duo excellence
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: duo excellence

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    11

    duo excellence

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ Η ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ DUO EXCELLENCE.ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΘΕΣ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    -
    Posts
    4
    Λοιπόν, θα σας πω τη δική μου εμπειρία με τα συγκεκριμένα χάπια.
    Τα πήρα πριν 2 μήνες. Την πρώτη εβδομάδα όλα καλά την 8η ημέρα με έπιασε ένας πόνος στο έντερο άλλο πράγμα!!! δεν μπορούσα να κουνηθώ. στην κυριολεξία!!! ένιωθα ότι θα μείνω! να σημειώσω πως όλες τις ημέρες που τα έπαιρνα πήγαινα συχνότατα στηντουαλέτα (αποσυμφόρηση μάλλον έκανα,χιχι!!!) και έτσι τα σταμάτησα!

    Πριν 10 ημέρες αποφάσισα να τα ξαναξεκινήσω (μυαλό δεν έβαλα, ξέχασα τον πόνο!!!) λοιπόν, την 3 ημέρα μου έρχεται περίοδος στην 20η ημέρα!!! Το περίεργο είναι το εξής: εδώ και 15 χρόνια που έχω περίοδο έχω κύκλο των 40-45 ημερών σ τ ά ν τ α ρ!!! Τί έγινε ξαφνικά και αδιαθέτησα την 20η ημέρα???

    Συμπτώσεις ή όχι? Δεν ξέρω...Αυτό που -πλέον- γνωρίζω καλά είναι πως δεν τα ξαναπαίρνω.

    Είναι η δική μου εμπειρία και δεν σημαίνει πως ισχύει σε όλους.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    11
    Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΚΑΤΕΘΕΣΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΙΚΑ Κ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΕΛΙΚΑ.ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ 3 ΜΕΡΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    -
    Posts
    4
    stellakap είναι η πρώτη φορά που πήρα χάπια.η πρώτη φορά! όμως δεν θα το ξαναδοκιμάσω. καλύτερα αργά και σταθερά. πάντως αν σε πιάσει κανένας πόνος στο έντερο (όχι ότι θα συμβεί και σε εσένα) σταμάτησέ τα!
    καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •