ΓΥΡΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ! ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988

    ΓΥΡΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ! ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ!

    Γεια σας φιλαράκια... !!!
    Επέστρεψα και γω μετά από 3 εβδομάδες διακοπές!
    Είμαι από χτες στο γραφείο και προσπαθώ να συμμαζευτώ, να προσαρμοστώ, να διορθώσω ότι μπορώ (όσον αφορά τις τρελές κρεπάλες μου στην εξοχή!). Δεν σας λέω τι έφαγα: το μόνο που δεν έφαγα ήταν σαλάτες πάντως (εκτός από ένα βράδυ), όλα τα άλλα τα ρήμαξα!!!
    Χαλκιδική πήγα (φημίζεται η περιοχή για το φαγητό της, μια ψυχή Σαλονικιά που πολύ την ξεχωρίζω και την χαιρετώ ιδιαιτέρως εδώ μέσα, μπορεί να σας διαβεβαιώσει...).
    Η διάθεσή μου πάντως δεν είναι μαύρη... απλά το δέχομαι και προχωράω.. Ξεκίνησα μετά το Πάσχα με 87 κιλά, έφτασα 82-83 στις διακοπές και τώρα είμαι πάλι 87! Θαύμα με βρίσκετε?
    Τώρα όμως στοπ!!! Μαλακά και σταθερά και με υπομονή, προσέχουμε!
    Σας φιλώ λοιπόν όλες και όλους και σας εύχομαι έναν γλυκό Σεπτέμβρη καθόλου μελαγχολικό αλλά πολύ ρομαντικό, ηλιόλουστο, δροσερό και light!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς ήρθες πίσω,Λινταλένια μου κι ας έφερες μαζί και φίλους από παλιά,που δεν τους πολυσυμπαθούμε!
    Δεν πειράζει...θα τους σουτάρουμε και πάλι προτού βολευτούν και μας μπαστακωθούν!Το σημαντικό είναι
    πως περάσαμε όμορφα κι η καλή μας διάθεση διατηρείται!Αυτή είναι άλλωστε και η επιτυχία των διακοπών!
    Η Σαλονικιά που λες,παρά τα φαινόμενα,δεν έχει ιδλεα από καμίας περιοχής το φαγητό!Η απόλυτη ξεφτίλα του παχύσαρκου!
    Καλώς ήρθες λοιπόν και πάλι στην πατρίδα!Καλή δύναμη σε ό,τι ξανακαλείσαι ν'αντιμετωπίσεις!Φιλάκια γλυκοσεπτεμβρινά!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Ναντινάκι?
    Πλάκα με κάνεις?
    Δεν γνωρίζεις βομβίδια στο Μοντιάνο?
    Χανούμ μπουρέκ στου Χατζή με κρέμα βουβάλας?
    Σουτζουκάκια από Καμμένη Γωνιά?
    Πιτόγυρα με ρώσσικη ?
    ααααααααααααααααα
    και είπα να αποτοξινωθώ, πάλι θα αρρωστήσω τώρα που τα θυμήθηκα...
    Βλέπεις τι έκανα 22 μέρες?
    Έτρωγα, έκανα μπάνιο, έτρωγα, έκανα ποδήλατο, έτρωγα.
    Μόλις έμπαινα στην πόλη σε σκέφτηκα. Έλεγα: "που να βρίσκεται τώρα, που μένει"....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Για ποιά με πέρασες καλέ;Για καμία κοιλιόδουλη;
    Τα βομβίδια δεν έχω ιδέα τι είναι...όσο για το Μοντιάνο,να μη ρισκάρω υπόθεση καλύτερα...
    Ο Χατζής μου πήρε την παρθενιά πριν λίγες μέρες στη γιορτή μου,όπου περάσαμε για γλυκό μετά το φαγητό
    και με μύησε φίλος γευσιγνώστης και κάτοχος τουρκικής γλώσσας,γιατί χωρίς βοήθημα δεν καταλαβαίνεις Αλάχ εκεί μέσα!
    Η Καμμένη Γωνιά είναι στην οδό που ζούσα 16 χρόνια,αλλά τα σουτζουκάκια της κι εγώ δε συναντηθήκαμε ούτε στη στάση ποτέ!
    Μετά μου έβαλες αλοιφές(μπλιαχ)και κρέατα(ψιλομπλιαχ)...Γενικά είμαι του παιδικού μενού εγώ και δεν τολμώ νέες γεύσεις.
    Να φανταστείς από μέλος του φόρουμ πέρισυ έφαγα την πρώτη μου Ναυαρινοκρέπα με νουτελοφούντουκο και από το Νεφελούδι μου
    δοκίμασα κινέζικο(δεν τρελάθηκα κιόλας),που μου το έφερε πακέτο σπίτι.Ούτε μαγειρεύουμε ούτε γυρνάμε τα φαγάδικα...Σου λέω,
    η απόλυτη ξεφτίλα του παχύσακρου είμαι!Κι αν απορείς πώς έφτασα ως εδώ...είναι από τον αέρα που ανέπνεα και το νερό που έπινα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Κοίτα από μια άποψη αφού δεν τα ξέρεις όλα αυτά και δεν τα λαχταράς, είσαι τυχερή... τι άλλο να σου πω?
    Απορώ στην πόλη πως κυκλοφορείς? Που όπου και να σταθείς συναντάς και ένα μπουγατσάδικο (άρχισα πάλι)?
    Μυστικός πράκτορας είσαι τελικά? Ως και σ' αυτό ξεχωρίζεις? Τι να σου πω?
    Μυστήρια γυναίκα ...........χρόνια πολλά για την γιορτούλα σου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Σ'ευχαριστώ πολύ,μαναράκι μου για τα χρόνια πολλά σου!
    Όσο για το τι είμαι...ασ'το καλύτερα!Πρώτη μέρα πίσω να μη σε αποτρελάνω....Μάκια!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Τρέλανε με εδώ και τώρα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •