Θα ήθελα κάποιες γνώμες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    15

    Θα ήθελα κάποιες γνώμες

    γεια σας!!!!!

    είμαι καινούργια στο εδώ...

    θα ήθελα να μάθω κάποια πράγματα, σχετικά με τα χάπια αδυνατίσματος...κάνουν για ατομα που θέλουν απλά να χάσουν 4 κιλάκια??????

    δεν μπορώ να κάνω διαίτα...έχω μια φυσιολογική ζωή, είμαι δραστήρια, αθλούμαι, είμαι υγιής, δεν παίρνω κιλά εύκολα, αλλά δεν χάνω κιόλας, γιατί δεν μπορώ να αλλάξω τις διατροφικές μου συνήθειες!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    Σκέφτηκες ποτέ ότι για να έχεις μόνο 4 παραπανίσια κιλά (που αμφιβάλλω αν είναι παραπανίσια) τότε οι διατροφικές σου συνήθειες και η ισορροπία που βρήκες είναι ιδανική; μπορεί αυτά τα 4 κιλά να μην χρειάζεται να χαθούν. προσωπική συμβουλή μην χαλάς τον μεταβολισμό σου γιατί είναι μια χαρά.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    15
    επειδή ήμουνα στο παρελθόν, αυτά τα 4 κιλάκια λιγότερα, ένιωθα μακράν καλύτερα και από την άποψη της υγείας και της φυσικής κατάστασης και της ψυχολογίας...δε λέω ότι χάνοντας αυτά τα κιλά θα λύσω τα προβλήματα της ζωής μου, αλλά λέω να προσπαθήσω...αν πάρω χάπια, θα είναι μόνιμο το αποτέλεσμα??? δεδομένου ότι δε θα κάνω και κρεπάλες, απλά δε θα αλλάξω τις διατροφικές μου συνήθειες....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    οταν λες να παρεις χαπια τι χαπια εννοεις?γιατι δε νομιζω οτι υπαρχουν χαπια που να σε αδυνατιζουν χωρις να κανεις σωστη διατροφη.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    15
    γενικώς τρέφομαι όσο καλύτερα μπορώ και ειδικά εδώ και δύο εβδομάδες έχω μειώσει τις ποσότητες του φαγητού που τρώω και τα γλυκά και συνεχίζω να γυμνάζομαι... απλά τα χάπια για παράδειγμα xs express θα με βοηθούσαν στην καύση του λιπους και συνεπώς στην απώλεια βάρουσ...δεν μπορώ να μην τρώω, γιατί γενικά δεν τρωω πολύ και τώρα τρωω ακόμα λιγότερο.....στο τέλος δε θα τρώω τίποταααααα...γι' αυτό λέω για τα χάπια...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •