ρεπορτάζ για νευρική ανορεξία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2

    ρεπορτάζ για νευρική ανορεξία

    καλησπέρα. Το όνομά μου είναι Γιώργος Λαμπίρης και ειμαι δημοσιογράφος στο mega στην εκπομπή Καμπουράκη, Οικονομέα. Κάνω ένα ρεπορτάζ σχετικά με τη νευρική ανορεξία. Θα ήθελα τη συμμετοχή ατόμων τα οποία έχουν περάσει από μία τέτοια δύσκολη κατάσταση και επιθυμούν να δώσουν συνέντευξη βοηθώντας έτσι και άλλους να αποφύγουν τις δυσάρεστες συνέπειές της. Η συνέντευξη μπορεί να γίνει χωρίς να φαίνεται το πρόσωπο αυτού που μιλάει. Αν κάποιος/α ενδιαφέρεται να βοηθήσει και κάποιους άλλους ας μου στείλει μέιλ σε αυτό που φαίνεται στο προφίλ μου.
    ευχαριστώ.
    Υ.Γ. Να σημειώσω ότι θα συμμετάσχουν και ειδικοί γιατροί στο συγκεκριμένο ρεπορτάζ καταθέτοντας κι εκείνοι τη δική τους επιστημονική άποψη για το θέμα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Το ρεπορτάζ αφορά μόνο άτομα που πάσχουν - έπασχαν απο νευρική ανορεξία ή γενικότερα τις διαταραχές πρόσληψης τροφής;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2

    ρεπορταζ για νευρική ανορεξία

    το ρεπορτάζ αφορά άτομα που έχουν περάσει το κατώφλι και αυτή τη στιγμή βρίσκονται σε στάδιο αποθεραπείας. παρόλ' αυτά αν κάποιος πάσχων μπορεί και θέλει να μιλήσει είναι ευπρόσδεκτος και σίγουρα θα βοηθήσει

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •