τι ΔΕΝ εφαγα σημερα (ιστοριες καθημερινης επιτυχιας)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 282
  1. #1

    τι ΔΕΝ εφαγα σημερα (ιστοριες καθημερινης επιτυχιας)

    καλημερα σε ολους!!
    εδω λοιπον θα γραφουμε τι καταφεραμε να μην φαμε,σε τι καταφεραμε να αντισταθουμε ενω μας καλουσε επιμονα και βασανιστικα...

    εγω λοιπον χτες εφτιαξα κατι πεινιρλακια ΜΟΥΡΛΙΑΑΑ!!ξετρελαθηκανε ολοι,αλλα εγω ΚΥΡΙΑ!στο υψος μου!δεν υπεπεσα στον πειρασμο και πολυ χαρηκααα

    περιμενω τις δικες σας μικρες καθημερινες επιτυχιες, που μας κανουν να αισθανομαστε δυνατοι και μας δινουν κουραγιο να συνεχισουμε...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Μακαρονια με λιγη κοκκινη σαλτσα ντοματας και λιγο τυρι εναντιον delivery, σημειωσατε ασσο!
    Ηταν χτες το απογευμα να παω σουπερ μαρκετ να παρω οτι τροφιμα χρειαζομουν αλλα δεν τα καταφερα και σημερα μου γυροφερνε σαν ιδεα εντονα το σουβλατζιδικο της γειτονιας.
    Παμε για νεες επιτυχιες, χαχαχα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    180
    Και εγω μολις τωρα τελειωσα με τις δουλειες του σπιτιου....σκευτηκα τα πατατακια που παρατησε χθες στο ντουλαπι ο Αλεξ.....
    σηκωθηκα πηγα στο ντουλαπι ,τα πηρα ...και τα εφαγα.!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    κορίτσια και αγόρι δεν πάει έτσι ....
    άντε να σας βάλω σε τάξη, εγώ δεν έφαγα 1 τυρόπιτα που μου μύρισε απίστευτα στο φούρνο που μπηκα και περιορίστηκα σε 2 κριτσίνια ολικής και 1 μήλο αν και πεινούσα σαν λύκος ..
    έλα να μαζευόμαστε ...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by DEPON
    Και εγω μολις τωρα τελειωσα με τις δουλειες του σπιτιου....σκευτηκα τα πατατακια που παρατησε χθες στο ντουλαπι ο Αλεξ.....
    σηκωθηκα πηγα στο ντουλαπι ,τα πηρα ...και τα εφαγα.!!
    Και τωρα τι θα φαει ο Αλεξ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    ντεπονακι η λυση ειναι να πετας καθε τι τετοιο που περισσευει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    βάσια μου κι εγώ το ίδιο κάνω καποτε σε μία συνάντηση στα weight watchers μας έλεγαν ότι το σώμα μας δεν είναι σκουπιδοντενεκές να μαζεύει άχρηστα πράγματα πόσο δίκιο είχαν.....

  8. #8
    kwsta1 και αννεζινα συγχαρητηριαααααααααα!!!!ετ σι θα συνεχισουμε να αντιστεκομαστε στον πειρασμο!μπραβο σας μπραβο σας γιατι ξερω ποσο δυσκολο ειναι!
    ντεπονακι δεν πειραζειιιιι!μια φορα εγινε αυτο τελος!την επομενη φορα που θα κανεις αναλογες σκεψεις θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    532
    Ωχ αυτό που φοβόμασταν!
    Εδώ τώρα θα τρέχουν τα σάλια και θα χαλάσουν όλα τα πληκτρολόγια!
    Τίποτα το φοβερό:
    Έκανα εκμέκ και ΔΕΝ έφαγα
    Έκανα λουκάνικο τηγανητό και ΔΕΝ έφαγα
    Γύρισα στο σπίτι και το αμόρε έτρωγε μελομακάρονα και μετά ξηρούς καρπούς και ΔΕΝ έφαγα.
    Αυτά μόνο εχθές!

  10. #10
    καλυτερα να πεφτουν τα σαλια σταπληκτρολογια παρα οι απαγορευμενοι καρποι στα στομαχακια μας

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    532
    Δεν έφαγα ξηρούς καρπούς που έτρωγαν στην πρόβα.
    Δεν έφαγα σοκολάτα που μου πρόσφερε η Μαριλένα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    αθηνα
    Posts
    418
    κουραμπιε...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    xaxaxaxaxa Θεικο θεμα θεικο! τοπατε κ το κανατε!!!!

    Κοριτσια κ τιν ΔΕΝ εχω φαει.
    Ειμαι Αθηνα κ εχει παντου γλυκα, ολο επισκεψεις παω κ ολο φαε φαε αλλα εγω... πηγαινω φαγωμενη κ δεν τρωω τιποτε εξω απο το σπιτι...
    Ειναι το πρωτο μου ταξιδι εκτος σπιτιου που δεν τρωω ο,τι μου προσφερουν κ μου φαινεται πολυ περιεργο αλλα κ τονωτικο! Επιτελους μπορω κ λεω οχι ευχαριστω...
    Κραταω τις θερμιδες για οταν θα λιγουρευτω κατι που θα αξιζει για μενα παραπανω...
    Μολις ερθει το μωρο μου πανω θα του πω να βγουμε να φαμε ενα πλουσιο γευμα ενα βραδυ κ μετα γλυκακι! αυτο ναι θα ηταν παραδεισος!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    Mόλις μου έφεραν ένα ζεστό ζεστό κρουασαν με μερέντα κι εγώ είπα ευχαριστώ και όταν έφυγαν το πέταξα στον κάδο για να μην το βλέπω
    keep going
    BAD GIRL ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    πωπω ε οχι το κρουασαν δεν θα το πεταγα με τιποτα

    seyxaristv poly!

Page 1 of 19 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •