Ψυχολογία και σεξ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    πόσο δίκιο έχεις ava!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    407
    boulianna, τι ωραιο αυτο το...6 στον αριθμο των κιλων σου!! Αααααχ!! Οταν δω το 6 θα τρελαθω!!(παρενθεση ηταν αυτη)
    Οσον αφορα την αυτοπεποιθηση, το εγραψα κι εγω παραπανω...
    Ειναι θεμα καθαρα προσωπικης ψυχολογιας της καθεμιας μας.
    Καμια φορα σκεφτομαι, και λεω στον εαυτο μου,"εισαι υγιης, αρτιμελης, ολα τα υπολοιπα ειναι θεμα θελησης".
    Να μαθουμε να αποδεχομαστε στην τελικη τις αποτυχιες μας εξισου καλα με τις επιτυχιες μας.
    Το να παρεκτραπω μια, δυο, τρεις φορες, -οσες τεσπα- δεν ειναι ζητημα τρομερο, αρκει να συνειδητοποιω το στοχο μου και να προχωραω(μιλαω για την απωλεια βαρους και ακολουθως για ολα τα θεματα στη ζωη μας, στα οποια πεφτουμε)
    Η ατομικη προσπαθεια μετραει!!Και θεωρω πως η προσπαθεια, φερνει καρπους!

    Η αυτοπεποιθηση φαινεται, ξεχωριζει...
    Εχει τυχει να μου πουν (αντρες) πως ειμαι γυναικα με αυτοπεποιθηση και τυπο, κι αυτο μετραει πολυ για μενα, γτ κατα βαθος νομιζα πως αυτο δεν το βλεπουν οι αλλοι!!! Κι ομως!! Φαινεται!!

    ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΑΣ!
    Καλη δυναμη σε ολες μας!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    ρε συ ένα χέ..μο δρόμο είσαι από το 6(συγγνώμη κιόλας).ουουου το φτασες μπράβω!κοντ΄ος ψαλμός αλληλούια.να σου πω το 6 μαρέσει κ εμένα δεν με χαλάει απλά θα ήθελα το δεύτερο νούμερο να είναι 1-2 ώστε να πέσει και κάτω από το 24-25 ο δμσ γιατί μου είπε ο γυναικολόγος οτι θα βελτιωθεί ο κύκλος μου που προς το παρόν δεν υπάρχει(3 μηνες κοντεύει να έρθει η περίοδοσ μου. (εγώ το χαβά μου να λέω το πόνο μου.)
    . στο σεξ παιδιά να πω και τη δική μου άποψη, όσο μεγαλώνω παχαίνω και ανάλογη (δηλ.μεγαλώνει ) κ η αυτοπεποίθησή μου ,αλλά και η αδιαφορία μου για ότι περισσεύει πάνω μου και πως δείχνει προς τα έξω.στην παραλία είμαι πια παντελώς αδιάφορη και στο σεξ επίσης.ίσα ισα χρησιμοποιώ τα κιλά υπέρ μου. πέρα από κάποιες στιγμές ηττοπάθειας και κρίσεων δεν μου καίγεται κ πολύ καρφί για τα κιλά μου,ειδικά όσο έχω ταίρι.ότν δεν έχω με απασχολούν περισσότερο στο να βρω σύντροφο στο σεχ παρά στο άμα τον βρω πως θα του φανούν τα περιττά κιλά μου. μικρότερη έιχα περισσότερα κόμπλεξ αλλά κ λιγότερα κιλά. άρα όσο μεγαλώνουμε είναι πιο μεγάλη η σιγουριά μας για τον εαυτό μας και είναι ψιλοανεξάρτητο με τα κιλά .

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    loipon xtes:
    25 lepta eleiptiko
    10 lepta podhlato
    100 koiliakous
    diataseis

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •