ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
    ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
    ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΟΣΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ)
    ΑΚΟΜΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ
    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ
    ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΔΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΨΟΓΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΥΤΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΙΤΣΕΣ ΟΥΤΕ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΠΡΩΙΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ (ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ)
    ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΟΥ
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
    ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΟΝΤΑΣ ΜΕΛΟΣ ΜΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΕ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΧΟ (ΚΙΛΑ) ΕΓΙΝΑ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
    (ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ)
    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΩ
    ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ
    ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΙΑ
    ΓΥΡΙΣΑ ΠΙΣΩ 1,5 ΚΙΛΟ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ (ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΝΤΕ ΩΡΕΣ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕΡΝΟΜΟΥΝ)
    KEEP GOING ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Μπράβο Αννεζίνα!
    Συγχαρητήρια!
    (Εγώ πάλι δεν τα πήγα πολύ καλά χτες. Το μόνο παρήγορο ήταν ότι έκανα 2 ώρες ποδήλατο...)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    Καλημερα!
    οντως η ασκηση ειναι οτι καλυτερο μπορουμε να κανουμε...
    και εγω τωρα το καταλαβαινω... ξεκινησα λατιν χορο,2 φορες την βδομαδα!!..
    και την προηγουμενη βδομαδα τα γραμμαρια εφευγαν χωρις να το καταλαβω !!!!
    εχω κολησει τοσο πολυ που τουλαχιστον ενα εικοσαλεπτο χορευω και μονη μου σπιτι καθε μερα ..το σαββατο με το που ξυπνησα εκανα ενα εικοσαλεπτο χορο και μετα ετοιμαστηκα να παω για καφεδακι!!
    χαχαχα ασε πολυ γελιο!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΄ΛΟΓΙΑ
    ΖΩΙΤΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΧΟΡΟΣ (ΚΑΝΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟ - ΠΟΔΗΛΑΤΟ ) ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    εγω ειμαι απο βολο...
    και παω σε μια σχολη που κανει διαφορους χορους... εγω μπηκα στο τμημα λατιν ( θα μαθουμε ρουμπα- σαλσα-μαμπο-ευρωπαικο ταγκο-βαλσ- μερεγκε- πατσατα- τσα τσα τσα)...
    εχει πολυ γελιο ηδη εχω κανει 3 μαθηματα! και εχω ενθουσιαστει.. ειναι μια ωρα καθε φορα,δυο φορες την βδομαδα και ειναι σαν να κανουμε αερομπικ εγω καθε φορα γινομαι μουσκεμα... και μαθαινουμε να χορευουμε.. και γυμναζομαστε!!
    ξεκινησαμε με βασικα βηματα και σε καθε μαθημα μαθαινουμε και κατι παραπανω.. προσπαθω να συγκρατω τα ταγουδια που χορευουμε και ετσι τα κατεβαζω απο το ιντερνετ και χορευω και εγω σπιτι!!

    και καθε βδομαδα κανουμε και παρτυ!! που χορευουμε και εκει οποτε ειναι σα να κανουμε 3 φορες την βδομαδα χορο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    EΓΩ ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΧΟΡΟΥ
    ΤΟΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΚΟΡΜΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΒΟΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΧΟΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ
    (ΠΑΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΚΟΨΙΜΟ ΤΣΙΓΑΡΟΥ) ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΝΟΜΑΙ
    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΝ
    ΛΙΝΤΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΥΤΤΑΣ ΠΙΣΩ
    ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ
    ΦΙΛΙΑ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    στην αρχη ειχα αυτο το κολημα λογω κιλων...
    αλλα ειπα δεν βαριεσαι...εγω θα παω!!!
    και τελικα διαπιστωσα πως στο τμημα υπαρχουν και αλλες κοπελες στα' κυβικα' μου!!! :P

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    ΖΩΙΤΣΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΝ ΚΛΕΦΤΗΣ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ
    ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Annezina,μπράβο για τις αλλαγές που αναγνωρίζεις,πολύ σημαντικές.Το θέμα είναι και για μένα να διορθώνω λάθος οπτικές πάνω στη διατροφή μου,γιατί παρασύρομαι γρήγορα,όχι σε υπερφαγία,αλλά σε μοτίβα τίποτε ως τις 2 και μετά τα πάντα,lol,δηλαδή κάνω το λάθος να παραλείπω γεύματα και μετά πεινάω τόσο που τρώω διπλά.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    SABE ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ
    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΑΡΕΛΕΙΠΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΕΦΕΥΓΑ ΝΗΣΤΙΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΤΡΩΓΑ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΩ
    ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΗΘΑΡΓΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΥ) ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΟΡΟΠΙΑ
    ΤΡΩΩ ΠΡΩΙΝΟ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΒΡΑΔΥΝΟ
    ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΩ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ
    ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΕΣ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ
    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΥΤΤΑΩ ΠΙΣΩ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ
    ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •