namai k egwwww!kainougia!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1
    anastasia&marilou
    Guest

    namai k egwwww!kainougia!

    loipon hmoun 110 logw egkumosynhs k gennas(!),twra 2 1/2 mhnes meta eimai 96 kai exw kollhsei!se mia ebdomada mpainw gia daktulio!stoxos???na foraw mpikini kauto ton augousto mazi me thn korakla mou!!!kapou sta 60 dld!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    βασικα δεν εχω ιδεα τι ακριβως σου κανει η δακτυλιος αλλα να σου ευχηθω καλη επιτυχία και μακαρι να πετύχεις καθε σου στόχο και να χαιρεσαι τη μπουμπου σου!

  3. #3
    anastasia&marilou
    Guest
    Σε ευχαριστω πολυ!!!Ευχομαι και εσυ να πετυχεις τους στοχους σου!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Καλο κουραγιο! θελει κοτσια το μπικινι εγω θα το βαλω οπως παντα γιατι απλα δε μπορω τα ολοσωμα με τιποτα...

  5. #5
    anastasia&marilou
    Guest
    ουτε εγω...αλλα ειδικα φετος αν βγω ετσι οπως ειμαι δεν θα μεινει ουτε σαρδελα στη θαλασσα..!θελω να ειμαι περηφανη για το σωμα μου...οσο μπορω!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    καλα παρε κανενα σουπερσεξυ μπικινι με σουτιεν που δενει στον αυχενα κ κανει ωραια τα στηθη κ θα σου πω εγω...
    θα σε κοιτανε ξελιγωμενοι οι σαρδελοι!
    εμεις ριχνουμε τον εαυτο μας, μια χαρα ειμασταν και στα 100 κιλα. απλα παραφουσκωμενες...οκ

  7. #7
    anastasia&marilou
    Guest
    Λες εεε?????θα το παρω απο τωρα για να εχω ξεκαθαρα μπροστα μου τον ποθο μου!Αχ αντε παναγιτσα μου να γινει δουλεια γιατι δεν θελω να απογοητευτω!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Καλώς ήρθες Αναστασία, σου εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις, και να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου !

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173
    Originally posted by anastasia&marilou
    loipon hmoun 110 logw egkumosynhs k gennas(!),twra 2 1/2 mhnes meta eimai 96 kai exw kollhsei!se mia ebdomada mpainw gia daktulio!stoxos???na foraw mpikini kauto ton augousto mazi me thn korakla mou!!!kapou sta 60 dld!
    Κατσε, να σε επαναφερω στην πραγματικοτητα.
    Ο μηνας εχει 7, θα εχεις την τελειωσει με την επεμβαση κατα τις 15 με 20 Απριλιου και αρα μεχρι τον Αυγουστο μενουν 3 μηνες.
    Σε 3 μηνες εσυ θα χασεις 35 κιλα;
    Δε θα τα εχεις χασει.
    Κι αν τα χασεις,θα εχεις τραυματισει τον εαυτο σου συν θα δεις το δερμα σου να κρεμαει,sorry to tell you.
    35 κιλα,ποσο μαλλον απο τα 96 στα 60 κι οχι απο τα 150 στα 125 ...δε χανονται σε 3 μηνες χωρις παραπλευρες απωλειες...

    Επισης κατι αλλο που κανεις λαθος...Μιλας για το δακτυλιο σαν να ειναι η λυτρωση...Δεν ειναι λυτρωση.Αντε να κανω δακτυλιο να τελειωνω λες...Μαλλον δεν εχεις συνειδητοποιησει ουτε τι θα τελειωσεις ουτε τι θα αρχισεις με το δακτυλιο.

    Συγγνωμη αν σε στενοχωρω αλλα καποιος επρεπε να αναλαβει το ρολο του κακου και να φερει τα πραγματα στη θεση τους.

    Κατα τα αλλα σου ευχομαι να σου ζησει η κορη και να φτασεις στα κιλα που θες με τον κατα δυναμη σωστο τροπο.Και εχε στο νου σου οτι 35 κιλα που θες να χασεις,δεν ειναι τρομερα πολλα,χανονται με διαιτα και ασκηση μια χαρα!!!!Και δεν εισαι τοσο ασχημη οσο νομιζεις αυτη τη στιγμη.Συμφωνω τα μαλλα με το πνευμα του μηνυματος της badgirl(εκεινο που σου λεει για το σουτιεν και τους σαρδελους...).ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πρεπει να χασεις βαρος αλλα υπαρχουν και χιεροτερα.35 ΧΑΝΟΝΤΑΙ!!!!Ο ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ.ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ ΣΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173
    Καλά εννοείται ότι θα βάλεις δακτύλιο κι ότι θα με γράψεις στα παλιά σου τα παπούτσια,αλλά αν έστω στιγμιαία μπεις στη διαδικασία να το ξανασκεφτείς μετά το μηνυμά μου,κάτι θα έχω πετύχει.

    Καλή επιτυχία όπως και να έχει.

  11. #11
    irenep
    Guest
    βρε changes αυτα θα τις τα πει ο γιατρος. μην την αποθαρρυνεις την κοπελα.
    anastasia&marilou καλη επιτυχια με την επεμβαση και καλη αναρωση!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173
    Originally posted by irenep
    βρε changes αυτα θα τις τα πει ο γιατρος. μην την αποθαρρυνεις την κοπελα.
    anastasia&marilou καλη επιτυχια με την επεμβαση και καλη αναρωση!
    τι θα της πει μωρε ο γιατρος;δουλευομαστε;
    ξερει ο γιατρος τι θα πει να εισαι γυναικα 96 κιλα;τιποτα δεν ξερει.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη & Αθήνα
    Posts
    447
    Originally posted by changes
    Originally posted by anastasia&marilou
    loipon hmoun 110 logw egkumosynhs k gennas(!),twra 2 1/2 mhnes meta eimai 96 kai exw kollhsei!se mia ebdomada mpainw gia daktulio!stoxos???na foraw mpikini kauto ton augousto mazi me thn korakla mou!!!kapou sta 60 dld!
    Κατσε, να σε επαναφερω στην πραγματικοτητα.
    Ο μηνας εχει 7, θα εχεις την τελειωσει με την επεμβαση κατα τις 15 με 20 Απριλιου και αρα μεχρι τον Αυγουστο μενουν 3 μηνες.
    Σε 3 μηνες εσυ θα χασεις 35 κιλα;
    Δε θα τα εχεις χασει.
    Κι αν τα χασεις,θα εχεις τραυματισει τον εαυτο σου συν θα δεις το δερμα σου να κρεμαει,sorry to tell you.
    35 κιλα,ποσο μαλλον απο τα 96 στα 60 κι οχι απο τα 150 στα 125 ...δε χανονται σε 3 μηνες χωρις παραπλευρες απωλειες...

    Επισης κατι αλλο που κανεις λαθος...Μιλας για το δακτυλιο σαν να ειναι η λυτρωση...Δεν ειναι λυτρωση.Αντε να κανω δακτυλιο να τελειωνω λες...Μαλλον δεν εχεις συνειδητοποιησει ουτε τι θα τελειωσεις ουτε τι θα αρχισεις με το δακτυλιο.

    Συγγνωμη αν σε στενοχωρω αλλα καποιος επρεπε να αναλαβει το ρολο του κακου και να φερει τα πραγματα στη θεση τους.

    Κατα τα αλλα σου ευχομαι να σου ζησει η κορη και να φτασεις στα κιλα που θες με τον κατα δυναμη σωστο τροπο.Και εχε στο νου σου οτι 35 κιλα που θες να χασεις,δεν ειναι τρομερα πολλα,χανονται με διαιτα και διατροφη μια χαρα!!!!Και δεν εισαι τοσο ασχημη οσο νομιζεις αυτη τη στιγμη.Συμφωνω τα μαλλα με το πνευμα του μηνυματος της badgirl.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πρεπει να χασεις βαρος αλλα υπαρχουν και χιεροτερα.35 ΧΑΝΟΝΤΑΙ!!!!Ο ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ.ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ ΣΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ.
    +1000

  14. #14
    anastasia&marilou
    Guest
    Καταρχας καλημερα!γιατι με πηρατε ετσι απο τα μουτρα ρε παιδια???Αρχικα να σας εξηγησω οτι δεν θελω τον Αυγουστο να ειμαι 60,θελω το τελικο μου βαρος να ειναι τοσο...Στο οτι θελω να τελειωνω εννοω να βαλω τα πραγματα σε μια σειρα γιατι εχω ενα γαμο κ βαπτιση μπροστα μου κ πρεπει να τα δρομολογησω.Προσπαθεια διατροφης κανω εδω κ 2 1/2 μηνες(εχω χασει μονο τα 14 κ κολλησα το τελευταιο μηνα) οποτε εχω μπει ηδη σε μια νοοτροπια του τι πρεπει να τρωω..Γενικα εχω παρει αποφαση οτι μετ απο τοσα χρονια προσπαθειας πρεπει να κανω κατι δραστικο.Θεμα υγειας οντως δεν εχω,αλλα ετσι οπως παω θελω πλα να αποφυγω τα χειροτερα στο μελλον!Οπως και να εχει σκεφτομαι να αναβαλω το ραντεβου,να προσπαθησω λιγο ακομα κ βλεπουμε!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Καλώς ήρθες και από εδώ Αναστασία, γνωρίζοντας πολύ καλά τις συνέπειες σκέψου και αποφάσισε
    ότι είναι καλύτερο για σένα.
    Γενικά πάντως 14 κιλά που έχασες με δίαιτα δεν είναι λίγα, και κολήματα έχουμε όλοι.
    Κάποια στιγμή θα ξεκολήσεις σίγουρα αν συνεχίσεις την προσπάθεια και μπορείς σίγουρα να χάσεις και τα υπόλοιπα
    σιγά σιγά με διατροφή και άσκηση.
    Σίγουρα ο δακτύλιος δεν είναι πανάκεια, είναι απλά ένα εργαλείο που χρειάζεται μεγάλη συνεργασία από εσένα
    την ίδια για να έχει αποτελέσματα.
    Το τι θα αποφασίσεις είναι καθαρά δικό σου θέμα, ψάξε το λίγο και αποφάσισε ήρεμα γνωρίζοντας όμως όλες τις παραμέτρους.
    Καλώς ήρθες και πάλι

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •