Με ποιό ρυθμό χάνετε; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    [quote]Originally posted by paliopaido
    zwhtsa
    είμαστε τα ίδια κιλά και το ίδιο ύψος περίπου (1.72). Επειδή η δίαιτα είναι ένας καθημερινός αγώνας ενάντια στη φυσική μας τάση, μέχρι να δρομολογήσεις το θέμα της επέμβασης (αν το αποφασίσεις τελικά) γιατί δε βάζεις έναν επιτεύξιμο στόχο?
    π.χ. μέχρι τον Οκτώβριο που μπαίνει το φθινόπωρο και αλλάζουμε και γκαρνταρόμπα να έχεις φύγει από το τριψήφιο?
    Μην σκέφτεσαι τα 70 κιλά που ενδεχομένως θέλεις να γίνεις (ή 60 ή 50)
    Σκέψου πόσο διαφορετική θα είσαι με 15 κιλά μείον! Πόσο θα έχει γλυκάνει το πρόσωπο σου! Πόσο θα έχει αλλάξει το σώμα σου! Δες μόνο το 99 και πίστεψε με θα νιώθεις κουκλάρα. Κάποτε είχα με δίαιτα φτάσει τα 91 κιλά και νόμιζα ότι ήμουν θεά!!!!

    Προσωπικά επειδή τα 99 έχω να τα δω πάνω από 2 χρόνια έχω υποσχεθεί στον εαυτό ότι όταν/αν πέσω κάτω από το 100 θα τον επιβραβεύσω γιατί θα έχω πετύχει κάτι σημαντικό.
    Λοιπόν εμπρός με βήμα ταχύ.
    Τώρα που είναι καλοκαίρι και όλοι χαλαρώνουν ριξτο στα μπάνια και θα δεις αλλαγή. Και μην ακούσω τίποτα ότι ντρεπόμαστε να μπούμε στη θάλασσα. Και εγώ νιώθω αμηχανία αλλά μπαίνω γρήγορα και μετά δεν φαίνεται τίποτα. Κάνω τις βουτιές μου κάνω τις απλωτές μου και κανένας δεν ξέρει πως είμαι αποκάτω.

    Μην απογοητεύεσαι

    κουκλιτσα καλησπερα.. ηδη απο την αρχη του χρονου πεδευομαι και οχι μον δοεν εχασα αλλα πηρα και κανδυο.. με αποτελεσμα η ψυχολογια μου να ητανχαλια.... μεχρι που το πηρα αποφαση για την επεμβαση και ηδη νοιωθω αλλος ανθρωπος, δεν κρατιεμαι και περιμενω πως και πως να ερθει η μερα... ειμαι 115... ειναι πολλα κιλα αυταπ ου θελω να χασω και εχω κουραστει με τις διαιτες και δεν εχω αλλο κουρα;γιο να κανω διαιτα και με μια γουρουνια να ξαναπαιρνω κιλα που με το τοσο κοπο χανω!!

    καλη συνεχεια στη δικη σου προσπαθεια ! και σου ευχομαι να τα κατεφερεις..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    ΟΠΩΣ ΕΚΑΙΓΑΝ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΤΑ ΤΡEΝΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ,Ε` ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ!





  3. #18

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •