δημοφιλη και μη δημοφιλη ατομα....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 63
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703

    δημοφιλη και μη δημοφιλη ατομα....

    εδω μεσα ποιος με συμπαθει εκτος απο την Σοφια?
    κανεις μαλλον ε?
    ανοιγω αυτο το θρεντ επειδη εχω παρατηρησει οτι απαντανε ελαχιστοι στα θεματα μου,παρολο που υποφερω.
    οταν υποφερουν καποιοι αλλοι ολοι συντρεχετε να τους βοηθησετε.
    εμενα μαλλον δεν με συμπαθειτε....
    οκ δεν πειραζει γουστα ειναι αυτα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Καλημέρα φερρούλα.Τι είναι αυτά που λες;είσαι απο τα πιο συμπαθητικά μέλη έχεις καλή καρδιά είσαι γλυκιά πως σου έκατσε αυτή η ιδέα; νομίζω είσαι αγαπητή απο όλους είμαι σίγουρη

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Ferro καλημέρα. Εδώ μέσα όλοι συμπαθιόμαστε. Απλά κάποιοι τραβάνε τα φώτα πάνω τους γιατί όλο και έχουν το χρόνο τους. Εγώ προσωπικά μόνο έναν αποφεύγω γιατί κάπου κάποιες ερωτήσεις του οδηγούσαν σε κρίσεις. Απλά δεν έχω τη δυνατότητα να γράφω ολημερίς. Την αγάπη μου.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    σας ευχαριστω πολυ κοριτσια να ειστε καλα :)
    απλα το ειπα γιατι στα θεματα που ανοιγω δεν βλεπω απαντησεις...
    γιωτα να ξερεις οτι αν ερθω στην συναντηση τελικα,ενας λογος θα εισαι εσυ.ειλικρινα στο λεω.:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Και εγώ θα χαρώ να σε δώ όπως όλους άλλωστε

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Καλά να περάσετε κορίτσια. Μακάρι να μπορούσα κι εγώ. Θα είμαι εκεί με τη σκέψη μου.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γιατι να σε αντιπαθει καποιος βρε?
    μαζεμενη κοπελα εισαι, δεν προκαλεις κανενα, πως σου ηρθε κατι τετοιο?
    Μην αφηνεις τις ανασφαλειες σου να σε κυριευουν και μαλιστα εδω μεσα.
    Δεν θα σου απαντουσα γιατι το θεωρω ασκοπο, αλλα καταλαβα οτι το εχεις αναγκη.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,646
    καλημερα φερο
    εγω σε συμπαθω παντως.
    κι αν δεν απανταω , οταν δεν απανταω, ειναι γιατι δεν θεωρω οτι εχω να πω κατι που ισως σε βοηθησει...

  9. #9
    φέρο....αν και εγώ απαντώ συνήθως στα θέματα σου, θα σου πω, πως σε αυτά που δεν απαντώ είναι είτε γιατί δεν έχω κάτι να πω επί του θέματος είτε γιατί με έχουν καλύψει άλλοι.
    Πιστεύω πως η απήχηση ενός θέματος δεν έχει να κάνει με το μέλος που το υποβάλει, αλλά με το ίδιο το θέμα...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Originally posted by ferro
    σας ευχαριστω πολυ κοριτσια να ειστε καλα :)
    απλα το ειπα γιατι στα θεματα που ανοιγω δεν βλεπω απαντησεις...
    γιωτα να ξερεις οτι αν ερθω στην συναντηση τελικα,ενας λογος θα εισαι εσυ.ειλικρινα στο λεω.:)
    FEROYLA ηθελα να σου πω οτι εγω θεωρουσα οτι γινεται ακριβως το αντιθετο. Δλδ οτι εισαι πολυ δημοφιλης και αγαπητη στο φορουμ.
    Δεν σου γραφω αν και σε διαβαζω γιατι ειμαι τελειως ασχετη με τα θεματα σου και δεν θελω να σκεφτεις οτι ..... μιλανε ολοι, μιλαν και οι κ@λοι!!!! Χιχιχιχιχι
    Παντως ενιωσα οτι ηθελα να σου απαντησω αυτη τη φορα οπωσδηποτε.

    Φιλια πολλα
    Υ.Γ μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω στην συναντηση αλλα 5/10 μου πεφτει στραβα. Θα δουμε
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Καλημέρα και από μένα. Και εγώ είμαι συνήθως άσχετη με τα θέματα που ανοίγεις. Θάλεγα μάλιστα ότι βλέπω τα πράγματα από την τελείως αντίπερα όχθη. Ισως είναι μια καλή ιδέα να ανταλλάξουμε απόψεις. Πάντως σου δηλώνω με την ευκαιρία, ότι όσο σε έχω διαβάσει σε βρίσκω έναν πολύ γλυκό, και αξιόλογο άνθρωπο. Και εύστοχο άνθρωπο. Εκτός από αυτή σου τη παρατήρηση ότι δεν σε συμπαθούμε και που είναι λάθος!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Fero, παλιότερα σου είχα γράψει και θεωρώ οτι είπα όσα μπορούσα να σου πω. Θα επανέλθω όμως, σίγουρα.
    Δεν έχει να κάνει με συμπάθεια καλή μου.
    Πιστεύω οτι έχει να κάνει με το πόσο κρίνει ο καθένας οτι μπορεί να πει κάτι χρήσιμο που θα βοηθήσει :)
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  13. #13
    feroula μου φυσικα και σε συμπαθουμε εισαι ενας γλυκυτατος και εξυπνος ανθρωπος.
    προσωπικα για μενα εισαι μια ψυχουλα:):)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    φερο μου σε οτι με αφορα δεν ισυχει αυτο που λες μια χαρα παρουσια εισαι εδω στο φορουμ μην ανησυχεις :)
    Dum spiro spero (?)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    ferro μου είσαι απ\'τις πιο γλυκές παρουσίες.Και φυσικά σε συμπαθώ πολύ!!!!
    Να είσαι καλά:)

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •