ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2

Thread: ΓΕΙΑ ΣΑΣ

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ

    Καλως σας βρισκω λοιπον κι εγω. Ανακάλυψα αυτο το φορουμ εντελως τυχαια κι εκανα αμεσως εγγραφη. Ειμαι σε μια δυσκολη περιοδο ψυχολογικα, γιατι ενω όλα μου πανε καλα, συνεχιζω και τρωω με μανια ο,τι πιο σαβουροειδες βρω μπροστα μου. Το αποτελεσμα ειναι οτι ενω βγηκα φανερα αδυνατισμενη απο το μαιευτηριο πριν 3 μηνες, κατεληξα να ειμαι παλι σχεδον οσο ημουν στον ενατο. Χαρηκα παρα πολυ που σας ανακαλυψα, μηπως και λειτουργεισετε σαν τη κινητηρια δυναμη μου να ξεκινησω διατροφη. Παντρευεται και η αδερφη μου σε 20 ημερες και δεν ξερω πως θα εμφανιστω! Καλημερα και θα τα λεμε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    200
    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!
    από μένα δε θα ακούσεις εύκολα και γλυκα λόγια,για να σου χαιδέψω τα αυτιά...
    σε 20 μέρες δεν προλαβαινεις να χάσεις 24 κιλά με υγιή τρόπο. Μπορείς να κάνεις μια αρχή όμως, και να χάσεις 3-5 κιλάκια στο μαξιμουμ τόσο ώστε να νιώσεις καλύτερα με τον εαυτό σου και με την συμπεριφορά σου γύρω από το φαγητό!
    Πρωτα πρεπει να πιεστεις να αλλαξεις ψυχολογία και μετα θα στρώσουν τα υπόλοιπα. Δεν ξερω τι γίνεται σε μια γυναικα που μολις εχει γεννησει απο πλευρά ορμονων, αλλα φανταζομαι θα γινεται ενα μικρό παρτυ! Οι κοπέλες που τα εχουν περασει εδω ισως σου πουν πως να το ξεπερασεις αυτο.
    Προσωπικά οταν γραφτηκα στο φορουμ, ενα μήνα πριν, η ψυχολογία μου ειχε βαρεσει κόκκινο,ειχα παρει μεσα σε εναν δυσκολο χειμωνα αχρηστίας 8-10 κιλά.Εκανα στροφή 180 μοιρων, δεσμευτηκα απεναντι στον εαυτο μου! η ενασχοληση με το φορουμ μου εδινε κουραγιο,καθε φορα που σκεφτομουν να φαω βλακειες ερχομουν και διαβαζα,να περναω την ωρα μου...
    Από μένα καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •