταιο σαββατοκυριακο του σεπτεμβριου,και ευχομαι η δευτερα που ειναι και πρωτη του μηνος για τον καθενα ξεχωριστα και για ολους μαζι να ειναι εκεινη η μερα που θα παρθουν μεγαλες αποφασεις,και θα ειναι για αλλους μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥς ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΟς!!!

    ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ!!!
    ΦΙΛΙΑ!!!!

  4. #154
    Τι τραγουδαρα ρε Ελπιδα... Τι μου θυμισες τωρα.. Το misery το εχεις ακουσει;

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΦΑΚΙ!!!
    Επειδη σε αυτον τον κοσμο οι περισσοτεροι ειναι θρασυδειλη ,ο καλυτερος τροπος που μπορεις να τους αντιμετωπισεις ειναι η ειληκρινεια!!!
    Σε ασχετο χρονο και μπροστα σε αλλους συναδερφους ,εκει που θα σε κοιταει καπως,εσυ με ευγενεια πανω απο ολα για τι ειμαστε κυριες αλλα δυναμικα πες της:Συγνωμη !!!Αλλα εχω την αισθηση οτι υπαρχει κατι που σε ενοχλει σε εμενα.Και ηθελα να σε ρωτησω απο καιρο γιαυτο ,γιατι δε εχει πεσει στην αντιληψη μου καποιο σοβαρο προβλημα που να εχει δημιουργηθει απο εμενα.
    Κανω λαθος?
    ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗς ΣΕ ΕΣΑΣ!!ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ!!ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΑς ΠΩ ΟΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

    Και αντε γεια!!!!ΠΑΛΙΟΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ!!!!ΚΑ Ι ΦΤΟΥ ΣΟΥ !!!ΑΝΟΗΤΗ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΑ!!!
    ΜΗΝ ΔΕΙΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΑΠΟ ΕΣΑς ΘΑ ΣΚΑΣΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΑΣ!!ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΕΣ!!ΚΛΩΣΣΕ Σ!!!
    Και αλλα τετοια ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΦΥΣΙΚΑ!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!ΦΙΛΗ ΜΟΥΟΥΟΥ!!!!!

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ !!!!!!!Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!
    ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    ΕΡΩΤΗΣΗ:ΤΟ U2U ΣΑΣ ΤΟ ΕΛΕΝΓΧΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ?
    Για καντε εναν ελενγχο!!!!Δεν ξερεται τι μπορει να βρειτε!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!!

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Αμεσως η πικροχολη να ριξει το φαρμακι της...Αμεσως η επικριτικοτητα
    Σημερα ειμαι ιδιαιτερως χαρουμενος-ενθουσιασμενος...Και οπως καπου εδω μεσα διαβασα
    αλλαζουνε εντος μου, τα συνορα του κοσμου

  9. #159
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    στον πάτο αλλά με προοπτικές σύντομης μετακόμισης.
    Posts
    13
    1ον είμαι η elpida η οποία ξέχασε το password της και NIDO μέρες τώρα το ζητάει και δεν της έρχεται... είδα και απόειδα και έφτιαξα καινούργιο

    2ον...
    Originally posted by Ελινα
    Τι τραγουδαρα ρε Ελπιδα... Τι μου θυμισες τωρα.. Το misery το εχεις ακουσει;
    Ax ναι το έχω ακούσει... επειδή είμαι μεγάλος φαν της janis έχω τα πάντα... όλη την δισκογραφία της....

  10. #160
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Κ οσο και αν τα αφορισα τα αναθεματισμενα, λυγισα...εφαγα ενα σουβλακι, και το χειροτερο;...με απ'ολα...........ΠΑΝΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΣ . Τσαμπα πανε οι κοποι μου. Μονο απομονομενη σε σπηλια θα φιλοτιμηθω εγω. Μπα...κι εκει ακομα θα ξεχαζω την ζωοφιλια και θα βγω για κυνηγι.

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    αθηνα
    Posts
    418
    ενα σουβλακι δεν ειναι τιποτα, θα γινει ομως βουνο εαν παρεις αποφαση οτι τσαμπα πηγαν οι κοποι σου και εγκαταλειψες τη προσπαθεια . οκ το εφαγες το φχαριστηθηκες τελος δεν εγινε και τιποτα συνεχιζουμε κανονικοτατα

  12. #162
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    νασαι καλα Ναταλια που με απενοχοποιεις...πρεπει να κλεισουν αυτα τα σουβλατζιδικα.

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!! Θα απενεχοποιηθεις εσυ και θα ενοχοποιηθουν τα σουβλατζιδικα???!!!
    Κατω τα χερια απο τα σουβλακια!!

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    ΚΑΛΑ Ε ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ!
    ΛΙΝΑ , ΣΟΦΑΚΙ , ΕΒΕΛΥΝ .............ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΡΙΘΜΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΩ ΤΟ SITE !
    ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ .............ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΜΕ ? ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ! ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!
    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΚΥΛΙ ΠΟΥ ΓΑΒΓΙΖΕΙ ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ............ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!
    ΚΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ..............ΕΞΑΙΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΣΥΖΥΓΙΚΟ ΚΡΒΒΑΤΙ! ΧΑΧΑΧΑ!!!
    ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΕΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΧΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ? ΜΗΠΩς ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΙΑΙΤΑ?
    ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ? ΟΧΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

  15. #165
    Εδώ είμαι πουλακι μου!!!! Τελείωσα το μαγείρεμα, επλυνα τα πιατα, καθαρισα κουζίνα και μάζεψα τα κομματια μου να μπω....για να γραψω, δυσκολα...ποσο κουραγιο και ποση δυναμη να εχει καποιος σ'αυτή τη ζωή.....

Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •