Ειμαι η Βιβη Καλησπερα και απο μενα..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1

    Ειμαι η Βιβη Καλησπερα και απο μενα..

    Καλησπερα και απο μενα! Χαιρομαι που τα λεμε και απο "κοντα" !!!

    ειμαι η βιβη ειμαι 35 χρονων και εχω και εγω παραπανω κιλακια..

    τη δυναμη για να γραψω μου την εδωσε το μελος tonia_gr η γλυκια μου τονια την οποια την γνωρισα μολις εχτες περιμενωντας στην επιτροπη στα μελισσια και ειναι ενα πολυ γλυκο κοριτσι.

    τονια μου σε ευχαριστω! ξαναεκανα εγγραφη τελικως

    ελπιζω να τα λεμε απο δω και περα με ολους σας...

    καλη δυναμη σε ολους....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Καλώς ήρθες Βιβή!
    Σου εύχομαι τα καλύτερα στην προσπάθειά σου!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Γειά σου,Βιβουλίνι!Η αλήθεια είναι πως δέρνουμε λιγάκι εδώ μέσα,
    οπότε καλά που σε εμψύχωσε η Τόνια να τολμήσεις το μεγάλο αυτό βήμα
    για να έχουμε φρέσκο κρέας στην παρέα!Ξέρεις,το ήδη μελανιασμένο,το βαριέσαι...
    Καλά,καλέ!Εσύ ετοιμάζεσαι για επέμβαση και σ'εμάς κολλάς;Δε θέλω τέτοια!Δε θέλω τέτοια!
    Καλώς σε βρίσκουμε,λοιπόν!Ευχαριστο ύμε γλυκέ νταβατζή,που μας την έφερες την νοστιμιά!
    Σιγά σιγά θ'αναθαρρήσεις και θα μας πεις δυό λόγια για σένα,να γνωριστούμε καλύτερα,ε;
    Εγώ είμαι η Ναταλία,είμαι 38 χρονών και κάπου 150 κιλά,με δύο δακτυλίους στο ιστορικό μου
    και πάμε σύντομα για sleeve!Tώρα ή νιώθεις καλύτερα ή παίζει να σε τρόμαξα για τα καλά!Χεχε!
    Φιλάκια πολλά κι εδώ είμαστε να τα λέμε...Χαλλλαρά,Υφαντή!!

  4. #4
    καλε θα τρελλαθω!!! χα χα!!! τι υποδοχη ειναι αυτη?
    μηπως θα πρεπει να το ξανασκεφτω? χα χα!!!

    σας διαβαζα καιρο τωρα αλλα δεν τολμουσα να γραψω γιατι.....χμ....ντρεπομουν...δη λαδη σκεφτομουν τι να τους πω μια απο τα ιδια? μια ακομα ιστορια? και αν με σνομπαρουν και δεν μου απαντησουν? αν δεν μου δωσουν σημασια? αν... αλλα αυτη η υποδοχη οχι οχι δεν μου περασε ποτε απο το μυαλο...

    γι αυτο πηρα ΤΟ θαρρος να γραψω και εγω γιατι με τη σειρα μου μπορει να βοηθησω καποιους,που ειναι αναποφασιστοι, να ξεκαθαρισουν τις σκεψεις τους και να παρουν τη σωστη αποφαση.

    ευχαριστω παντως για το...καλοσωρισμα!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    ΄Καλωσορισες .....κ σου ευχομαι τα καλυτερα....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Καλώς ήρθες kookoo στην παρέα!

  7. #7
    irenep
    Guest
    ennoeitai pws rwtas, sxoliazeis kai symvoyleyeis eleythera!!! kalh arxh!!

  8. #8
    Σας ευχαριστω για το καλοσωρισμα!!!

    ειμαι λιγο αγχωμενη διοτι παω για sleeve... ειμαι σε λιστα αναμονης για το ιπποκρατιο. για μετα των φωτων το κοβω...

    περασα απο την γνωστη επιτροπη στις 26-11. περιμενα 2 μηνες για το ραντεβου και τωρα ξαναπεριμενω...

    ειμαι 35 ετων 114 περιπου κιλα 1,62 υψος.
    πονανε τρομερα τα ποδια μου το πρωι οταν σηκωνομαι απο το κρεββατι και κουραζομαι πολυ...

    δεν ειχα προβλημα με το βαρος μου. επαιρνα 2-3 κιλακια και τα εχανα αμεσως με λιγη προσοχη στη διατροφη μου.τα 69 κιλα ηταν το οριο. εμεινα εγκυος στον 1ο μου γιο πριν 10 χρονια και εφτασα τα 95 κιλα , τα εχασα με διαιτα δυσκολα πολυ και το βαρος μου κοιμαινοταν στα 70-75...
    μετα απο 8 χρονια εφτασα να ζυγιζω 100 κιλα, δεν ξερω πως, εκανα διαιτες ολο αυτον τον καιρο, πηρα ροφηματα, πηρα λιποδυαλιτες, πηρα πρωτεινες πηρα χαπια και με ολα αυτα ξυπνησα στα 100 κιλα.. εχανα με δυσκολια 1 κιλο το μηνα και επερνα 2 τον επομενο γιατι εβλεπα οτι δεν ειχε νοημα να στερουμε χωρις αποτελεσμα. στα 100 κιλα μου εμεινα εγκυος στο 2ο γιο μου και ευτυχως γεννησα στα 103 κιλα...

    μετα απο ολα αυτα εχει χαλασει ο μεταβολισμος μου και ο θυρεοειδης μου... πηρα την αποφαση για δακτυλιο στην αρχη αλλα ψαχνοντας το στο διαδυκτιο ανακαλυψα και αλλους μεθοδους και πηγα αποφασισμενη στο γιατρο για πτυχωση διοτι δεν ηθελα ξενο σωμα και η sleeve με φοβιζε. τελικα καταληξαμε πως το καλυτερο για μενα ειναι η sleeve και ολα εχουν παρει το δρομο τους....

    συγνωμη για το μεγαλο post..
    αυτα εν ολιγης....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    PATRA
    Posts
    225
    καλως ηρθες Βιβη!!!
    Σου ευχομαι καλη επιτυχια στην επεμβαση σου!!!!
    Να σου ζησουν τα παιδακια σου και πες μας βρε κοριτσακι μου, πως τα καταφερες και πηρες μονο 3 κιλακια στην εγκυμοσυνη σου??? ειναι αθλος!!! συγχαρτηρια! εγω με διαιτα και παλι πηρα 7,5 με 8 κιλα και στερηθηκα κιολας...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    Καλη επιτυχια βιβη μου στην επεμβαση σου...κ μην αγχωνεσαι καθολου....ολη η θετικη μας σκεψη θα ειναι μαζι σου....ολα θα πανε καλα....κ επιτελους η ζυγαρια σου πολυ συντομα θα αρχισει να σου δειχνει διψηφια νουμερακια....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΒΙΒΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΕΜΒΑΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ!!!!!
    ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ SUPER ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ,ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ,ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ.
    ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

  12. #12
    Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας..

    Εχω νεα να σς πω. εχω ραντεβου την τριτη 8-12 για προεγχηρητικο ελεγχοστο ιπποκρατιο. εχω κανονισει για την επεμβαση για μετα των φωτων. πολυ νωρις δεν ειναι? τι ακριβως εξετασεις θα κανω?
    Θελω τις εμπειριες σας....

  13. #13
    μαρικακι μου εκανα πολλους εμετους το πρωτο τριμηνο αρα δεν επερνα...

    και απο την αλλη με ειχε φοβησει τοσο πολυ ο γυναικολογος μου που εβλεπα φαι και δεν ηθελα ...

    αλλα δυστηχως η εγκυμοσηνη μου κρατησε μονο 30 βδομαδες και ετσι οπως καταλαβαινεις δεν πηρα αλλα κιλα...

    γερα να βγαινουν τα παιδακια μας και ας περνουμε και λιγα κιλακια παραπανω. δεν πειραζει...

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    24
    συγνώμη που θα ρωτήσω κι αν γίνομαι αδιακριτη μην μου απαντάται.
    Τι είναι η sleeve???

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    καλως ηρθες και καλη επιτυχια σε ο,τι αποφασισεις! δεν ειναι και τοσο πολλα τα κιλα σου...πως κ δε ξανασκεφτεσαι την περιπτωση της διαιτας?

    υγ ειμαι 30 ετων, ημουν 103 κιλα και υψος 1.63, χωρις παιδια ακομα.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •