Ξεκινάω!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    14

    Ξεκινάω!!!!

    Καλημέρα σε όλους,
    σήμερα ξύπνησα αποφασισμένη. Μέχρι εδώ ήταν δεν πάει άλλο. Αρχίζω διατροφή και από αύριο-μεθαύριο και reductil. Δεν πάει άλλο!!!
    Καλή δύναμη σε όλους. Μην το βάζετε κάτω!! Εμεις οι πληθωρικοί είμαστε πληθωρικοί και σε δύναμη ψυχής!!!!!

  2. #2
    μπραβο κοπελα μου. ετσι το ειχα παρει αποφαση κι εγω μια ημερα και μετα απο 1 χρονο εχω χασει 15 κιλα και συνεχιζω. στον χρονο ειχα και εποχες που εβαζα κιλα και ετρωγα οτι μου ερχοταν. αλλά το θεμα ειναι να μη σταματας την προσπαθεια σου. εμεις που οταν τρωμε, βαζουμε κιλα, παντα κατι θα βαζουμε μολις αφεθουμε. Αν φας αποψε γιατι βγηκες εξω, την επομενη μερα να ξεχασεις το εγινε το βραδυ, και να συνεχισεις κανονικα το προγραμμα σου. αν εχεις γιορτη, εισαι σε επισκεψη και δεις κατι λαχταριστο, να το φας. μονο ομως εκεινη τη φορα. δεν χαλας την διαιτα αν φας μαι φορα. αν ομως για η μια φορα γινει μια ημερα, μια εβδομαδα, ενας μηνας, τοτε το εχασες παλι το μπαλακι

    καλη αρχη σου ευχομαι. αν ξεκινησεις τα χαπια, να γραφεις στο reductil και ομαδα R να τα λεμε. παιρνω κι εγω τα χαπια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Μπράβο πρασινομάτα! Καλή αρχή! Και γω ξεκινάω αύριο δυναμικά, για να προλάβω σήμερα να οργανωθώ!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    ETSI ETSI ...ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΡΧΕΤΑΙΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

    ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΚΟΛΥΜΠΙ ΧΑΛΑΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ...ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΙΧΙ

    ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΑΓΩΤΑ///ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩΩΩΩ

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    14
    Βρε κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ...με ενθαρύνετε. Μέχρι τώρα δεν έχω πάει τέλεια αλλά ούτε και τραγικά άσχημα. Το Θέμα είναι το βράδυ τι θα κάνω. Συνήθως τα βράδυα υποτροπιάζω...Τώρα σχετικά με το reductil αναρρωτιέμαι αν θα κάνει τίποτα σ' εμένα δεδομένου ότι τρώω και όταν δεν είμαι πεινασμένη. Φοβάμαι δηλαδή ότι και την πείνα να μου κόψει εγώ πάλι θα συνεχίζω να τρώω...Έχει ΄κανείς σχετική εμπειρία?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    141
    παιδια καλημερα σε ολυς!!ειμαι κ εγω νεο μελος και πραγματικα θα ηθελα την υποστηριξη σας!!εχω πολλα κιλα να χασω κατι το οποιο με κουραζει κ μονο η σκεψη με αποτελεσμα να τα κανω θαλασσα!!χτες ειδα ενα ονειρο:ημουνα εκδρομη με το σχολειο στο οποιο εργαζομαι και ανεβαινα μια ανηφορα απο φτεσκο τσιμεντο κ κατι παιδια απο κατω απο αλλο σχολειο με κοροιδευαν χυδαια ομως για τα κιλα μου και εγω κολλουσα στο τσιμεντο κ δεν μπορουσα να περπατησω αλλα στο τελος ξεκολλησα και ανεβηκα την ανηφορα.λετε νε ειναι ονειρο δυμανης οτι θα τα καταφερω;μακαρι.....

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    14
    Dream καλωσήρθες και καλή δύναμη. Συμφωνώ είναι όνειρο που δείχνει ότι είσαι έτοιμη να ξεκινήσεις...κι εδώ είμαστε κι εμείς για τα στραβοπατήματα.

  8. #8
    οχι μονο να ξεκινησεις αλλα και προφητικα να το δεις, οτι θα τα καταφερεις κιολας δηλαδη!!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    141
    πωπω παιδια μεγαλη αποδοητευση σημερα.τα εχω κανει ολα οκ αλλα νιωθω χαλια.μαλλον φταιει ο 1 μηνας καθυστερησης.μιλαμε η διαθεση δαπεδο!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    πολυ πολυ πολυ καλη αρχη καλη μου πρασινοματα!
    και ξερεις ε... τωρα που μπηκες εδω και δηλωσες παρουσια, μη και κανεις κανενα αστειο κ σταματησεις....! όλοι μια γροθια!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    146
    enomenes tha nikisoume!!!!!!!!!!!!! pou leei kai o psinakis!!

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    14
    ...κορίτσια καταρέω...τα'χω κάνει μούτι...ντρέπομαι να σας το πω αλλά απ'τη μέρα που είπα ότι ξεκινάω έχω ήδη βάλει 1 κιλό...έχω ένα κουτί reductil και τα κοιτάω, όπως ο ʼμλετ τη νεκροκεφαλή "να τα πάρει κανείς ή να μην τα πάρει? ιδού η απορία..τέλος πάντων σήμερα θα το συζητήσω και με το θεραπευτή μου (ψυχίατρος) και βλέπουμε...και τι δε θα δινα για μια μέρα που δε θα σκεφτώ το φαγητό και το βάρος μου....για μια μέρα χωρίς υπερφαγία...πάντως με εμψυχώνετε όσο δε φαντάζεστε. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΓΑΜΩΤΟ....ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.....

  13. #13
    ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΑΚΟΥΓΑ ΑΚΟΥΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΙΑΝ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ.
    ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ.ΜΥΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΜΑΖΙ.ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ?"

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    141
    μερικες φορες σκεφτομαι οτι ειναι τοσο απλο αυτο που θελω να πετυχω και το κανω τοσο δυσκολο.ποσα χρονια εχω φαει να τρωω, να κανω προσπαθειες και να ειμαι χαλια ψυχολογικα;;πολλα!!ποσα χρονια χρειαζονται για να χασω καποια κιλα και να αισθανθω ομορφα;;1 1.5 2 ;;δηλαδη μπροστα σε αυτο που εχω χαλαλησει για βλακειες δεν ειναι τιποτα τα 2 χρονια το πολυ.ετσι παιρνω δυναμη.πολλες φορες βεβαια δεν πιανει αλλα συνεχιζω την συζητηση με τον εαυτο μου.σωστη σκεψη δεν ειναι ομως;

  15. #15
    ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ Η ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΟΧΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΡΩΩ ΤΡΩΩ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΑΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΙΤΣΕΣ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ Η ΓΛΥΚΑ ΚΤΛ

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •