Υπόσχεση στον εαυτό μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Ξεκίνησα τον προηγούμενο Αύγουστο και μέχρι τον Φεβρουάριο ήμουν 76.Τώρα 72 έφτασα τον Οκτώβρη και παραμένω σταθερή λόγω Χριστουγέννων κλπ κλπ που ομολογώ ΕΦΑΓΑ .
    Έχω κάνει και άλλα διαλείμματα ενδιάμεσα βέβαια και ειδικά τώρα στις γιορτές!Απλά προσέχω να μην το παρακάνω.

  2. #17
    Ήδη έχασα 1 κιλό!!!!Και 1,1 % λίπος!!!
    Συνεχίζω!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    823
    Mayumi τρως πάρα πολύ λίγο! Μόνο το μισό ενός πιάτου μικρού για μεσημεριανό και βραδυνό μια σαλάτα; Ακόμη και οι διαιτολόγοι το λένε, πρέπει να τρώμε έστω και λίγο το βράδυ! Πόσο μάλλον το μεσημέρι.

  4. #19
    Η σαλάτες που τρώω μου φαίνονται αρκετές και λάδι βάζω και ψωμί τρώω και γενικά δεν πεινάω ,μόνο λιγούρες έχω που τις είχα πάντα !
    Πάντως όταν έκανα δίαιτα με διαιτολόγο μου έβαζε πολύ πιο λίγα να τρώω ...και δεν χόρταινα ποτέ !Τώρα είναι η πρώτη φορά που είμαι καλά με αυτά που τρώω!
    Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον πάντως, είσαι πολύ γλυκιά!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    823
    Τίποτα, να 'σαι καλά Εγώ πήγαινα σε διαιτολόγο και μου έβαζε μισή μερίδα το βράδυ, τώρα κάνω μόνη μου δίαιτα και βάζω ακόμα και γλυκό μέσα αν χρειαστεί! Γενικά όμως τρώω δύο ή μιάμιση μερίδες όλη τη μέρα, ανάλογα με το τι φάω πρωινό και μεσημεριανό. Καλή κατηφόρα λοιπόν κουκλίτσα!!
    Και το καλοκαίρι με μπικίνι!!!!!!!!....

  6. #21
    Βέβαια μπικίνι !!
    Εμένα η διαιτολόγος που είχα μου έβαζε το πρωί φρούτα το μεσημέρι 1 μερίδα μικρή φαγητό και το βράδυ δημητριακά .Ενδιάμεσα 1 γιαούρτι 2%.
    Και τι κατάλαβα?Έχασα 8 ,πήρα 18...
    Καλύτερα μόνες μας!Δεν έχω να απολογηθώ σε κάποιον για οτιδήποτε παραπάνω έφαγα!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    823
    Συμφωνώ! Αν και εμένα είναι πολύ καλή η διαιτολόγος μου, δεν με ρωτάει καν πόσο έφαγα! Γιατί είναι σε γιατρό ενδοκρινολόγο (βοηθός) και δεν έχει να κερδίσει κάτι! Χάσω δεν χάσω.. Απλά η γιατρός μου μου είπε να κάνω προσπάθεια, δεν με πείραξε όμως, γιατί το είχα πάρει ήδη απόφαση! Θέλω κι εγώ φέτος το καλοκαίρι να μην ντρέπομαι να βγω στην παραλία όπως πέρυσι..Μακάρι να τα καταφέρουμε, εγώ δεν είμαι αισιόδοξη με τις προσπάθειες που είχα κάνει πριν, αλλά βλέπω τώρα προσέχω! Λίγες φορές ξεφεύγω και σε αυτές όχι πολύ!!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    χεχε έχασα το πρωτο 1 και κάτι κιλάκι, για την ακρίβεια 1.300!

  9. #24
    Μπράβο!!1,300 κιλά μείον στο στόχο!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •