TI ΘΑ ΧΛΑΠΑΚΙΑΣΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    136

    TI ΘΑ ΧΛΑΠΑΚΙΑΣΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ

    Ενα συντομο ποστ εν οψει της αυριανου τελικου γιουροβιζιον που ολο και κατι παραπανω θα φαμε,

    πχ εγω περιενω πως και πως για να τσακισω το βραδυ 2 απο τα καινουρια μπεργκερ απο γκουντις ,πατατες τηγανιτες και σιγουρα κανενα γλυκακι με σοκολατα

    περιμενω να ακουσω και τις δικιες σας παρασπονδιες:)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    xmmmmmmmmmmm!εμεις εχουμε ηδη στο προγραμμα να παραγγειλουμε simple burgers!θα αναστεναξει ο καναπες!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    136
    πο πο πο αντε να περασει και το σημερα !θα καλοπερασουμε αυριο ολες μου φαινεται
    χαχαχα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    θα φαμε καλα ναι ναι!!αφορμη ξαχνουμε μου φαινεται αλλα τεσπα!ελπιζω το σαλιγγαρι να μην χασει το δρομο!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    136
    ε και ναπαει πισω καποια γραμμαρια δευτερα θα ναι παλι εκει πανετοιμο για την καθοδο:)
    αισιοδοξιa και ας το χαρουμε χωρις τυψεις:)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    ναι ναι οχι αλλες τυψεις!μη μας κατσει και στο λαιμο θα το χαρουμε ΑΛΛΑ με λιιιιιγακι μετρο,ΕΛΠΙΖΩ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    136
    xaxa nai η αληθεια ειναι τωρα που εκλεισε το στομαχι μου ελπιζω σε μια μικροτερη ποσοτητα απο τα παλια μεγαλειωδες γλεντια με ντελιβερι.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    200
    αν και δε με νοιαζει καθολου η γιουροβιζιον ή το φαγητο που θα εφερνε,μου την δινει που δεν εχουμε καπου να παμε,εστω και για την πλακα του πραγματος... :(

    Καλα να περασετε! δοκιμάστε αυτά που σας εχουν λείψει,κρατηθείτε στις υπερβολες της ποσότητας και μετά θα νιώθετε διπλά χαρούμενες!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •