βοήθεια (απορία)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    39

    βοήθεια (απορία)

    Έχω χάσει με καλή διατροφή απο διατολόγο περίπου 10 κιλά. Και τώρα είμαι μια χαρά δεν θέλω να χάσω άλλα και ούτε θέλω να συνεχίσω εκείνη τη διατροφή γιατί βαρέθηκα εδώ και 6-7 μήνες. Το θέμα είναι τώρα τι πρέπει να κάνω για να σταθεροποιηθώ στα κιλά που είμαι; δηλαδή θέλω να τρώω κανονικά. Ούτε να βάλω ούτε και να χάσω άλλο βάρος. Και πριν κανονικά έτρωγα (πρωι-μεσημέρι-βράδυ με τα ενδιάμεσα) όμως βαρέθηκα να τρώω φρούτα,μαύρο ψωμί,μπισκότα διέτης και όλα αυτά 6 μήνες. Το ξέρω ότι είναι απόλυτα υγιεινά αλλά έσκασα..!

  2. #2
    ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ.

  3. #3
    gourounitsa
    Guest
    παιδια με τα reductil μαζι κανω και κα8ε μερα μιση εως 1 ωρα γυμναστικη λετε να εχω καλυτερα αποτελεσματα?κανω γυμναστικη περιπου 6 μηνες δεν εχω χασει κιλο αλλα εχω σφιξει καπως.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    η ΣΩΣΤΗ γυμναστικη επιβαλλεται...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    ΜΑΡΙΑ -17 μου μην σε πιανει η αγωνια.
    Μια λυση ειναι να ζητησεις ενα προγραμμα συντηρησης ,και μια αλλη ειναι απλα μονη να εμπλουτισεις λιγο-λιγο οτι εχει σχεση με πρωινο η μεσημεριανο αλλα οχι βραδινο.
    Ισως ενας θερμιδομετρητης σε βοηθησει.

    ΦΙΛΙΑ!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •