Διαιτολόγος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    116

    Διαιτολόγος

    Καλησπέρα κι από μένα!Όντας παλιό μέλος (αν και ομολογώ πως έχω αρκετό καιρό να συμμετάσχω σε κάποια συζήτηση αλλά συνεχίζω να σας παρακολουθώ και να χαίρομαι για τα όσα έχετε ήδη καταφέρει και συνεχίζετε να επιτυγχάνετε σα να μουν στη θέση σας) παίρνω το θάρρος να ρωτήσω τη γνώμη σας.Μετά από πολύ καιρό, αρκετό ψάξιμο και έντονη επιθυμία για θετικές κ' μεγάλες αλλαγές στη ζωή μου αποφάσισα να κλείσω ραντεβού σε διαιτολόγο.Και το όνομα αυτού, Μανώλης Μανωλαράκης.Επειδή έχω πολύ αγωνία και άγχος για να περιμένω μέχρι το ραντεβού αποφάσισα να ζητήσω τη γνώμη σας από τυχόν εμπειρίες δικές σας.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το ενδιαφέρον σας.

    Υ.Γ. Εάν το μήνυμα μου δεν συμβαδίζει με τους κανόνες του φόρουμ λόγω αναφοράς σε συγκεκριμένο όνομα διαιτολόγου ζητώ εκ των προτέρων τη διαγραφή του.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    γεια σου Βάσω!βασικα ολοι εδω μεσα εχουμε διαφορες εμπειριες,άλλες καλες αλλες ασχημες!το βασικό ειναι ο διαιτολογος να σου κερδίσει την εμπιστοσύνη,να ειναι ευγενικος να μην σε κομπλάρει.ζυγίσου και σπιτι σου πριν πας.κ μην διστάσεις να του πεις οτιδήποτε σε απασχολεί.για αυτο θα τον πληρωσεις για να φτιαξει ενα προγραμμα πανω σου και συμφωνα με τις δικες σου απαιτήσεις.Πρεπει να βρεις εναν διαιτολογο που θα σε κανει να αισθάνεσαι ομορφα και να σε εμψυχώνει να προσπαθείς.Ελπίζω να ειναι καλος αυτος που βρήκες!σου ευχομαι καλή αρχή και ολα να πανε καλα!
    σε φιλώ γλυκα!

  3. #3
    Μια κοπελα απο το φορουμ πινει νερο στο ονομα του , ειχε παει και μεινει πολυ ευχαριστημενη.
    Σου ευχομαι καλη αρχη και κουραγιο !

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    ειδες?τελεια!Οταν πας να μας πεις τι σου ειπε!καλη επιτυχία!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    116
    Γεια σας κ' πάλι!Μόλις γύρισα απτο πρώτο ραντεβού!Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τις ευχές σας!marou_laki κι εμένα μια κοπέλα από δω μου το σύστησε, η οποία δε μπαίνει πια οπότε δε μπόρεσα να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες.Λοιπόν, μπορώ να πω πως η πρώτη εντύπωση ήταν αρκετά θετική κ' η πρώτη εντύπωση απτη διατροφή του επίσης.Καλή μου αρχή λοιπόν!Εύχομαι όλα να πάνε καλά κ' να συνεχίσει η διάθεση και η όρεξη μου να είναι έτσι θετική γιατί έχω πολύ δρόμο μπροστά μου...Θα σας ενημερώνω για τις εξελίξεις....

  6. #6
    Βασω , επειδη εχω ενα βιτσιο να μαζευω διατροφες και να συγκρινω , αν σου ειναι ευκολο
    θα μπορουσες να ποσταρεις ενα τυπικο διαιτολογιο απο αυτα που σου εγραψε; Ευχαριστω!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    116
    marou_laki αν θέλεις στείλε μου με π.μ. το e-mail σου να σου στείλω μέχρι αύριο τι περίπου μου έχει γιατί δε προλαβαίνω τώρα να την αντιγράψω.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •