ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6

    ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΟ!!ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 40 ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ
    Posts
    150
    Καλως ήρθες Νινίνίκα και καλή επιτυχία στις προσπάθειές σου.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΧΑΣΕΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    Καλησπέρα νινίκα και καλώς μας ήρθες!

    Γιατι τρομοκρατημένη καλή μου? Για να αλλάξουμε αυτο το απαισιόδοξο επίθετο μ' ένα "αποφασισμένη" και όλα θα πανε καλύτερα!!

    Πως θα μπορούσαμε να σας εξυπηρετησουμε για να εχετε μια πιο ανετη διαμονη στα μερη μας?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΝ ΟΧΙ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΕΧΩ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ ΤΑ ΚΙΛΑ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ
    Posts
    150
    Από τον Ιούλιο παίρνω Ρεντουκτίλ και τώρα το Σεπτέμβριο άρχισα να γυμνάζομαι. Δεν υπάρχουν συνταγές επιτυχίας παρά μόνο η παλιά κλασσική συμβουλή: σωστή διατροφή και άσκηση. Δυστυχώς εγώ έχω πρόβλημα υπερφαγίας και δεν είμαι καθόλου συνεπής. 1 η 2 φορές την εβδομάδα το ρίχνω στο φαγητό, ιδίως όταν έχω μπροστά μου φαγητό δυσκολεύομαι να πω όχι δεν πεινάω. Τρώω χωρίς να νιώθω πείνα. Προσπαθώ να το πολεμήσω αλλά δεν έχω πετύχει και θαύματα. Τουλάχιστον το περιόρισα σε 1 ή 2 φορές την εβδομάδα ενώ πριν είχα επεισόδιο υπερφαγίας σχεδόν κάθε βράδυ.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6
    ΤΑ ΡΕΝΤΟΥΚΤΙΛ ΤΙ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    Ωραία... και με το φοβο τι καταφεραμε ως τωρα, καλη μου? Ολες μας εχουμε περασει απο απειρες διαιτες, απο απειρες φορες που ειπαμε "απο Δευτερα ξεκιναω" και τα γνωστα.. Όμως ξερεις κατι? Πιστευω οτι ό,τι κ αν εχει συμβει ως τωρα, στο χερι σου ειναι να το χειριστεις. Μπορεί να μην ειναι η πρώτη σου δίαιτα, αλλα μπορείς να πιστέψεις στην δυναμη σου να ναι η τελευταια! Εχεις την διαθεση να το δεις πιο ψυχραιμα κ πιο θετικα? Θα σε βοηθησει να μην μπαινεις σε φάση "αυτοτιμωριας" όταν αποτυγχάνεις.. Και ξερουμε πως τιμωρουμε εμεις οι παχυσαρκοι τον εαυτο μας.. Ταιζοντας τον!!

    Λοιπον? Αν εισαι ετοιμη, ειμαστε εδω για να σε στηριξουμε. Υποσχεσου ομως οτι πρωτη φαν σου θα εισαι εσυ!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ
    Posts
    150
    Τα ρεντουκτίλ τα δίνει μόνο γιατρός αφού δεν υπάρχει άλλη λύση. Εμποδίζουν το αίσθημα της πείνας. Αλλά δεν είναι πανάκεια. Και φυσικά δεν κάνουν για όλους.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6
    ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΜΟΙΡΟ ΘΥΜΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΚΟΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΑΝ ΚΙΛΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΣΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ 40 ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΤ Ε ΔΕΙΛΙΑΣΩ Η ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    Αυτη ειναι σωστη σταση κουκλα!! Θα χεις υποστηριξη εδω. Ξερουμε τι περνας.. Κανε κατι τωρα για τον εαυτο σου, ε?

    Θα τα λεμε!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •