ΑΝΤΕΧΩ!!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Δεν νομίζω ότι υπάρχει ένα μαγικό ραβδί που κάνει θαύματα αλλαγής.
    Υπάρχει η ανθρώπινη προσπάθεια και ως τέτοια είναι αναμενόμενο να μας γονατίζει καμιά φορά κι ίσως και να μας ρίχνει κάτω...
    Δηλαδή αν στις τρεις εβδομάδες βγεις λίγο από το πρόγραμμα,γιατί να μείνεις νηστική την επομένη;Θα μου πεις αυτή είναι η φύση της ασθένειας με την ενοχή και την τιμωρία της...
    ΟΚ,αλλά νομίζω ότι στα πλαίσια μιας προσπάθειας αποθεραπίας,η εμμονή του βάρους πρέπει να υποχωρήσει μπροστά στη ζωή και την απόλαυση της,ο εαυτός μας πρέπει ν'αντιμετωπίζεται με κατανόηση και τρυφερότητα...
    Δεν καταλαβαίνω καν γιατί να μιλάμε για πρόγραμμα...
    Ασφαλώς και κουράζει όλο αυτό,ασφαλώς δεν αντέχεται...
    Μπορεί να ακουστώ αναίσθητη,αλλά,κορίτσια,δε� � έγινε κάτι τραγικό!
    Μην σας περιμένετε άλλο στη γωνία με το πιστόλι έτοιμο να σας σημαδέψει για την παραμικρή ατασθαλία!
    Αρκετά με τον ασκητισμό!
    Συγνώμη,αν ακούγομαι επιθετική...
    Είναι που στεναχοριέμαι που ζορίζεστε τόσο!
    Ειδικά εσείς!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    206
    NADINE μου,
    το ξερω οτι δεν εγινε κατι τραγικο..Κ οχι δεν ακουγεσαι επιθετικη!Το ανοητο της υποθεσης ειναι οτι τα ξερω ολα αυτα που λες, αλλιως δε θα μουν εδω τωρα...αλλα συναισθηματικα ισως να υπαρχουν ακομα στιγμες που να επιλεγω να τα λησμονω κ να καταφευγω στις παλιες ιστοριες μου...δεν πειραζει ομως, ολα ειναι στο προγραμμα...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    206
    Γεια σας παιδακια!!
    Μετα απο μια 3ημερη απουσια εις τα βορεια της Ελλαδος κ μια επαναφορτιση της μπαταριας νου κ σωματος επανερχομαι δρυμητερη!!!!!!!!!!!!!Κ να σας πω οτι ειχε δικιο καποια απο εδω οταν μου ελεγε οτι πρεπει να αφησουμε τον εαυτο μας χαλαρο με το θεμα τροφη...Οταν γινεται εμμονη παντα καπως φτανουμε στα ακρα...

  4. #19
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki beach...
    Posts
    69
    ΝΑΙ,ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΕΝΣΤΕΡΝΙΣΤΗΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΕΙ . ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑΣ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΕΘΕΙΣ ΥΠΟ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΠΑΝΤΑ..

    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΔΙΩΧΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΛΩΣΥΝΑΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙ ΜΑΣ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ ΠΕΣΙΜΙΣΤΙΚΑ.

    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •