ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΑΝΩΜΑΛΙΑ/ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΑΧΥΣΑΡΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    Καλημερα σε ολους ! Να πω την αληθεια δεν διαβασα ολες τις απαντησεις , μονο μερικες , παρ ολα αυτα πολυ ωραιο θεμα NADINE ... Οχι λοιπον δεν ειναι διαστροφη το να βλεπει ενας αντρας σεξουαλικα μια παχια γυναικα . Και ειναι κυριως πως βλεπουμε εμεις τον εαυτο μας . Εγω σε αυτη τη φαση ειμαι 20 χρονων με υψος 1.78 και βαρος 117.5 κιλα . Αρκετα παχια οπως φανταζεστε λοιπον .Στο προσωπο απ οτι μου λενε ειμαι αρκετα ομορφη . Πριν ενα χρονο που δεν ειχα κανει ακομη καποια σχεση το θεωρουσα αδυνατον ... μαλλον οχι αδυνατον απλα οταν καποιος μου αρεσε η πρωτη σκεψη ηταν "σιγα μην γυρισει να κοιταξει εμενα , δεν σφαξανε!!!" μεχρι που γνωρισα τον πρωην μου . Ηταν μια σχεση περιεργη ... μου ελεγε οτι μαγαπαει ... με εκανε να νιωθω καλα με την παρτη μου και δεν ειχε κανει ποτε αναφορα στο βαρος μου (αν και εγω εκανα διαιτα προς το τελος της σχεσης αυτης και εχασα σχεδον 10 κιλα) ... αλλα για εναν περιεργο λογο δεν ειχα γνωρισει ποτε φιλους του ενω ειχε γνωρησει δικους μου και προς το τελος ειδικα απεφευγε να βγαινουμε , κυριως πηγαινα σπιτι του . Αυτη την κατασταση ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΕΧΟΜΟΥΝ απο κανεναν . Δεν ξερω αν ειανι η ιδεα μου η αν ολα γινοντουσαν λογω των κιλων μου αλλα και μονο η σκεψη με εκανε να παιρνω αναποδες . Τελικα χωρησαμε μετα απο 6 μηνες σχεσης τον περασμενο μαιο και απο τοτε μαλιστα ουτε φωνη ουτε ακροαση . Το καλο αυτης της σχεσης ηταν οτι με κανε να παρω τα πανω μου και να τους γραψω ολους εκει που δεν πιανει μελανι . Μετα απ αυτον εκανα μια αλλη ... "σχεση" ... πιο ιδιαιτερη ... σχεδον το χρειαζομουν σε κεινη τη φαση , ημουν με καποιον μονο για το σεξ . Μαζι του ταιριαξα ΑΠΟΛΥΤΑ σεξουαλικα μονο που αυτος δεν ηθελε σχεση κανονικη .Σεξουαλικα ομως ο ιδιος με "αποθεωνε" παρα το εμφανησιακο θεμα. Κατα τα αλλα μου φερθηκε πολυ σωστα , ξεκαθαριζοντας απ την αρχη τι ζητουσε , οποτε μετα η επιλογη ηταν δικη μου . Με αυτον ακομη εχω διατηρησει φιλικες σχεσεις . Αυτη η "φαση" κρατησε ολο το καλοκαιρι . Στο μεταξυ τη διαιτα που εκανα πριν την ειχα σταματησει σχετικα γιατι ειχα κουραστει αλλα ευτυχως τα κιλα αυτα ακομη και τωρα δεν τα χω παρει . Τωρα παλι πριν 2 μηνες εκανα μια σχεση . Κανονικη . Δεν θα λεγα ακριβως οτι "τον αγαπαω" αλλα ποιος μπορει να "αγαπησει" στο 2μηνο πανω? ειμαι ερωτευμενη μαζι του αν και η σχεση γενικως ειναι χαλαρη και ισως ειναι και καλυτερα να ναι ετσι . Αυτος τωρα την εκανε για στρατο οποτε ισως δυσκολευτουμε λιγο κει . Απ την αρχη ακομη της σχεσης αυτης παντα αυτος μου πετουσε "σποντες" να κανω λιγο διαδρομο , να χασω κανα κιλο γενικως , αλλα ποτε μεχρι τωρα τουλαχιστον σε προσβλητικο επιπεδο .Παρ ολα αυτα παντα "τον κοβω" οταν παει να πει κατι , γιατι φοβαμαι μην καταληξει να παρει θαρρος γιατι εκει θα τα παρω εγω και τωρα πια δεν ανεχομαι σε κανεναν να μου λεει για το πως ειμαι. Εχω γνωρησει φιλους του , δεν εχω παραπονο με αυτο , και γενικα ειναι μια χαρα παιδι . Φυσικα οταν λεω οτι δεν ανεχομαι να μου μιλαν για την εμφανηση μου δεν εννοω πως ειμαι απολυτως ενταξει με αυτο , και οτι θεωρω οτι δεν εχω τιποτα . Το θεμα ειναι οτι "ναι ρε φιλε , το ξερω οτι πρεπει να χασω κιλα για να σαρεσω πιο πολυ και ειλικρινα αν μου αρεσεις και με ενδιαφερει το να σαρεσω και να ειμαι μαζι σου θα το κανω μα τω θεω! κατα τα αλλα αν ειναι να μην σαρεσω σε αυτη τη φαση και παρ ολα να εισαι μαΖι μου , τον εαυτο σου κοροιδευεις τοτε". Και δεν ειναι καν το θεμα οτι "δεξου με οπως ειμαι" . Γιατι και αυτο ειναι λαθος! Απλα απ τη στιγμη που επιλεγει να ναι ο αλλος μαζι σου προφανως κατι του αρεσει , για καποιο λογο το κανει , οποτε δεν ειναι αναγκη να φτανει να σε προσβαλλει . Και δεν μιλαω για επιπεδο συζητησης τυπου "ναι μωρο μου ,καλα κανεις και κανεις διαιτα θα μαρεσεις πιο πολυ μετα , και κανε και λιγο διαδρομο" μιλαω ομως για το που μπορει να καταληξει αυτη η συζητηση με τον καιρο .
    Τελος παντων , σας κουρασα με την πολυλογια μου . ουφ! Το δικο μου συμπερασμα απ ολη αυτη την ιστορια ειναι οτι ο αλλος θα σε δει οπως βλεπεις εσυ τον εαυτο σου . αν μπορεις να πλασαρεσαι καλα και να νιωθεις καλα εσυ η ιδια τοτε μπορεις να χεις οποιον θες ...

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Συμφωνώ μαζί σου stellou1989 !

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    Τελος παντων , σας κουρασα με την πολυλογια μου . ουφ! Το δικο μου συμπερασμα απ ολη αυτη την ιστορια ειναι οτι ο αλλος θα σε δει οπως βλεπεις εσυ τον εαυτο σου . αν μπορεις να πλασαρεσαι καλα και να νιωθεις καλα εσυ η ιδια τοτε μπορεις να χεις οποιον θες ...[/quote]



    καλημερα και απο εμενα!
    εχεις απολυτο δικιο στελλου μου σε οτι λες πιο πανω.. το βλεπω απο εμενα.... εχω κανει επεμβαση και εχω χασει αρκετα μεχρι τωρα, συνεχιζω ομως να ειμαι παχουλουλα....
    με πιασιματακια ( το υψος μου ειναι 1.71)

    και ομως επειδη αρχιζω και νοιωθω καλα με τον εαυτο μου , εχω ξεκινησει και λατιν χορους και παρατηρω πως εχω καλυτερη σταση του σωματος μου, περπαταω πιο θυλικα ...

    λοιπον εστω και στα 100 κιλα μου τωρα, νοιωθω καλα, πολυ καλα μπορω να πω, περιποιουμαι, προσπαθω να ντυνομαι ωραια με ρουχα που με κολακευουν, αξεσουαρ διαφορα και παντα περιποιημενο το προσωπο μου που λενε πως ειναι θεικο ( οχι δεν ειμαι ψωνιο ρε :p)...
    λοιπον εχω παρατηρησει πως αυτο το καιρο που νοιωθω καλα εγω με τον εαυτο μου εχω κανει και τους αλλους να με κοιτανε διαφορετικα απο οτι πριν. δλδ να μου δινουν σημασια, να μου καουν κομπλιμεντα,... εμεσσες ερωτικες εξομολογισεις χαχαχχα ναι δεν κανω πλακα.!!

    πλεον δεν εχω το κομπλεξ, βγαινω εξω γελαω δυνατα, χορευω λεω τις αποψεις μου, πηρα αποφαση και αλλαξα και δουλεια και ειμαι ευτυχισμενη γιατι πλεον αναγνωριζονται οι ικανοντητες μου εδω και ετσι εχω και εγω περισσοτερη ορεξη για δουλεια.

    πλεον δεν με κρυβω, αλλα δειχνω ποια ειμαι. και επειδη νοιωθω καλα εγω με τον εαυτο μου, αυτο λαμβανουν και οι αλλοι!

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    zwhtsa τι ωραία αυτά που γράφεις!

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    zwhtsa έλα για τσατ αν θέλεις

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    συγνωμη κουκλα.. ειχα βγει εξω για δουλειες... θα ταπ ουμε καποια στιγμη που θα εισαι ονλινε!

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by stellou1989

    Το δικο μου συμπερασμα απ ολη αυτη την ιστορια ειναι οτι ο αλλος θα σε δει οπως βλεπεις εσυ τον εαυτο σου . αν μπορεις να πλασαρεσαι καλα και να νιωθεις καλα εσυ η ιδια τοτε μπορεις να χεις οποιον θες ...
    Στελλουλού μου,χαίρομαι για το μοίρασμα της προσωπικής σου εμπειρίας και πολύ περισσότερο
    που σε ακούω καλά με τον εαυτό σου και να μην τα παρατάς για το καλύτερο δυνατό σου!
    Ελπίζω να προχωρήσετε θετικά με τον καλό σου παρά τις αντιξοότητες των συνθηκών.
    Καμιά φορά χρειάζονται κι αυτές γιατί φωτίζουν καλύτερα τα συναισθήματα και τη διάθεση για τον άλλον.
    Απογυμνώνουν την αληθινή διάσταση της σχέσης τόσο απέναντι στον άλλον όσο και στον εαυτό μας.

    Επίτρεψε μου μόνο να εκφράσω δύο μικρές ενστάσεις στα λεγόμενα σου,που παραθέτω.
    Το ρήμα "πλασάρω"όταν έχει αντικείμενο άνθρωπο κι όχι προϊόν,προσωπικά δε μου αρέσει
    γιατί μου στερεί την αλήθεια του στα πλαίσια μιας προσπάθειας ξεγελάσματος θύματος
    μέσα από κάποιον ρόλο.Δε διαφωνώ πως ακτινοβολεί η αυτοεκτίμηση κι αυτοπεποίθηση μας
    και στους τρίτους.Πως συνήθως όπως με βλέπω έτσι με βλέπουν κι οι άλλοι,αν και οφείλω
    να ομολογήσω πως αρκετοί με βλέπουν σπουδαιότερη απ'όσο θεωρώ εγώ τον εαυτό μου,
    οπότε κι αυτό δεν είναι δεδομένο.Πιστεύω πως όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά να μας γνωρίσει
    δεν κολλά στις ταμπέλες και τα προσχήματα,αλλά έχει τη διάθεση να εντρυφίσει μέσα μας
    και να διαμορφώσει ιδία άποψη,φορές καλύτερη ή χειρότερη,πιθανόν διαφορετική της δικής μας.

    Το δεύτερο σημείο που θα ήθελα να θίξω αφορά τη δήλωση πως μπορούμε υπό προϋποθέσεις
    να έχουμε όποιον θέλουμε.Νομίζω πως οι λόγοι που δύο άνθρωποι είναι ή δεν είναι μαζί είναι πολύ πιο σύνθετοι
    κάποιου πλασαρίσματος ή κάποιας εμφάνισης+αυτοπεοίθησης και φορές εντελώς εξωγενείς.
    Δέχομαι πως όταν νιώθουμε καλά με τον εαυτό μας(όπως τελευταία με τεράστια χαρά παρακολουθώ
    την αλλαγή στη Ζωήτσα μου)είμαστε πιο δεκτικοί στη ζωή και τους άλλους.
    Μας δίνουμε ευκαιρίες,που διαφορετικά θα περνούσαν ανεκμετάλλευτες.
    Αλλά το να έχω όποιον θέλω,δε νομίζω πως ισχύει για κανέναν.Ούτε καν μετά από χειρισμούς.
    ʼσε που τότε δεν έχει καμία απολύτως αξία για μένα(προσωπική καθαρά άποψη).

    Ο φόβος,η ανασφάλεια,η διαφορά στις προτεραιότητες και τα ενδιαφέροντα,εξωγενείς παράγοντες,
    τρίτα πρόσωπα...Είναι πάρα πολλοί οι λόγοι που δυό άνθρωποι αποτυγχάνουν να είναι μαζί
    κι η εμφάνιση όσο κι αν τη μεγαλοποιούμε,δεν είναι η αρχή και το τέλος όλων!Όχι σίγουρα όσων αξίζουν!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    Καλησπέρα NADINE :) Πιθανοτατα εθεσα λαθος καποια πραματα που ηθελα να πω στο παραπανω post . Η λεξη πλασαρισμα που χρησιμοποιησα οντως ισως ακουστηκε λιγο υποτιμητικη για "ανθρωπινα πλαισια" . Την χρησιμοποιησα μονο ως παρομοιωση εννοωντας οτι οταν εχουμε τον τροπο να "πλασσαρουμε καλα τον εαυτο μας" ουσιαστικα εχουμε το χαρισμα (γιατι περι χαρισματος προκειται πιστευω) να τονιζουμε περισσοτερο τα καλα στοιχεια πρωτα στον χαρακτηρα και υστερα στην εμφανηση μας ετσι ωστε να υπρισχυουν και να προκαλουμε τους αλλους (και κυριως τους αντρες αφου κυριως περι αυτου ειναι το θεμα) να εχουν εναν παραπανω λογο να "προσπερασουν" τα πιο προβληματικα χαρακτηριστικα μας χωρις να σημαινει οτι αυτα δεν υπαρχουν η οτι κοροιδεουμε τον οποιονδηποτε . Οποτε η λεξη αυτη που χρησιμοποιησα ηταν καθαρα υποκειμενικη και , αν οδηγησε σε λαθος συμπερασματα , ισως να ηταν και λαθος οποτε σε αυτη την περιπτωση ζηταω συγνωμη .
    Οσο για τη δευτερη ενσταση που ειχες , σε αυτη την περιπτωση μιλαω καθαρα για το θεμα της "πρωτης εντυπωσης" . Η πρωτη εντυπωση που δινεις στον αλλο πιστευω ειναι πολυ σημαντικη και καθοριστικη για το αν ο αλλος θα θελησει να σε γνωρησει καλυτερα τουλαχιστον σε ερωτικο επιπεδο . Δυστυχως στην εποχη που ζουμε πανω κατω ολοι οι ανδρες απ οσο εχω καταλαβει απο την μικρη ακομη πειρα μου , ακομη και αυτοι που λενε οτι η εμφανιση δεν ειναι το παν , την μετρανε αρκετα οπως και να το κανουμε . Οποτε ουσιαστικα οταν λεω οτι "υπο καποιους ορους μπορεις να εχεις οποιον θελεις" μιλαω πρωτα απ ολα εξωτερικα αυτη τη φορα . Γιατι οταν καποιος σε βλεπει για πρωτη φορα αυτο που βλεπει πρωτα απ ολα ειναι η εμφανιση καλως η κακως . Πραμα το οποιο οπως ειπα και πιο πανω ειναι αρκετα σημαντικο για να προδιαθεσει τουλαχιστον τον αλλο θετικα απεναντι σου (αναφερομαι παντα μονο για ερωτικες σχεσεις καθ οτι αν δεν υπαρχει ερωτικη ελξη στο ζευγαρι η οποια προκαλειται απο την εμφανηση και των 2 αλλα και απο το ποσο "φτιαχνει" εγκεφαλικα ο ενας τον αλλο). Φυσικα πιθανον αυτο να μην ειναι ο κανονας , αλλα στην τελικη δεν μου ακουγεται τοσο τρελο σαν ιδεα γιατι αυτο που ουσιαστικΑ διαχωριζει μια ερωτικη σχεση απο μια φιλικη ειναι ο ερωτισμος και η σεξουαλικοτητα , γενικως . Και ειδικα σε μια σχεση που ειναι στην αρχη της , γιατι μετα φυσικα ερχεται η αγαπη ο σεβασμος κλπ . Οποτε και παλι αναφερομαι καθαρα στην πρωτη εικονα που θα δωσεις στον αλλο που θα ειναι και το εναυσμα για να σε ερωτευτει και να σε θελει . Υπο αυτη την εννοια λοιπον λεω οτι αν εχεις τον τροπο να προσελκισεις τον αλλο με την εικονα η με το στυλ , την κινηση σου , με οποιονδηποτε τροπο τελος παντων απο την πρωτη στιγμη , τοτε μπορεις να χεις την ευκαιρια να προχωρησεις με οποιον θελεις . Απο κει και περα το αν θα εξελιχθει τελικα σε κατι πολυ θα γινει πιο πολυσυνθετο οπως λες κι εσυ αυτο ειναι θεμα που εξαρταται πια και απο τους 2 και φυσικα μπορει πολυ απλα να συνειδητοποιησεις εσυ η και αυτος οτι τελικα δεν ταιριαζετε και να μη γινει τιποτα παραπανω . Αλλα πιστευω οτι ολο το παιχνιδι για να προχωρησει μια σχεση και να γινει "κανονικη" παιζεται αρκετα στην πρωτη εντυπωση . Και για τις 2 πλευρες παντα .

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλά καλέ τι συγνώμη και κουραφέξαλα;Είναι δυνατόν;
    Κουβέντα κάνουμε κι ενίοτε δημιουργικό διάλογο,όπου ο καθένας πρεσβεύει ό,τι τον εκφράζει.
    Δε νομίζω πως διαφωνούμε ιδιαίτερα,Στελλουλού μου,απλά είναι γνωστή η μανία μου με τις λέξεις...
    Μάλλον σου ξύπνησα τραύματα από τα πρώτα σου ποστς και γι'αυτό έσπευσες ν'απολογηθείς!
    Είπαμε πως είμαι τρομακτική,πως είμαι δικτάτορας,αλλά όχι και τόσο!Ανάπαυση,στρατιώτη! ;)

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    ΠΑΤΡΑ
    Posts
    448
    Βρε Στελουλού μου το ναντινάκι μας είναι η γλυκύτερη ύπαρξη του φόρουμ... μάλλον την παρεξήγησες .. βρε κοίτα καλά την φώτο της και θα συμφωνήσεις μαζί μου!! Δεν είναι φατσούλα????

    Ηι!!!!

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    εεεεελα μωρε σιγα τι να παρεξηγησω ... συζητηση κανουμε , αν παρεξιγιομουν και απο τετοια απλα πραματα τοτε δεν θα μουν εδω , θα μουν στο δαφνι ... χαχαχαχα

  12. #57
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    22
    Εγω απανταω απλα στην ερωτηση

    οχι δεν θεωρω διαστραμμενο οποιον ενδιαφερεται για εναν άνθρωπο που ειναι παχυσαρκος, αντρας η γυναικα. Επισης δεν θεωρω διαστραμενους όσους ερωτευθηκαν μαυρους (οντας ασπροι), μαυρες, ατομα του ιδιου φύλου, νεαρες γυναικες με μεγαλους αντρες, και αντιστροφως.....

    ....εκεινο που με δυσκολευει ειναι αυτοι που ερωτεύθηκαν ....βούρλα

    ομως και με αυτό συμβιβαστηκα...

    ο φίλος μου ο Γιωργος ήταν (και είναι) ένας υπέροχος άντρας. Ενας μαγκας βαρύς κι ασηκωτος. Είμαστε φιλοι χρονια, πως να το πω....μαζι του δεν έχω περιθωρια για να 'μαι χαζη.

    Ο Γιωργος κάποια στιγμη έγινε τύφλα στο μεθύσι (απο τις βότκες) για να μου εξομολογηθει τον ερωτα του... ερωτευτηκε τη Μαίρη... έχετε υπόψη σας την σειρα εκεινη που ο Γεωργουλης επαιζε τον εραστη δυτικών προαστίων....μια σαχλη Μαιρη, κακομαθημενη, ανόητη αν της ελεγες πως ειναι η κατασταση στο κεντρο της αθηνας θα σου απαντούσε "καλα γιατι δεν πανε να μεινουν στην Εκαλη?"

    το τρελλο ήταν πως -όπως αποδειχτηκε- και η Μαιρη ερωτεύθηκε τον Γιώργο. Εκανε σκληρες προσπαθειες να μην σκέπτεται μονο το κομμωτηριο, μπήκε στο πανεπιστημιο για χαρη του... εξελίχθηκε σε κατι σαν την "εκδίκηση της ξανθιας"

    καποια στιγμη ειπα στο γιώργο πως ναι! η μαιρη ειναι η γυναικα της ζωης του και δεν βλέπω κανενα λόγο να ταλαιπωρειται με γυναίκες-δηλητήριο..

    εν πασει περιπτωση αφου συνήθισα αυτον τον έρωτα δεν μπορω τις ρατσιστικες ερωτήσεις

  13. #58
    Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    36
    Originally posted by sweet_but_obese
    Ερώτηση: 1.60 me 132 τωρινά κιλά και με σκαμπανεβάσματα σε μια δεκαετία, θα έχει αρμονικό σώμα; Έχει πιθανότητα να αγαπήσει και να αγαπηθεί όπως η προηγούμενη κοπέλα; Μιλάμε ότι για 1.70 θα ηταν 172κιλα.Υπήρξε ποτέ τόσο; Δεν νομίζω...

    Τα λέω αυτά όχι γιατί έχω κάτι με την κοπέλα.Απλα γιατί για τόσα κιλά ενδιαφέρον δεν υπάρχει.Κι αν υπάρξει κρατάει ώρες.
    Αν και είναι παλιό το post, θα απαντήσω σε αυτό.
    Υπάρχει. Έτσι απλά και περιεκτικά.
    Το έχω ζήσει από πολύ κοντά.
    Μια γυναίκα 1.70m με 180+ κιλά αγαπήσε και αγαπήθηκε όσο λίγες.
    Και όσο κι αν σου φαίνεται περίεργο, το διάστημα που τα κιλά της ήταν στο peak τους, 2 άντρες έκοβαν τις φλέβες τους γι αυτήν και συνεχίζουν ακόμα 5 χρόνια μετά... Το ξέρω πως ακούγεται περίεργο, αλλά είναι αληθηνότατο.
    Και δεν ήταν η μόνη. Γνωρίζω κι άλλη κοπέλα που ήταν 160 κιλά και 1.72m με έναν υπέροχο σύζυγο που τη λατρεύει.
    Ζουν μαζί ευτυχισμένοι εδώ και 18 χρόνια περίπου. :-))

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by Toniats
    Εγω απανταω απλα στην ερωτηση

    οχι δεν θεωρω διαστραμμενο οποιον ενδιαφερεται για εναν άνθρωπο που ειναι παχυσαρκος, αντρας η γυναικα. Επισης δεν θεωρω διαστραμενους όσους ερωτευθηκαν μαυρους (οντας ασπροι), μαυρες, ατομα του ιδιου φύλου, νεαρες γυναικες με μεγαλους αντρες, και αντιστροφως.....

    ....εκεινο που με δυσκολευει ειναι αυτοι που ερωτεύθηκαν ....βούρλα
    συμφωνω απολυτα! και να προσθεσω κατι...ειδικα οι ανδρες ερωτευονται βουρλα, αφηνονται και τους κανουν ο,τι θελουν τα βουρλα...και μετα κλαιγονται κ απο πανω...λιγοι αντρες μπορουν να ξεχωρισουν την σωστη και εξυπνη γυναικα που μπορει να ειναι κ να νιωθει σεξυ ανεξαρτητως των κιλων της...
    για μενα το μυστικο βρισκετε στο πως νιωθουμε εμεις με τον εαυτο μας...
    πιστευω οτι οπως ενιωθα εγω οταν περασα τα 100 κιλα ενω παντα ημουν 75-80, ετσι νιωθει κ μια κοπελα που πηγε 80 κιλα ενω παντα ηταν 65. δε διαφερουμε κ πολυ κοριτσια ασχετα με το περιβλημα...
    καθε ανθρωπος εχει μαθει κ εχει δεχτει τον εαυτο του με μια συγκεκριμενη εμφανιση που σε καποιους αρεσει σε αλλους οχι.
    ο ιδιος ανθρωπος, οταν αλλαξει η εμφανιση του αυτη νιωθει ασχημα με τον εαυτο του, μπορει καποιος αδυνατος να παρει 2 κιλα κ να νιωθει χαλια κ εμεις να του λεμε...μα μονο 2 κιλα πηρες. κι ομως γιαυτον ειναι σημαντικο...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •