kainourgia.....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13

Thread: kainourgia.....

  1. #1

    kainourgia.....

    kalhspera sas.den to pisteyw oti vrhka epitelous ena site gia na milhsw opote thelw k oti thelw gia to provlhma m.otan einai provlhma.xaxaxa.xairomai paaaaaara poly giati tha mporesw na moirastw na syzhthsw na symvoulepsw k na symvouleytw gia ayto p me apasxolei k p to idio niwthoun sxedon oi upoloipoi edw mesa.an den mporoume na kanoume kati monoi mas isws mporoume parea....
    filia polla....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    καλως ηρθες βανιλια και γραφε μας στα ελληνικα σε παρακαλουμε

    και ποιο ειναι το προβλημα τελικα?
    πες μας μερικα πραγματα για σενα, αν θελεις

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    καλως ορισες εξελληνισου παρακαλω ειναι ορος του φορουμ!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς ήρθες,πλανεύτρα νεράϊδα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Καλώς ήλθες και καλές δημοσιεύσεις.

  6. #6
    Καλως μας ηρθες!!!!!

  7. #7
    το προβλημα μ ειναι οτι μεσα σε ενα χρονο πηρα 35 κιλα.μια κατεβαινω μια ανεβαινω.ειμαι 1.72 κ 133 κιλα τωρα κ δεν ξερω αν ειμαι καλα....!χαχαχαχα.παντα ημουν το κοριτσακι με τα παραπανω κιλα αλλα ποτε μα ποτε δεν ειχα φτασει στο απροχωρητο.εχω κανει απειρες διαιτες κ παντα χανω λιγα κ τα παραταω(κ εννοειται τα ξαναπερνω αμεσως).μετα απο πολλες προσπαθειες κ πολλα λεφτα π μ πηραν διαιτολογοι κ ινστιτουτα κατεληξα στο μπαλονακι π ηταν τρομερο λαθος.εκει χαθηκε ο καθε ελεγχος.με πολλους πονους κ εμμετους,με πολυ διαιτα κ γυμναστικη καταφερα να χασω 20κιλα μεσα σε 6μηνες.ειχα κατι τελειο επανω μ χωρις παχος.η κοιλια μ κ η μεση μ.3 μηνες αφου ειχα βγαλει το μπαλονακι τπτ δεν ηταν οπως πριν.ολα ηταν τεραστια επανω μ κ η κοιλια μ εκτος οτι ηταν τεραστια εκανε απιστευτες ραγαδες.φρικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα μπρατσακια μ δεν τα αναγνωριζα.το προσωπο μ εχει αλλαξει.πριν 2 μηνες ειδα αποτελεσμα σε καποιους γνωστους μ μ΄εναν διαιτολογο κ αρχισα παλι διαιτα.σε ενα μηνα εχασα 13 κιλα.τον επομενο μηνα ετρωγα οτι ηθελα κ δεν πηρα παραμονο 500γρ.τα παω παρα πολυ καλα αλλα δεν ξερω τι να κανω.μ εχει μεινει ο φοβος....!πριν απο τον σουπερ ντουπερ διαιτολογο ειχα παει στο ριο για να δω τι μπορω να κανω.πηγα επειδη ειδα μια κοπελα απο το εξοχικο μ κ δεν την γνωρισα.απο 145 59 κιλα.μεσα σε ενα χρονο.κ ουτε κρεμασμα ουτε τπτ.απλα ενας αλλος ανθρωπος.
    αυτα λοιπον απο εμενα....
    χαρηκα.....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Όλα αυτά από το μπαλονάκι;Δεν είχα ιδέα για την "αθώα"αυτή μέθοδο!
    Δεν ξέρω τι επέμβαση έκανε η κοπέλα αυτή ,αλλά καλό θα ήταν να μη στηρίζεις τόσο σημαντικές αποφάσεις σε εμπειρίες άλλων...
    Αν πιστεύεις ότι έχεις τα ψυχικά αποθέματα να κάνεις μια προσπάθεια συνδιασμού διατροφής και άσκησης
    και να γλυτώσεις το νυστέρι,γνώμη μου είναι να το προτιμήσεις...Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι,πόσο καθιστική είναι η ζωή σου κλπ...
    Ό,τι κι αν επιλέξεις να κάνεις,ελπίζω να είναι το καλύτερο για σένα και η μόνιμη πια λύση από ζήτημα της παχυσαρκίας!

  9. #9
    δεν φανταζεσαι ποσοι ειναι οι αλμπανηδες π συστηνουν το μπαλονακι.κ τα τσεπωνουν κ σε 20 λεπτα ο πελατης ειναι ετοιμος κ γεια σ,τα λεμε σε 6μηνες.καμια δυσκολια κ εννοειται οτι ο πελατης δεν θα χασει τα επιθημητα κιλα ο γιατρος αφου το βγαλει θα πει να βαλει μετα απο 3 μηνες κ τσεπωσε παλι κ περνα την διαδικασια παλι κτλ κτλ κτλ.ευτυχως εγω τουλαχιστον ειχα γνωστο κ δεν μ πηρε τπτ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πού πήγε η πλανεύτρα νεράϊδα;
    Δε θέλω τέτοια,vanilia...

  11. #11
    xaxaxaxaxaxa.ok.απο εδω κ περα παντα ετσι θα ειμαι.αληθεια nadine απο π εισαι...?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Από τη νεραϊδοχώρα κι εγώ,αλλά προσγειώθηκα και ζω Θεσ/νίκη...Ελπίζω όχι μόνιμα...
    Πάντα είμαι στην αναζήτηση της δικής μου neverland ,όπου κάθε όνειρο και ευχή θα πραγματοποιηθεί!

  13. #13
    vanilla mou kalosorises kai kali epitixia!!!den mporo na ekfero gnomi gia t balonaki i kati tetoio de ksero kan pos leitourgoun (de mpika sti diadikasia eimai fovitsiara)pisteuo auto pou kaneis tora einai to kalitero!!!se oti theliseis edo tha eimaste kisses!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •