Ξέρει κανείς το Acomplian?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1

    Ξέρει κανείς το Acomplian?

    Αγαπητοί μου συνοδοιπόροι στο δύσκολο δρόμο κατά του λίπους. Μήπως ξέρει κανείς τι είναι το Acomplian και τι παρενέργειες έχει? (Από προσωπικές εμπειρίες γιατί στο internet έχω ψάξει)

    2ον και εξίσου σημαντικό
    Μήπως μπορείτε να μου εξηγήσει κάποιος πως μπαίνει το ticket με τα ρημαδοκιλά γιατί προσπαθώ και δεν γίνεται τίποτα? (Αν θέλετε ολα τα βήματα γιατί κοντεύω να πάθω εγκεφαλικό)
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    95
    toutou καλημέρα,
    για το Acomplian δεν ξέρω τίποτα. Αλλά για το τικεράκι κάτι έμαθα γιατι έπαθα και γω τα ίδια
    Λοιπόν πας στο site που θές και διαλέγεις το τικεράκι σου, στο τέλος σου βγάζει code και κάνεις copy το ΒΒ code γιατί το html δεν το πέρνει. Γυρνάς στο site εδώ και πας στην αρχική σελίδα στο profile σου και κάνεις εκεί που λέει υπογραφεί paste τον κώδικα!!!! όταν αλλάζεις τα κιλά στο site από το τικεράκι τα πέρνει αυτόματα.
    Ελπίζω να τα κατάλαβες

  3. #3
    Ζαχαρούλα μου σε ευχαριστώ, ελπίζω να τα κατάφερα

  4. #4
    Όπως βλέπεις τα έκανα θάλασσα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    95
    Μάλλον έβαλες λάθος μέτρηση. Τι θές να μετρήσεις? ΒΜΙ ή κιλά?

  6. #6
    ΚΙΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    95
    Ωραία στο τικεράκι σου εκεί που βάζεις τον φόντο και το μέτρο πχ το παπούτσι γράφεις το στόχο σου τα αρχικά κιλά σου και το πόσο είσαι τώρα και τίποτα άλλο και πατας οκ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    95
    Όπως είδες δεν είμαι και ειδικός χιχιχιχιιχ κατάφερα και έβαλα και τα δύο......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    95
    Αλλά τι θαύμα τα έβγαλά...... χιιχιχιχιχιχι

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ACOMPIA ΜΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ
    ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΙΕΣ

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ATHINA
    Posts
    5
    Γεια σου Τουτου,

    Εχω παρει το accomplia για τρεις μηνες και δεν μου εκανε τιποτα για μενα. Επερνα και ηρεμιστικο γιατι μου προκαλουσε ταραχη. Δεν εχασα τιποτα. Μου ειπε ο γιατρος οτι δεν ειναι αποδιγμενο για βαρος για αμμεσα αποτελεσματα,ειναι για μακριχρονια θεραπεια. Εγω προσοπικα βρηκα το reductil για καλυτερο η τουλαχιστο μου παει. Παντως το καλητερο ειναι να σε παρακολουθη ιατρος.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Γειά σου Skydreamer, έχασες βάρος με τα reductil, ή τώρα τα ξεκίνησες?

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ATHINA
    Posts
    5
    Τοχα ξεκινηση πριν απο 1 χρονο αλλα ακομα ψαχνομουνα και το αφησα και αρχισα το accopmplia και ειδα οτι δεν γινοτανε τιποτα. Αρχισα ξανα τα reductil πριν απο 2 μηνες.
    Ολα αυτα ομως με την βοηθεια του γιατρου. Εχω χασει 4 κιλα μεχρι τωρα. Ξεχασα να σου πω οτι ο μεταβιλσμος μου σχεδον κανη 0 καυσης.
    Οντως μου κοβει την ορεξη αλλα δεν το περνω το πρωι το περνω κατα τις 12 γιατι εμενα
    με επιανε λαιμαργια το απογευμα.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    αυτό κατά τις 12 στο είπε ο γιατρός, γιατί εγώ το παίρνω στις 7 το πρωί και το βράδυ πεινάω, να το παίρνω λες στις 12 και εγώ, δεν νομίζω να πειράζει...

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ATHINA
    Posts
    5
    alalumaki , μου το ειπε η γιατρος μου. Γιατι οταν το επαιρωα το πρωι πεινουσα νωρις και τισ το ειπα και εκεινη μου το ειπε. Το πρωι θα φας το πρωινο σου. Θα δεις διαφορα.
    Ελπιζω να σε βοηθισα, γιατι εγω παιδαιβομαι πολυ.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •